Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
tatlim saclarin guzelmis gercekten ozellikle dalgasina bayildim nasil yapiyosun o dalgayi

çok teşekkür ediyorum :KK19: kalın maşa kullanıyorum ilk öncelikle bunu söyliyim , birde maşaya saçımı sıkıştırıp sarmıyorum.. maşanın mandal kısmını vs de açmıyorum direk en dışından sarıyorum en dipten başlıyorum saçlarımı sarmaya uca doğru elimle sarıyorum ve elim saçımın en uç kısmında bekliyorum 10 sn sonra sardığım gibi açıyorum elimle o yüzden dalgalı oluyor.. maşayı bekletip saçımı maşadan direkt çektiğimde doğal dalga olmuyor bende o şekilde hiiiç sevmiyorum...

gerçekten çook güzel çok beğendim saçlarınıı =))

bu mesaj banamıydı anlayamadım :KK1: alıntı flanda yapmamışsın direkt üstüme alındım.. sonrada sazan gibi atlamıyım diye es geçicektim bu seferde ayıp olabileceğini düşündüm :KK1::KK1: eğer bana ise çooookkk teşekkür ediyorum :KK19: eğer değilse canın saolsun yinede teşekkürüm geçerli :KK1::KK1::KK1:

çok teşekkür ediyorum :KK19: kalın maşa kullanıyorum ilk öncelikle bunu söyliyim , birde maşaya saçımı sıkıştırıp sarmıyorum.. maşanın mandal kısmını vs de açmıyorum direk en dışından sarıyorum en dipten başlıyorum saçlarımı sarmaya uca doğru elimle sarıyorum ve elim saçımın en uç kısmında bekliyorum 10 sn sonra sardığım gibi açıyorum elimle o yüzden dalgalı oluyor.. maşayı bekletip saçımı maşadan direkt çektiğimde doğal dalga olmuyor bende o şekilde hiiiç sevmiyorum... 1:
anladm canim cok saol<3 kac cm kullandgn masa biliyomsn

$Resim 001.jpg $Resim 002.jpg

Arkadan çekileni çok zor çektim kendi kendime.Uyduruk kaydırık çıktı ama idare edin :KK1:

:KK71:

buda arkadan görüntüsü arkadaşlar bugun çektim :KK17:

Eki Görüntüle 284246

Kesim tam istediğim gibi uçları sivri hafif üçgen falan.Kullanışlımı bu model? saçlarımı bu şekilde kestirmeyi düşünüyorum uçlarını neyle sivrelttiler kuoföre ona göre söyleycem çünkü bide kat yok sanırım demi? Çok soru sordum :kk77: cevaplarsan sevincem:78:

Kesim tam istediğim gibi uçları sivri hafif üçgen falan.Kullanışlımı bu model? saçlarımı bu şekilde kestirmeyi düşünüyorum uçlarını neyle sivrelttiler kuoföre ona göre söyleycem çünkü bide kat yok sanırım demi? Çok soru sordum :kk77: cevaplarsan sevincem:78:

emin ol kat kat bir modelden daha kullanışlı canım ben hiç bir sıkıntısını yaşamıyorum saçlarımda hiç kat yok sadece uçları dediğin gibi modelli kesim.. kuaföre gidip tarif edersen o zaten kesecektir, uç kısımlarının sivriliğinide makas gibi fakat daha farklı birşeyle kesti sanırım onunla ara makasta atılıyor tam bilmiyorum.. bir kaç yerinide jiletli taraklar varya kuaförlerde onunla kesti hiç makas yok saçlarımda yani ve makas kesiminide sevmiyorum zaten her kuaför makasla kesmeyi beceremiyor hep makas izi kalıyor o da çok kötü bir görüntü oluyor...

$indir.jpg
$jiletli_tarak.jpg

bunlar gibi aletlerle kesti hiç makas kullanmadı canım...

SnOofles istediğin kesim V kesim.
Ama ben sana söyliyim, bu saç modeli ilk 1.2 ay kullanışlı ve sonra o saçların rezalet oluyor.
Hele birde düzleştirici kullanıyorsan..
Bu kesim için jilet kullanıyorlar.
Buda saçların kırık görünmesini sağlıyor.
Saçların uçları saçlarını düzleştire düzleştire bir süre sonra yanmaya başlıyor ve çok kırılıyor.
Bu modeli kendim kullandım ve biliyorum.
Yani o yüzden tavsiye etmiyorum.
Birde saçlarını bu model kestirdin diyelim, 1.2 ay sonra sıkılıp düz kesim yaptırsan bile saçların gene tuhaf bir şekilde kısalı, uzunlu uzuyor.
Saçların uzadıkça kötü bir görüntü alıyor bu model.
Tabii senin seçimin, senin zevkin.

[ı]snoofles istediğin kesim v kesim.
Ama ben sana söyliyim, bu saç modeli ilk 1.2 ay kullanışlı ve sonra o saçların rezalet oluyor.
Hele birde düzleştirici kullanıyorsan..
Bu kesim için jilet kullanıyorlar.
Buda saçların kırık görünmesini sağlıyor.
Saçların uçları saçlarını düzleştire düzleştire bir süre sonra yanmaya başlıyor ve çok kırılıyor.
Bu modeli kendim kullandım ve biliyorum.
Yani o yüzden tavsiye etmiyorum.
Birde saçlarını bu model kestirdin diyelim, 1.2 ay sonra sıkılıp düz kesim yaptırsan bile saçların gene tuhaf bir şekilde kısalı, uzunlu uzuyor.
Saçların uzadıkça kötü bir görüntü alıyor bu model.
Tabii senin seçimin, senin zevkin.
[/ı]

canım benim bu modeli kullanmayan biri olsam söylediklerine tamam dicem , bu modelin neresi kullanışsız onuda anlamadım sadece saçlarının en uç kısımları modelli ve sivri sivri ayrıca hergün saç düzleştiren birisi olarak hiç bir sıkıntı yaşamadım.. Kat kat bir modelden çoook daha kullanışlı ayrıca hiç bir olumsuzluğunu farketmiyorsun sadece en uç kısımları modelli olduğu için, herkezin görüşü farklıdır ben kullandığım için yorumluyorum memnunum hiç bir sıkıntı yok....

X