Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

VsneLroCCo

İşi bilcen işe gitmicen:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
198
1
Arkadaşlar daha önce böyle bi konu warmıydı bilmiyorum aradım ama çıkmadı..ßende açmak istedim saçlarımızın resimlerini koyarsak bilgi sahibi oluruz diye düşünüorum ilk resim benden umarım sizde eklersiniz!

digitalle çekildiği için kızıl gibi bişeler olmuş normalde saçlarımın rengi daha acıktır kumral gibidir.

Eklentiler

• $as.jpg
    $as.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 2.899
DimmPle saçların çok hoş ve sağlıklı görünüyorlar canım.kaydirigubbakcemile5
upuzun saçların var ne güzel saçlarımı uzatamıyorum artık döküldükleri için.özledim valla uzun saçı :a015:

Bende uzatma çabası içindeyim cnm hala belime kadar bi gelsin tmmdır :) turplu su denedim bırakmak hiç istememiştim ama saçlarımı döktü :KK43: Şimdi maya maskesini deniycem..Teşekkürler cnm bu arada seninde saçların seyrek değil ama cılız seyrek saçlı olan insan çok şükretmelisin cnm..

DimmPlé ! öncelikle hayalimdeki gür parlak ve sağlıklı saçlara sahip olduğunu söylemek istiyorum..maşallahhh nazar değmesin :nazar:
bu da benim cılız ama sevdiğim saçlarım :eek:

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim cnm seninde saçlarının rengini çokk beyendimm :nazar: saçlarında biraz kırık var sanki onları aldırıp bakım yaparsan bence senin saçlarında çok güzel olur..

Ve bide şöyle bir durum var benim saçlarımın normal rengi hiç boyatmadım..Düzleştirmekten kırılıyodu o yüzden düzleştiriciyide bıraktım resimdeki görünüş gibi doğal haline bırakıorum artık

demothy ne kadar güzelsin öyle:1shok: valla saçlarında acaip güzel ama biraz cansız duruyorlar ..
Dimple canım saçlarına bittima.s.
Bende turplu suyla yanına gelcem yaza kadar inşallah:asigim:

Maşallah hepinize kızlar :nazar:

DimmPlé ! saçların çok hoş canım maşallah diyorum sana da :nazar:

demothy canım sen kendi saçlarına cılız diyorsan benimkileri gör, moralin düzelir biraz :jeyyar: Saç rengin de çok hoş sen de çok hoşsun canım maşallah :nazar:

......................

saç rengin harika ve nickin ve avatarında a.s.

küçükken en sevdigim pokemonlardan biriydi :1rolleyes:

neyse konuya döniyim saçların cok parlak rengini cok begendim nazar değmesin...yerimseniben[/FONT][/I][/B]

saç rengin harika ve nickin ve avatarında a.s.

küçükken en sevdigim pokemonlardan biriydi :1rolleyes:

neyse konuya döniyim saçların cok parlak rengini cok begendim nazar değmesin...yerimseniben

çok sağol a.s.a.s.benimde en sevdiğim pokemondur psyduck çok şirin gelmiştir bana hep kaydirigubbakcemile3

teşekkürler canım Allah'tan saçlarım kıvırcık da kabarıyor, yoksa çok az saçım var, döküle döküle azıcık kaldılar, ama çaktırmıyorlar kaydirigubbakcemile3

bunlarda benden kızlar.....
hihoyyyt:sm_cool::lepi:sositososito

kiz tatu kivir saclarin dogalmi yada nasil yapiyorsun söyle cabuk süpersin allah nazardan saklasin

X