Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ne güzel uzun saç sahibi olmak ve bakabilmek...bunlar da benim saçlarım:KK43:( $2995_73036134737_531889737_1649113_7961056_n.jpg

ah busejik...ne kadar cok isterdim kendi renginde kalmalarını ve uzatmayı ama omuz hizamı geçince başlıyor kırılmaya dökülmeye :KK43: fotoğraftaki renk mavi siyah ama mavi renk karışımı biraz fazladan katıldı içine o yüzden parlaklığı ışık altında...kendi rengi açık kumral gibi tonlarda.uamrım saç bakımı konusunda buradan fikirler eidinir ve saçlarımı sağlıkla uzatabilirim...

NEYL Canım 2.fotodaki saç rengin ve modeli süperr saçların sıklaşmışmı 1.fotoya göre

yok kızlar iki gün arayla çekildi o resimler ikinci resimde maşa var ondan öyle görünüyo kaydirigubbakcemile2

Niil saçlarını kestirince saçın canlanmış ve rengi ortaya çıkmış bende kestiricem röflelerim yarıya geldi

evet kestir bencede cunku cok ise yariyo hem canlandiriyo hem sac dokulmesi azaliyo bu yonden cok mutluyum cunku acaip dokuluyodu saclarim artik fazla dokulmuyo =))

Hepinizin çok güzel saçları var, renkleri olsun, modelleri olsun..:) Ben koysam......Düşünmek bile istemiyorum..:) Bu kdr gzl saçın arasında rezil kalırım :)

ikinci resimdeki hali çok güzelmiş..bişey sorucam ama alakasız olacak maşanın markası ve mm kac ? merak ettimde :kedi:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bu resımlerın hepsınde sacın aynı renkmı peki. akannehir eger oylesyse kullandıgın boya rengı ve markası ne canm.. tam bole ne sıyah ne kahve arada bısey ıstıodum :kedi:

Son düzenleyen: Moderatör:
X