Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Bunlar da beniiim :KK17:

$19072011606.jpg

7\24 sürmüştüm bu kadar düz değiller... :KK19:

cnm saçların çook güsel sarıdan sonra sürdüğün renk iyi tutmuş rengi ve markası nedir merak ettm teşekkrler

Son düzenleyen: Moderatör:
uzun yıllar kullandığım upuzun siyah saçtan sonra bi depresyon anında kestirdiğim saçlarım.. ama sevdim çok rahat bi model:90::90::89::89::89:

violin35 cicoşum aynı modeli bende yeni kestirdim sayılır acaiiiippp mutluyum vallahi hem bu sıcaklarda ensem inan rahatladı hemde istediğim zaman hemen yıka ve çık modundayım valla kuaförüme allah razı olsun çok ısrarr etti yapalım diye ben ilk başta istemedim ama sonra bir çılgınlık yapıp vurdurdum makası şimdi de iyi yapmışım diyorum

violin35 cicoşum aynı modeli bende yeni kestirdim sayılır acaiiiippp mutluyum vallahi hem bu sıcaklarda ensem inan rahatladı hemde istediğim zaman hemen yıka ve çık modundayım valla kuaförüme allah razı olsun çok ısrarr etti yapalım diye ben ilk başta istemedim ama sonra bir çılgınlık yapıp vurdurdum makası şimdi de iyi yapmışım diyorum

evet canım benim bende çok memnunum :KK8: :KK8: çok iyi yapmışsın valla eminim çok yakışmıştır hem rahat hem modern. saçlarının güle güle kullan tatlım bu arada :KK66: :KK66: :KK66:

modele bayıldım ben de istiyorumm ya saçın da çok güzel rengi de çok yakışmıis :KK34: nasıl yaaptn bu mdeli kısca anlatırmısın :KK61:

modele bayıldım ben de istiyorumm ya saçın da çok güzel rengi de çok yakışmıis :KK34: nasıl yaaptn bu mdeli kısca anlatırmısın :KK61:

Öncelikle güzel yorumun icin cok tesekkür ederim canim :KK71:
Sacimi yandan ayirip o cizgiden baslayarak sacimi örmeye basliyorum. Söyle anlatayim, cok hafif bir bolluk birakip örüyorum ki sac dibimde olmasin örgü. Sonrasinda sacin ayni hizadaki kismiyla örmeye devam ediyorum. Saci bol birakip sadece yüzünün hizasina gelen kismini örgüye katacaksin. Bu sekilde ense hizasina gelene kadar devam ediyorum. Sonra geri kalan saclarimi yavas yavas örgüye katarak sac uclarina kadar devam edip bitiriyorum.
Video veya resimli anlatim aradim ama bulamadim, firsatim olursa kendim ceker eklerim :80:

cnm saçların çook güsel sarıdan sonra sürdüğün renk iyi tutmuş rengi ve markası nedir merak ettm teşekkrler

Canım yorumum geç oldu biraz kusura bakma ama yazını yeni gördüm.Saçlarımı doğal saç rengime boyatmak istedim ve kuaförde koleston marka boya ile boyadı ancak yoğun ısrarlarıma rağmen boyanın adını yada nosunu söylemedi,sadece kahverengi bir boya dedi.Saç rengim şimdi daha açık,ışıltılı bir kahve oldu,yıkadıkça açılıyor.

Sacimi yandan ayirip o cizgiden baslayarak sacimi örmeye basliyorum. Söyle anlatayim, cok hafif bir bolluk birakip örüyorum ki sac dibimde olmasin örgü. Sonrasinda sacin ayni hizadaki kismiyla örmeye devam ediyorum. Saci bol birakip sadece yüzünün hizasina gelen kismini örgüye katacaksin. Bu sekilde ense hizasina gelene kadar devam ediyorum. Sonra geri kalan saclarimi yavas yavas örgüye katarak sac uclarina kadar devam edip bitiriyorum.
Video veya resimli anlatim aradim ama bulamadim, firsatim olursa kendim ceker eklerim :80:

canım benim ilgin için teşekkürler çok hoşsun :nazar: denycem mutlaka :) :130:

var canım var.bu saç modelinin videsunu izlemiştim sanırım ben.youtube da lilith diye bir kadın var harika modeller yapıyor.bu model yaptıkları arasında en basitlerinden.hatta facebooktada var bu kadın.mutlaka araştırın öğreneceğiniz çok şey çıkacaktır.

canım benim ilgin için teşekkürler çok hoşsun :nazar: denycem mutlaka :) :130:

Asil ben tesekkür ederim canim, dedigim gibi video bulursam mutlaka paylasirim :KK66:

var canım var.bu saç modelinin videsunu izlemiştim sanırım ben.youtube da lilith diye bir kadın var harika modeller yapıyor.bu model yaptıkları arasında en basitlerinden.hatta facebooktada var bu kadın.mutlaka araştırın öğreneceğiniz çok şey çıkacaktır.

Mutlaka bakarim canim ögrendim iyi oldu, cok tesekkürler :)

Veee iste cok benzeyen bir modeli anlatan videoyu buldum (arkadasimizin tavsiyesiyle)..

Lilith hanimin ellerine, agzina saglik diyoruz :KK1:

X