Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
doğal sarışın arkadaşlarımın hepsinin saçı çok ince telli ve seyrek oluyor. seninki ne kadar dolgun! bu resimdeki model harika. saçlarım jilet gibi düz olsun istiyordum önceleri ama böyle hem doğal hem düz daha hoşuma gidiyor artık:KK31: uzasa da yapsam:KK31:

Bazen malesef çok dolgun diyesim geliyor
Özellikle kış aylarında elektriklenme kabarma sorunu
Montların içinde dursa arkada yaptığı kabarıklık dışarıda dursa rüzgar yüzünden karışması dolaşması
Sinir ediyor beni :KK1:

bunlarda benim saçlarım kızlar :) flaştan dolayı renk farklılıkları olmş ama normalde öyle değil :44::44:

Son düzenleyen: Moderatör:
Masallah saclar konusuyor kizlar :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Bu arada bana Kadiköy ve civari iyi ama cok pahali olmayan bir kuaför önerebilirmisiniz ? Ve kas aldirma, sac boyama fln ortalama bi yerde fiyatlarini yazabilirmisiniz ?

saçLarımmm... (=

Eklentiler

• $Görüntü0004.jpg
    $Görüntü0004.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 63
Benim resmim yok şu an çekemşyorum :/ sizinkilere bakıp özendim ama, hem zaten pek sıkkınım şu sıralar saçlarımdan. değişikliğe ihtiyacım var. fön fön nereye kadar ama di mii! O yüzden epey bakınıyorum modellere internette. Artık kuaföre gidip katalog bakılmıyor ya, senelerdir aynı modeller bütün hepsini ezberledik. mahmure'nin arşivine daldım saatlerdir oralarda takılıyorum, her saç cinsi, modeli için katalog yapmışlar resmen, hem de 2012 modasındanmış, bence modelleri çalmak serbesttir :p

2 yıldır kısa saç kullanıyorum. hem çok rahat, hem çok modern. :KK37:
saç kesimini çok sevdim.

X