Şampuan ve Saç Kremleri Restorex Şampuan Kullananlar...

DingiltereKralicesi

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
5.746
10
Kızlar sitede tarattım ancak Restorex şampuan ile ilgili bir başlık bulamadım. Ama gözümden kaçan bir şey olmuşsa ve konu tekrarı yaptıysam özür diliyorum.

Ben saç dökülmesi yaşıyorum uzun bir süredir ve dermatolog doktorumun tavsiyesi üzerine bu şampuanı kullanmaya başlayacağım. Ancak almadan önce kullananların tavsiyelerini, yorumlarını duymak istedim. Kullanıp da sonuç alan oldu mu bu şampuandan acaba ?

Paylaşımlar için şimdiden teşekkürler a.s.​

evet bende merak ediyorum eczacıyla bi konuşmuştum ama bunun serumu fln bioxin bioblas dercos aminexil sp94 ten vs daha iyi minoxidil ile kıyaslama fln yapmışlar dedi ama kendi sattığı için tam güvenemedim.Bide PROZINC diye bi şampuan var muallakta kaldım bende ne alsam diye...

vallahi doktorum bana dedi ki, serumları falan var, başka serumlar da var, onları sakın kullanma, bunu al dedi. sonuçta doktor, satan biri değil, ama yine de sormak istedim ama anlaşılan kullanan falan yok senağlama

hemşerim sonunda doğru doktoru buldun sanırım a.s...
neden bu doktorlar böyle benneyaptımki benimde ilk gittiğim çam terebentinle badem yağı vermişti bide bioxin sampuan...zaten yağlı saçlarım daha çok döküldü yarardan çok zarara uğradım...2 aya yakın sabrettim sonra şimdiki doktoruma gittim enine boyuna baktı tahliller falan, şükür verdiklerinle toparlandım epey...
eksik olan sey vucudunda tamamlanmaya başladığında sorununda kalkacaktır inan.ben etkiyi ancak gördüm çünkü.sabırlı ol canım
yazmadan geçmek istemedim seni hemşerim naniknanik restorexi tedavinin ilk başında kullandım ben.doktor çok zarara uğramış saçların,yağlı olduğu için hergün yıka,1 kutu kafi gelir gelmezse 2ciye geç demişti.hakikaten saçımı ilk zamanlarda biraz toparladı ve yağlanma bayaa bi azaldı.ama benim tedavide kullandığım ilaca çok önem verdi doktor bazı yerlerdede yazmıştım pantogar adında bi ilaç bu...kandan beslendiği için saç bunu düzenli kullan kesinlikle 3 ay dedi.iğnelerde sana iyi gelicek bak gör...eksiklik tamamlanmaya basladığında sorun azalıyor...
aklıma gelmişken b12 eksikliğinin tahlildeki adı ne??? bilmek istedim yeni bişey öğrendim çünkü senden ve merak ettim canım...
tekrar geçmiş olsun bahçesine imrendiğim yerimseniben

restorex ha...
hala adı aklıma geldikçe delirecek gibi oluyorum yaaa
saclarım bir aralar cok asırı dökülüyordu ve eczacıya danışarak restorex aldım
1 ay kadar kullandım hala döküldü hala döküldü
simdi baska bir sampuanı kullanıyorum şükür memnunum...

bahçem sana feda olsun hemşerimmm yerimseniben

evet sonunda doğru doktoru buldum, ilk doktoruma gidip saçını başını yolacağım bana fayda yerine zarar getiren ilaçlar verdiği için :eek:klava:

B12 testi şöyle yazıyor,

hormon grubu
örnek tipi : serum
test adı : B12 vitamin

ben de sordum doktora şampuan ne için diye, onarır saçlarıı dedi, bunun serumları falan var sakın alma onları dedi. 2 tane B hapı ve haftada bir iğne vitamin iğnesi verdi, postu deldirdim anlayacağın kaydirigubbakcemile3

Ben de inanıyorum vücuttaki eksiklik giderilince sorunlar ortadan kalkacak inşallah :Saruboceq:

Teşekkürler paylaşımın için a.s.

Senemcix demek sende işe yaramadı şampuan ha :çok üzgünüm:

Kızlar ben şampuanı aldım ve gün aşırı saçlarımı Restorex ile yıkıyorum. Saç dökülmem neredeyse durdu, normalde elime en az 3o-4o tel saç gelirdi, şimdi 1 bilemedin 2 tel saç geliyor. O kadar mutluyum ki 7 ay sonunda dökülmem durdu diye, Allahıma çok şükür.

bende zeytinyağlı sabun ardından priorin şampuuanla yıkıyorum saçlarımı sampuanım bitince restorex sadece şampuanını kullansam etki eder mi acaba?

ayyyyyy kızlarrr kullanıyorum ve malesef saçlarım çok kötü oldu, hani dikiş iplikleri karışır birbirine düğüm olur açamazsınız ya, aynen o hale geldi saçlarım, günaşırı yıkıyorum restorex ile ama malesef saçlarım çok kurudu, cansızlaştı, karman çorman oldu. o saçları açayım diye iyice dökülür oldu, kısacası bende işe yaramadı senağlama

Bende tam 1 HaftadıR kuLLanıyorum hem şampuanını hepde serumLarını
yarın ikinci seruma qececeqim İş arkadaşLarım sacLarımda bi deqişikLik olduqunu parladıqını sölediler
Benimde saclarım yaqlı sacLarımın temizlendiqini we döKülmesinin azaldıqını hissediyorum.

