medicana avcılarda veya avcılar hospıtılda doğum yapan

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
34 haftamdayım ve merak ediyorum bu hastanede doğum yapan memnun kaldımı medicanada özgür hnm doktorum birde fatma tulunoğlu hangisi iyidir acaba ben normal doğum düşünüyorum fikirlerinizi paylaşırsanız hastane ve doktor hakkında sevinirima.s.

cnm birinin cvp yazmasına çok sevindim yine hamişsin galiba yine orda mı doğum yapacaksın hastaneyi beyendin mi peki birde doktor normal doğumda yanındamıydı yoksa ebelermi yaptırdı kolay oldumu doğumun özgür hnmdan memnun kaldın mı birde ne kadara mal oldu bebğe iyi baktılarmı birde hasta bezi götürdün mü yannda çok soru sordum ama beni anlıyosundur cnm

Doğum benim değil arkadaşımındı.Doktor ara ara gelip kontrol edip gitti.En son doğum anında girdi.Zaten normal doğumda yapılacak birşey yok doktor açısından.Ben o doktora bir kere muayene oldum.Benim fikrim ben beğenmedim.Açıklama yapmıyor sadece sorarsan bir zahmet cevap veriyor.Bir de bence arkadaşın sezeryan olması gerekiyordu.Sabahtan öğlen 4 e kadar sancı çektİ.Sonra doktor açıklama yaptı.Bbeğin kordonu kısa aşağııya inmiyor dedi.Ama yine de normal doğum yaptılar.Ben anlamadım.Başka bir hastanede olsaydı bence sezeyana alırlardı.Zaten o zamana kadar suyu falan gelmişti.

hımm anladım cnm sen nerede doğum yapacaksın peki

inş olmaz cnm hayırlısı benimde ya medicana yada avcılar hospıtıl olacak bakalım hayırlısı çünkü ben beylikdüzündeyim bana yakın olmasını istiyorum o yüzden saol cnm yardımcı olduğun için

Ben de Avcılarda oturuyorum ama hastanem Göztepe de .Çünkü doktorum çok iyi ablamın doktoruydu.Ben de çok memnunum.

medicana kötü..avcılar hospital eh işte...avcılarda oturdugum için biliyorum..

slm kızlar ben hemşireyim ve daha önce avcılar hospitalde çalıştım.orda tülay hanım fena deil.ama bende beylikdüzünde oturuyorum medicana internation a gidiyorum herkeze öneririm dr çok iyi aysun güney. memoryl tüp bebek merkezini kurucularından ve kadın doğumda gerçekten uzman.birde selman laçin var ama erkek olduğu için eşim izim vermiyo. onun daha iyi olduğunu biliyorum kesinlikle öneririm

merhaba sumy sence avcılar hospıtıl hastane olarak nasıldı temizmiydi ilgilimiydi cnm birde fiyatlar nasıl normal doğumda medicanada ben uçuk bi rakam mduydumda ssklıyım ben eğer yazarsAN çok sevinirim bende beylikdüzündeyim bana yakın olması iyi olur benim doğuma da az kaldı ve doktorum var dışardan gelecek senide allah kurtarsın cnm

ksılar bende medacana avcılardan randevu aldım yavuz bey adında bir doktor. inşallah iyidir yaaa

X