Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
$Fotoğraf0078.jpg bu da benimmmmm saçlarımmmm

lavanta yağı-sirke kürünü tavsiye ederim hem saçları koyulaştırıyor dolgunlaştırıyor hemde daha çabuk uzatıyor bayağı uzadı saçım.

Arkadaşlar merhaba acil bilgisi olan bana yardım etsin kısaca özet geçiyim röfleli saçlarım var hep kuoföre gidip kend saçımın üzerine röfle yaptırıyordum dün ablamın sözünü dinleyerek saçımı loreal 02le boyadım veee muhteşem kötü sonuçla karşılaştım:KK43: röfleli saçlarımda hiç kötü bir şey yok ama gel gelelim diplerime karemel turuncu birenk:KK43: sabahtan beri resmen sinirden deli oldum bu diplerimi nasıl kurtarırım bana lütfen yardımcı olun.forumda çok araştırdım küllü.9.1 sarıyla düzeldği söleniyo bitane gittim 9.1 köpük boya aldım ama cesaret edemiyorum yapmaya dahada kötü bi sonuç almaktan korkuyorum lütfen deneyimleri olanlar acil bana yardımcı olsun...

Uzun zamandır saçımı uzatmaya çalışıyordum sonunda bir nebze de olsa istediğim boya geldiler... :KK16:
Sırada hedef 10 cm daha uzatmak :KK3:

$fotoğrafsaç.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
X