Kızlar yardim Tül perde fiyatları

BeyazOrkidem

“Hasbünallah ve nî’mel vekîl”
Kayıtlı Üye
25 Mart 2007
13.016
4.679
48
kizlar yardim kaynanam bursada tül perde yaptiricak yeni modellerden metresi 35 ytl den teyzem diyarbakirda metresi 16-17 ytl son modeller yari yariya sizce ne kadar fiatlar bilgi verirmisinizCADIARZUCADIARZU

.ben ilçede oturuyorum güzelim ama burda bile fiyatlar 15 ten başlıyor...güzel bişey dir bursada yaptırıyorsa..gözünü kapa kayınvalidene güven derim..pahalıdır vardır hikmeti demişler 2 yılda bir perde değiştirmiyoruz dimi şekerim?

sagolasin ben yurt disinda oldugum icin pek göme imkanim yok sik da gitmedigim icin esime sordum en iyisi olsun önemli degil parasi dedi bende ok dedim simdi yaptiriyor kaynanam sagolsun

Bende Aralıkta evlicem kısmet olursa her cvp yaışta bunu dile getiriyorum gerçi
epey bir fiyat araştırması yaptık dediğiniz gibi metersi 35 ytl olnlarda var 58.60 olanlarda tülüne göre değişir demeyin sakın!!! aynı marka aynı tülü üstelik son çıkanları metresi 18 dedi ben 15 e aldım gerçi sürekli alış veriş yaptığımız perdecimiz olduğu için birazda yardımı oldu. normalde herkese 18 diyip 17 den satıyor.

bu arada ikamet adresim ş.urfa iş münasebeti ile buralarda öyle.. Bursa da m 35 sattıkları malların % 90 buradan gitme o yüzden normal gibi geliyor bana :)

ben yeni diktirdim organze harika bi perde(bana göre ama gören herkeste beğeniyor )
metresi 18 ytl ye diktirdim
aynı tül başka mağzada 24 ytl

valla zar zor 1000 ytlya indirmis kaynanm fonlardan bahsetti kadife dedi bilmioyrum nasil bisey siz daha iyi bilirsiniz.gelsinlerde bakalim nasil olacak

selam.. perde fiyatları 5 liradan 100 liraya kadar çıkıyor a.s

mağazaya göre değişir .... misal evimin tüm perdelerine 2000 lira dediler ...aynı perdeleri perdeciler çarşsında 900 e yaptırdım.. ben istanbuldayım,diğer illerde fiyatlar nasıldır bilemiyorum ..umarım istediğin gibi olur

Cnm,tülün yada fon yaptıracaksan kumaşının türüne göre değişiyor fiyatlar.Güzel tüller 35 ytl den başlıyor 50-60 a kadar çıkıyor.
Bende perdelerimi geçen hafta yaptırdım epeyde araştırma yaptım.
Markası Brillant,salon-yatak odası-yatak örtüsü ve mutfaktaki perdeyle (tül değil) 2.100 ytl tuttu cnm.
Bilgilerine

canım normalde perdecilerde tüllerin fiyatları 32 ytl den başlıyor. ben yeni evlendim ordan biliyorum. ama ben kadıköye gittim hani salı pazarı var ya,o pazarın en uç tarafında perdeciler çarşısı var.ama galiba onlar sadece cuma günleri kuruyorlar tezgahlarını öyle hatırlıyorum. neyse ben ordan mağazalarda beğendiğim bütün tül ve perdelerden buldum ve nerdeyse yarı fiyatına. evimin bütün perdelerine ve tüllerine ve salonumun fon perdesine toplamda 400 harcadım. ve tam istediğim gibi oldu. hatta aldığım fon perdesini o kadar fazla aldımki kalan parçasından masa örtüsü ve salon peçete takımlarımı ve mutfak peçete takımlarımı yaptırdım. gerçi dikişleri annem yaptı. yani demek istediğim çok daha ucuza geliyor, perdeciler çarşısı.dikim parası ne kadar tutar bilmem ama en azından malzeme parası az tutuyor. ayrıca istanbulda imç çarşısı var.orası envayi çeşit ve fiyatta perdeciler çarşısı. ki istanbulda böyle imkanlar var bursada alasını bulur. orası tekstil cenneti.ama perdeciden alırsa metresi 32-35 tl den başlıyor.dikimine ayrıca para veriyorsun,metresine göre dikim ücreti oluyor.yani toplamda,aşağı yukarı metresi en az 40 tl ye gelir. çok yazdım ya yeter bu kadar:eek:

