Saç Kesim Şekilleri Dz sa sevenlerin paylam alan

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
K

kLeoPatRamM

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kLeoPatRamM
ewett kızlarr bende bır duzsaçsever olarak sıze bısey soruorumm sımdı duz fön çektiginizde veya sacınız zaten duzse nasıl şekil weriosunuz yanı salımusunuz yandan ıkı toka mı toplama mı hadı bakalım beklıorummmm

Kıyafete göre değişiyor canım ama genelde güzel bir fön herşeye gidiyor , seviyorum yani ama gerek duymuyorum özel birşeyler olmadıkça ...:nazar:

valla benim normal düz ama kıvırcık olmasını isterdim valla ben okulda topluyorum dersanede açık bırakıyorum evde ruh halime göre değişiyo =)

Arkadaşlar benimkiler dümdüz ama ben dalgalı olmasını tercih ederdim çünkü gür de değiller çok sönük görünebiliyorlar:KK43:(

Son düzenleyen: Moderatör:
ben fönlü saçı daha çok seviyorum saçı çok ama çok güzel gösteriyor bence

ya benim saçlarım küçüklüğümden beri dümdüzdü fakat birkaç yıldan beri özellikle katlı kesimde dalgalanmaya başladı hafif fakat asıl sorunum şu, kırpma kullanmayı seviyorum fakat saçımda kırpma oldugunda fönsüz olmuyo önleri ve düzleştirici falan da kullanmak istemiyorum, napabilirim sizce?

benim saçlarım 2 sene ye kadar dümdüzdü sardığımda asla tutmaz bukleler 5dkya düşerdi şimdi ise saçlarımın alt tarafı kıvırcık gibi garip bişey oldu sizce napmalıyım lütfen fikir verin kestirsem işe yarar mı

benimde saçlarım dalgalı ve düz olmasını çok isterdim. önceden haftada 2 gün fön çektiriyodum. ondan da sıkılınca çok vakit alıyo çünkü. kendime brawn saç düzleştiricisini aldım. işime yaradı o. ama tabi kuafördeki gibi olmuyo o ayrı. şimdi özel günlerde fön çektirip normal gündelikte saç düzleştiricimi kullanıyorum. yerimseniben

Bende çok seviyorum ya düz saçı keşke saçlarım hep düz kalsa.
Forumda bi kaç konuya baktım strait therapy yöntemi çok güzele benziyor yaptırmk istiyorum ama fiyatı çok yaa :KK43: ve yaptırılan yerleri bilemiyorum.

busra sende Ankaradansin demi yaaa banada ankarada straight therapy yapan biri lasimm :KK43::KK43:

Hayır cnm şuan Adanadayım ve Adana da yapan yer varmı bilemiyorum yaa :KK43:

ewett kızlarr bende bır duzsaçsever olarak sıze bısey soruorumm sımdı duz fön çektiginizde veya sacınız zaten duzse nasıl şekil weriosunuz yanı salımusunuz yandan ıkı toka mı toplama mı hadı bakalım beklıorummmm

001.jpg
Kisa_sac_modelleri_86.jpg
kizil-sac-modelleri-1.jpg
Camilla-Bella.jpg
53143752_4798_Duff-Hilary-10-4x.jpg
001.jpg
at-kuyrugu-sac-modelleri1.jpg
e0nxmt.jpg
absac1.JPG
261678.jpg
p_celeb_braids_p_03.jpg
index.php
2996909514_2f76a14d5e_o.jpg
fulyazenginerfc8.jpg
271586cl4.jpg
lanvin_sac.JPG
__rg___1.jpg
rojda-demirer.jpg
candanotebl07kaypen0004wi8.jpg

Son düzenleme:
benimde düz ama dümdüz olmasını yada dalgalı olmasını istiorum:)

benim saçım dalgalı iğrenç:KK43: düz olmasını istiyorum her gün kabarıyoooooo

benimde saçlarım düz ben düz saçları çok seviyorum
her şekle giriyor bence daha kullanışlı.. diğer
saçlara göre

Ben de düz, fönlü saçı çok seviyorum..
Hem de fönlü saç insanı olduğundan daha
genç gösteriyor...

özellikle gündelik hayat için en idealı ve en dinamik göstereni düz fön yinede

benim sçlarımda ince dalgalı uzun çok seviyorum ama düz saç da hoşuma gitmiyo değil ama çabuk bozulmasa keşke?hemen uçları kıvrılıyo

X