BakaLım bitince nasıl bi sonuç alacaqım mirmirmirmirmirmirmirmir

Bende tam 1 HaftadıR kuLLanıyorum hem şampuanını hepde serumLarını
yarın ikinci seruma qececeqim İş arkadaşLarım sacLarımda bi deqişikLik olduqunu parladıqını sölediler
Benimde saclarım yaqlı sacLarımın temizlendiqini we döKülmesinin azaldıqını hissediyorum.

BakaLım bitince nasıl bi sonuç alacaqım mirmirmirmirmirmirmirmir

canım durumlar nasıl ?

Restorexçi ablaya bugün saç analizi yaptırdım açılmalar var dedi.Zaten biliyodum.Kimyasallar yapıyo dedi inandım Restorex i aldım.
Bu huyuma kızıyorum bakım konusunda hemen inanırım her şeye:roflol:
Kızlar ya kullananlar memnun mu?Yazdıklarınızı okudum ama bu süre zarfındaki düşünceleriniz ne yönde tekrar bi dönüt verir misiniz?

karar verdim ve aldım bnde denicem bakalım bnde ne etki yapçak bide saç çıkartalım derken başka yerleride kıllandırmıyalım böle bişe olurmu derssinz
sonuçta yıkarken tüm vucuda akıcak bu varmı bilnz bu konudaCADIARZU

karar verdim ve aldım bnde denicem bakalım bnde ne etki yapçak bide saç çıkartalım derken başka yerleride kıllandırmıyalım böle bişe olurmu derssinz
sonuçta yıkarken tüm vucuda akıcak bu varmı bilnz bu konudaCADIARZU

Tatlım keşke o kadar etkili olsa da kıllandırsa ah ahhhsenağlamaO zaman akan suyu değdirmezdik bir yerimize.
Ben de 29 Nisandan beri düzenli kullanıyorum 2 günde bir yıkıyorum sadece 1 gün aksattım çok etkisini görmedim daha.Ama umudumu kaybetmedim inşallah etkili olacak.
Umarım sen çooooook erken bi zamanda sonuç almaya başlarsın.
Bide aklıma müşteri hizmetlerini arayıp konuşmak geliyo acaba ne kdr zmnda sonuç alınacak.Eğer bir kutuda alınacaksa ve ben faydasını hala görmezsem ikinciyi almam.

Ben memnun değilim
Asla asla asla bir daha almam
Tiftik gibi yaptı saçlarımı
Daha da döktü :kızgın:

Canım sen restorexi bıraktın mı:a015:
Benim de köpüklüyken yumuşacık durlayınca tiftikleşiyo hafif kuruyunca normale dönüyo ama.Sanki bu kötü bi gösterge değil çünkü önceden tresan kullanmıştım zamanla o da sertleştirdi saçlarımı.
Restorex bana sürpriz yapmazsa ben tekrar tresana geçecem ya da bioxini denerim:smiley-cool:
Sana doktor B12 vitaminimi vermişti son sorum da bu.Teşekkürlera.s.

Canım sen restorexi bıraktın mı:a015:
Benim de köpüklüyken yumuşacık durlayınca tiftikleşiyo hafif kuruyunca normale dönüyo ama.Sanki bu kötü bi gösterge değil çünkü önceden tresan kullanmıştım zamanla o da sertleştirdi saçlarımı.
Restorex bana sürpriz yapmazsa ben tekrar tresana geçecem ya da bioxini denerim:smiley-cool:
Sana doktor B12 vitaminimi vermişti son sorum da bu.Teşekkürlera.s.

canım malesef berbat yaptı saçlarımı
bende B12 eksikliği var, ilaç ve iğne kullandım
sanıyorum eksiklik giderilmedi ki hala dökülüyor saçlarım :çok üzgünüm:

canım malesef berbat yaptı saçlarımı
bende B12 eksikliği var, ilaç ve iğne kullandım
sanıyorum eksiklik giderilmedi ki hala dökülüyor saçlarım :çok üzgünüm:

Umutla başlayıp sonuç alamayınca hayal kırıklığı yaşıyosun seni çok iyi anlıyorummirmirmirmir
En azından sebebi belli bu da iyi bir durum senin için.
Moralini bozma biliyosun stres de döküyo saçları.
Peşini bırakmayalım bir gün istediğimiz saçlara kavuşcaz:hooray:

X