guzelım tulun cınsıne kalıtesıne gore değişiyo 20 den baslıo fıyatlar evımıze yaptırdıkta yenı 17 18 lıraya olanlarda war ama guzel cırkın değil onlarda hanı fıyatları az dıe kotu oldugunu dusunme fransız dantellerı wardı mesela onlar 40 lıra falan metresı

canım normalde perdecilerde tüllerin fiyatları 32 ytl den başlıyor. ben yeni evlendim ordan biliyorum. ama ben kadıköye gittim hani salı pazarı var ya,o pazarın en uç tarafında perdeciler çarşısı var.ama galiba onlar sadece cuma günleri kuruyorlar tezgahlarını öyle hatırlıyorum.
salı pazarı kalktı diyorlar ordan.. hala var mıdır ki :asigim:

salı pazarı kalktı diyorlar ordan.. hala var mıdır ki :asigim:[/QUOTE]

kız deme kalktımı gerçekten:1shok:valla ben temmuzda evlendim o zaman vardı,evlendiğimden beri gtmedim ama perdelerim dediğim gibi oradan aldım.

bende tül perde olayına daha hiç girmedim. bide kirada oturucam öyle çok paraalar vermek istemiyorum güzelde olsun istiyorum:uhm:

kızlar salı pazarı kalkmamış çok daha güzel bir yere taşınmış.

kızlar bende desinatörüm bursa da tül perde firmasında çalışıyorum.dışarda 30-50 ytl arası olan tüllerin fiyatları normal bence.ama bizim en lüks kalite dediğimiz tüller 15 ytl.bende evime yaptırdım fabrikadan mt sini 8 ytl aldığım tülün aynısı müşterimize sordum 47 ytl dedi.eğer bi tanıdığınız varsa fabrikalardan almaya çalışın.eee nede olsa zaman tasaruf devrii dimiyerimseniben

kızlar bende desinatörüm bursa da tül perde firmasında çalışıyorum.dışarda 30-50 ytl arası olan tüllerin fiyatları normal bence.ama bizim en lüks kalite dediğimiz tüller 15 ytl.bende evime yaptırdım fabrikadan mt sini 8 ytl aldığım tülün aynısı müşterimize sordum 47 ytl dedi.eğer bi tanıdığınız varsa fabrikalardan almaya çalışın.eee nede olsa zaman tasaruf devrii dimiyerimseniben

ben de persanda bir dantel tül beğendim metresine 47tl dediler. 1e 2.5 yapılıyormuş bi sürü metraj tutuyor. şimdi nerden bulucam ki fabrikasını :KK43:

bende temmuzda evleniyorum evimin tüllerini beğendim diktirmeye verdim toplam ev 700 tl civarında tuttu ben fon perde yaptırmıyorum yanlız bütün odalar ve güneşlik dahil bu fiyat salon perdemin metresi 25 tl idi sadece oda pullu perdelerden ve çok şık duruyo bana göre diğerleri 10 tl kesme tül dediklerinden üzerinde renkli çiçekler var her odanın rengine göre çiçekli perdeler diktiriyorum

ben bursada tekstil mühendisiyim. eğer istersen uygun fiata sana tül perde güneşlik ayarlayabilirim. hatta ölçülerini verirsen dikilmiş olarakta alabilirsin. istanbuldan çok arkadaşıma yaptırdım. kendi evimin perdeleri 600 tl tuttu katlamalı storlu hemde

abimin eşinde yeni yaptırdı sadece salon perdesi 1500 ytl tutmuş..ben bir salon sadece tülüne 500 ytl verdim.güneşlik fon yok sanırım kandırıldım:))balon gibi katlamalı altı boncuklu ozaman brillanta ilk çıkmıştı bu model şimdi herkes dikiyor bunu katlamalıdan daha kullanışlı at file at makinaya ütü derdide yok ohh:))

Selamün aleyküm arkadaşlar, ben de gelecek ay evleneceğim, evimin tüm tülleri 1900 liraya mal olacak, hepsi en yeni simli modellerden, mekanizmalının zahmetli olacağını düşündüğümden mutfak dışında tüm odaları düz kesim yaptırdım, mutfağımsa balon olacak. Herkesin yeni tülleri perdeleri hayırlı olsun :)

X