Şampuan ve Saç Kremleri Restorex Şampuan Kullananlar...

:teytey::teytey:erkeklerin keli makbuldür varsın dökülsün onların saçları ama saç dökülesinde konu kadın oldumu çok kötü kadını güzel yapan saçlarıdır. kel güzel bir kadın olabilir mi ama malesef bu saç dökülmesinden bende şikayetçiyim her saçımı taradığımda yıkadığımda avuç avuç saç geliyor ne yaparım ne ederim internette araştırdım bioxin alacaktım hiç olumlu bi yorum görmedim kuzenimde kimyager bioxinin içindeki maddelerin zararlı olduğunu söyledi. Almaktan vazgeçtim bioxini araştırırken bioxinden memnun olmayanların restorex diye bir markayı kullandıklarını ve genel olarak memnun olanalrın çok olduğunu gördüm bende aldım 2 aydır serum ve şampuanını kullanıyorum çok memnunum saç dökülmelerim durdu gbi çok az ve saçalrımın güçlendiğini hissidiyorum. Bu ilacı kim yaptıysa çok teşekkür ederim beni çok büyük bir dertten kurtardı. Eczanelerde satılıyor bu ürün ben internetten ECZADERM - Saç ve cilt sağlığı için ideal çözümler Sivilceler Akneler saç dökülmeleri tüy geciktiriciler. Sivilceler sivilce giderici sivilce izleri sivilce lekeleri sivilce ilacı sivilce kremi Acnevit En ekonomik estetik, Dudak dolgunl diye bi siteden aldım çok daha ucuza geliyo eczaneden.

erkeklerin keli makbuldür varsın dökülsün onların saçları ama saç dökülesinde konu kadın oldumu çok kötü kadını güzel yapan saçlarıdır. kel güzel bir kadın olabilir mi ama malesef bu saç dökülmesinden bende şikayetçiyim her saçımı taradığımda yıkadığımda avuç avuç saç geliyor ne yaparım ne ederim internette araştırdım bioxin alacaktım hiç olumlu bi yorum görmedim kuzenimde kimyager bioxinin içindeki maddelerin zararlı olduğunu söyledi. Almaktan vazgeçtim bioxini araştırırken bioxinden memnun olmayanların restorex diye bir markayı kullandıklarını ve genel olarak memnun olanalrın çok olduğunu gördüm bende aldım 2 aydır serum ve şampuanını kullanıyorum çok memnunum saç dökülmelerim durdu gbi çok az ve saçalrımın güçlendiğini hissidiyorum. Bu ilacı kim yaptıysa çok teşekkür ederim beni çok büyük bir dertten kurtardı. Eczanelerde satılıyor bu ürün ben internetten ECZADERM - Saç ve cilt sağlığı için ideal çözümler Sivilceler Akneler saç dökülmeleri tüy geciktiriciler. Sivilceler sivilce giderici sivilce izleri sivilce lekeleri sivilce ilacı sivilce kremi Acnevit En ekonomik estetik, Dudak dolgunl diye bi siteden aldım çok daha ucuza geliyo eczaneden.

Offf ya ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum saç dökülmem durmadı.Banyodayken acayip dökülüyo.Saçlarım çok uzadı onun için mi dökülmem çoğaldı anlamıyorum aslında ilk başlarda bu kadar dökülmüyodu.Ama sanki saç tellerim kalınlaştı hakkını yiyemem.

ben de bitkisel şampuana geçmek istiyodum, bir ay kadar önce restorex deneyeyim diye aldık ablamla, ikimizin de saçlarını acaip döküyor,elimi saçıma atıyorum saç geliyor, önceden dökülmezdi böyle hiç,daha kötü yaptı :eek:klava:

bir bayan olarak saç dökülmesi çok kötü birşey denemedim şey kalmadı en son doktora gittim bana restorexi önerdi 6 aydır kullanıyorum hem restorex şampuan ıhemde restorex serumu ilk başlarda biraz kaşıntı falan oldu buda işe yaramayacak diye çok korktum ama şuan çok memnunum iyki dewam etmişim saş dökülmem durdu her yıkamada elime avuç avuç gelen saçalr gelmiyor artık birde saçlarımın daha gür ve güçlü oluğunu hissediyorum artık geçen bakimliolmak.com diye bir site var restorex ürünlerini acaip indirimli satıyor 3 serum setten oluşan bir paket var 6 ay yetecek eczanelerde 149 tl ye satılıyor bu sitede 110 tl üstelik kargo ücretide ödemiyorsunuz şampuan deseniz 18 tl eczanede burda 13 tl bi bakın derim bakimliolmak.com

ben serumlarıyla birlikte kullanıyorum gayette memnunum...gözle görülür bir kapanma oldu saçımda..ama kullanmaya ara verince dökülme başlıyor :KK43:

valla ne yalan söyliym bende restorexten çok memnunum. hızlı uzama etkili arındırıcı bakım şampuanı ve saç kremini kullanıyorum her ikiside güzel.

şuan Restorex speed&long arındırıcı bakım şampuanını kullanıyorum. Hızlı uzama etkili olduğu için sağlıklı ve daha çabuk uzamasını destekliyor. Çok memnunum

Saçlarım için Restorex şampuan ve bakım kremini kullanıyorum. gerekli bakımı ve güçlü olmasını sağlıyor.ekstra farklı bir uygulama yapmadan da kolaylıkla istediğim şekle sokabiliyorum. Bu memnuniyetimi paylaşmak istedim. Teşekkürler.

ayrıca bildiğim kadarıyla şuan yalnızca hızlı uzama serisi var. Zaten her saç tipinie özel ürünleri de bu seride varmış. Anzer serisi şuan için yokmuş.

Bende restorex hizli uzayan saclar icin kullaniyorum kırmızı kapakli cokkk memnunum yağlidir benim saclarim simdi hem uzuo hemde gec yaglanio icine sarımsak ezip koydum bi sürü küçük sacim cikti mutluyummm....

Merhaba
Markette restorex'in dökülmelere karşı ve saç uzatma etkili şampuanını gördüm. Her saç tipine ayrı ürünü vardı.
Fiyatı da fazla değil 5-6TL falandı. Bulunduğum yerde su kirli olduğu için çok saç döküyor. Hafiften kansızlığım da var. 3-4 senedir bu dertten muzdaribim.

Kızlar ben şampuanı aldım ve gün aşırı saçlarımı Restorex ile yıkıyorum. Saç dökülmem neredeyse durdu, normalde elime en az 3o-4o tel saç gelirdi, şimdi 1 bilemedin 2 tel saç geliyor. O kadar mutluyum ki 7 ay sonunda dökülmem durdu diye, Allahıma çok şükür.

ben de restorex kullanıyorum dökülmeler durdu bir de saçımın kuruluğu gitti çok beğeniyorum.Bir de saçlarım daha çabuk uzadı.

Son düzenleme:
Ben de Restorex kullanıyorum çok memnun kaldım saçlarımı yumuşacık yaptı hatta annem de bende kullandı hemen kendine aldı saç uzatması için daha bir şey diyemeyeceğim ama dökülmede biraz azalma var bu arada 10 gündür felan kullanıyorum ben dökülme karşıtı aldım:KK1:

Ablamda bende yorumlara bakarak restorex aldık. ilk yıkamada saçımızı baya döktü. tabi şampuana okadar güvenmişizki hiç şampuandan olduğunu düşünmedik. daha sonraki yıkamalarda kendini iyice belli etti şampuan. ablamın normal ve kalın telli saç tipi benimde yağlı ve ince telli. şampuan çok saç döküyor. kesinlikle tavsiye etmiyorum. ablamada banada iyi gelmedi şampuan. dökülen saçlarım kaç ayda kimbilir yeniden çıkacak ve uzayacak sonuçta !!!!! bu şampuana olumlu yorum yapanların bazılarının reklam olduğunu düşünüyorum....

bundan önce kullandığım şampuan sebamed ti. en fazla 2 , 3 tel dökülüyordu yıkama sonrası. hatta kimi zaman dökülme bile olmuyordu. restorex tamamen hayal kırıklığı oldu. eski şampuanıma geri dönüş yaptım

X