İstanbul Anadolu yakası

Sherpil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
343
19
40
Ben doğumu hospitalium çamlıca da yaptım ve daha öncesinde birçok doktor ve hastane gezdim. Hiç biri içime sinmedi ya da çok pahalı geldi. Şimdiye kadar gördüğüm doktorlar arasında açık ara en iyisi Dr. Mehmet Güçlü'dür. Herkese tavsiye ederim. Hastane o kadar güzel değil ama MEhmet Bey cidden hastanenin açıklarını bilegörmenize engel olacak kadar iyi. Benhastasıyla bu kadar ilgili ve alakalı başka doktor görmedim. Bebeği anne ve babaya çok iyi tanıtıyor. Eşleri meşgul olanlara nöbetçi olduğu günler istedikleri saatte bebeklerini gösteriyor. Kısacası kafası karışık, korkulu, tedigin anne adaylarına terapi gibi gelecektir. Kendimden ve 12 günlük minik oğlumdan biliyorum :)):ecrin_bebek:

kadıköy acıbadem Doç.Dr.Tolga ERGİN
kesinlikle mükemmel herkese tavsiye ediyorum

Belki de yüzlerce doktorla iletişime geçmiş biri olarak Anadolu Yakası'nda oturanlara kesin tavsiyem.
Doç. Dr. Tolga Ergin.

Ancak artık Acıbadem'de değil. Bağdat Caddesi üzerinde Femical diye özel bir klinikte. özel olduğu için biraz pahalı gelebilir, ama verdiğiniz her kuruşa değiyor. Hatta bir internet sitesinde birisinin şöyle yazdığını okumuş hem çok gülmüştüm hem de sonuna kadar hak vermiştim.

"Bir erkek olarak günün birinde hamile kalırsam kapısını çalıp 'abi ne oluyor bana?' diyeceğim ilk ve tek doktor" :) yazmışlar.

o kadar güvenilir bir hekimdir

X