Einiz evde yemek yapar m ve yaptrr msnz?

divinity

♥vildan&pelin♥
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008
13.077
5.614
44
kızlarrrr
eşiniz evde yemek yaparmı?ben yeni evliyken kocacıma sadece hazır çorba makarna bide pilav yapıyodum.adamcaaaz baktı olacak gibi değil mutfağa girdi önüne önlüğü taktı kebap yaptıcokacimcoook
ellerine sağlık bide güzel olmuştuki bende sofrayı hazırladım
sonra bi baktık yemeği hep kocacım yapar olmuş.sırnaşık şey
yemekleri mükemmel oluyor diyecek yok ama o mutfağın hali içler acısı:1shok:
her yemekten sonra bayram temizliği gibi temizlik yapıyorum
bu böyle gitmez dedim dayanamadım en sonunda yemek yapmayı öğrendimsüprizzzzz
benim kaynanamda kaynatama yaptırırmış yemeklerisırnaşık şey

badem gözlüm yapar ama pek istemem
çünkü yemek zorunda kalırım
vede mutfak
ooo tanrımfisfisfis

bende yeni evliyim eşim hiç bir şeye elini sürmüyor
sadece yanımda oturuyor
ben iş yaparken onun oturmasına bozuluyorum
bari şunu karıştır falan diye çaktırmadan iş veriyorum
bir süre yapıyor ama sonra kullanıldıgını fark edince ben gidiyorummmm diyorrrr

yani yaptıramıyorum zaten yapmaz

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
benimki önüne konan hazır yemeği bile yemeye üşenir....
hatta suyunu bile içmeye gitmez benden ister...
gel de yemek iste bundan...güleyim bari
...:roflol::roflol::roflol:

benimki yapar Allahi var...tabi cani istedimi.....gecen bi tursu kavurdu yaw bu kadar guzel olurmu,ben yaparim o kadar boyle tat olmadi,,,,,

bide esimin uydurmazyon yemekleri cok meshur,,,,,,,,,,bu siralar gicigim ona amaÇok üzgünüm çoook yigidi oldur hakkini yeme dime.....a.s

Bızımkıne elımden geldıgınce yaptıryommm bırazda onlarrr anlasınlar evde ne ıslerle urastıgımızı ben ne yapsam sende sunu barı yap bır ıse yara dıyom odas baan off okulkdaaa rahat yok evde yok denım vıd vıd soylenıyooooo sınır oluyom ozamndaaaa zaten bır yapsada elıne yuzune bulastırıyo ama yemeklerde oda yapıyooooo guzelde yapıyoooo cogu yemegı ben ondan orenmısımdır zatennn temızlık konusundaaaaa sıfır dıyebılırım tek kelımetylee

eşimde yemek yapar hemde nefissssss afiyetlede oturur yeriz şimdi hamileyim bazen bulantım fazla oluyor yemek yapamıyorum herşeyin üstesinden geliyor maşallah eşruhum benim

benim eşim benden güzel yapıyor işten eve geliyorum off mis gibi kokuyor heryer dayanamıyorum yiyiyorum ve kilo alıyorum ellerine sağlık aşkımın ama mutfak almış başını gitimiş

eşi mutfağa girenler ne kadar şanslı tabi mutfakta deprem olmuş gibi olacağını tahmin edebiliyorum benim eşim tuzluğun yerini bile bilmez (geçen gün buna bizzat şahit oldumda 15 dk tuzluk aradı)bahaneside hazır; sen yemekleri o kadar güzel yapıyorsun ki bana gerek kalmıyo, bekarken hep ben yapıyodum şimdi usandım, seni yemek yaparken izlemek çok zevkli v.s. bak bak bak bak:roflol:

kızlar benim eşim istisna sanırım bana balık yaptı fırında inanın içeri sen gelme miden bulanır yemek istemezsin pişince dedi neyse herşeyi hazırladı mutfağa bir gittim pırıl pırıl ne balık kokusu ne bulaşık nede başka birşey bulamadım inanın çok şaşırdım maşallah benim kocama aşkısıma

Benim eşimde harika yemekler yapar.Haftasonları ona aittir zaten..:dance:Şu an o mutfakta ben k.k. deyim.kaydirigubbakcemile3.

benimki çok üşengeç
mutfakta ekmeğin yerini bile bilmez bu adam yemekmi yapacak.suyunu bile benden ister:kızgın:yemek yapmasını hiç bilmez beceriksiz yani.çayı zor demler onuda iş yerinde yapar evde değilÇok üzgünüm çoook
keşke biraz yemek yapmasını bilseydi.bir tek kebabı ben hazırlarım o pişirir.yani mangal işine ben karışmam.onun dışında elinden yemek işi gelmez:kızgın:

kızlarrrr
eşiniz evde yemek yaparmı?ben yeni evliyken kocacıma sadece hazır çorba makarna bide pilav yapıyodum.adamcaaaz baktı olacak gibi değil mutfağa girdi önüne önlüğü taktı kebap yaptıcokacimcoook
ellerine sağlık bide güzel olmuştuki bende sofrayı hazırladım
sonra bi baktık yemeği hep kocacım yapar olmuş.sırnaşık şey
yemekleri mükemmel oluyor diyecek yok ama o mutfağın hali içler acısı:1shok:
her yemekten sonra bayram temizliği gibi temizlik yapıyorum
bu böyle gitmez dedim dayanamadım en sonunda yemek yapmayı öğrendimsüprizzzzz
benim kaynanamda kaynatama yaptırırmış yemeklerisırnaşık şey

benim eşim yemek yapacak nerdeee...:1no2:
bana güvenerekten hiç mutfaga girmez...
anca ben evde olmayınca birkaç gün mecbur kendi yapar yemeğini...
oda çorba makarna...
bide telden arar mercimek nerde salça bitmiş o nerde diye...laelaelaelaelae

birlikte yapmak guzel olurdu bence...mesela siz yemegi basindayken o da salata yapsin veya patates kizartilacaksa soyuversin, cacik yapsin gibi...ana yemegi yapmasin ama herseyi batirirlar, pratik olamazlar...

ahh benin sevgilim pek güzel yemek yapar, süper pilav yapar o, ben beceremiorum :KK43:
çok da yardım eder mutfakta bulaşık hariç,, işalla evlenince de deiişmez..

sevgilim her yemeği yapar süper de yapar ama ben makarna ve menemen dışında hiç bişi yapamam :KK43:

yemek işini beceremez..ama kahvaltıyı harika hazırlar,şekil bile yapar :KK66:
menemen yapar birde o kadar...:)

eşim acıkınca gözü hiçbirşey görmez o yüzden ben yemeği hep zamanında yaparımcokacimcoookama o da güzel yemek yapara.s kendisi adanalı olduğundan mahalleyi dumana boğarak mangalı tüttürür:uhm: onun için zaman ve mekan önemli değildir:1no2: kebap yapabileceği her türlü ortamı yaratır:içelim:yemek yapmayı, yemeyi ,yedirmeyi çok severa.scokacimcoookbol bol misafirimiz olur bu yüzden tabi benim mutfak da harab olur:1no2:beni ise hiç sormayın!:1shok:

X