Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Şu an benim saçlarım da mahvoldu :KK43: fotodan biraz daha kısa ve çok kuru.
valla ben de kullanıyorum birçok yağ falan ama hala pek düzelemedi :KK43: benim saçlarımın da altları iyi ama özellikleri üstleri tel tel.keratin yüklemesi mi yaptırsam diyorum bazen.
Keratin yüklemesi de olabilir ama ben mesela mezoterapiye başlıycam martın sonuna doğru

anladım canım sen çıtçıtları gürleşsin diye mi taktın? eğer öyleyse çam terebentini ile sarımsak saçları çok gürleştiriyor bak.
Yok aslında ben saçımı kestirdim, istediğimden kısa oldu uzayana kadar takmak için aldım ama daha fazla gürleşmesini de isterim yani:)
Öam terebenti etki etmedi bana ama sarımsak denemedim uzun süreli

çam terebentini şampuanına kat hep kullan uzun vadede bebek saçlarına kadar çıkar :) yine sarımsaklı şampuan yapabilirsin benim gibi maske yapmaya üşeniyorsan.bir de sığır iliği tarifi vardı ama ben hiç denemedim,deneyemem de sanırım:))

çam terebentini şampuanına kat hep kullan uzun vadede bebek saçlarına kadar çıkar :) yine sarımsaklı şampuan yapabilirsin benim gibi maske yapmaya üşeniyorsan.bir de sığır iliği tarifi vardı ama ben hiç denemedim,deneyemem de sanırım:))
Çam terebentini hep maske yapmıştım şampuanla da kullanabilirim aslında çok kokmazsa,bende deneyemem onu:)

CYMERA_20160222_164708-1.jpg

Bu da benim saçlarım
Kestirdim
Boya yapsam mı yapmasam mı diye düşünüyorum

kizlar size bir sorum var. Bende sacimi hic boyamak istemiyorum ama tam tepemden beyazlar cikmaya basladi. ne yapmakiyim sizce

kizlar size bir sorum var. Bende sacimi hic boyamak istemiyorum ama tam tepemden beyazlar cikmaya basladi. ne yapmakiyim sizce
canım beyazların tek tük ise ruj şeklinde saç boyama ürünleri var onlardan alabilirsin.benim de beyazlarım artınca kullanacağım

Son düzenleyen: Moderatör:
X