Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar bnlar da bnm saçm da uçları biraz çok yıprandı kırıldı yanimafoldumben.nne yapmam gerekir bi bilginz warsa paylaşırsanz sewnrrm .şimdiden teşkkürlerhihoyyyt

Eklentiler

• $hşlgj.jpg
    $hşlgj.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 42
Canım senin saçında çok güzel bence.Özellikle saç rengine bayıldım :)
teşkür cnm bnm:)

Bende senın saç rengıne bayıldım canım ya maşallahhh :) kendınmı boyadın kuafordemı boyattın ??? bırde rengı ne ???
cnmm gölge vardıı evde palaettenin kumralına boyadım böle oldu:)

nemm arkdasım sacların nekdar guzell
ebişim hayatım begenmene çok sevindim:)

ayy kıslar ya ben burayı unutmuşum tamamen geç olarak cvp vercem kusuruma bakmayın....

saclarina bayildim,maasallah;-)
ama bise sorcam dalgalarini nasil yaptin masayla mi kuaföre mi yaptirdin`?
bide eger masayssa hangi masayi kullaniyosun yani kalinligi inceligi falan....

orda kuaför yaptı cnm dalgalarını maşayla
doğal dalga diyince böle yapıolar
maşası hem düzleştirici hem maşa olanlar war ya onlardandıa.s.

ne güzel upuzun saçlarınız var
ben salak gibi kısacık kestirmiştim saçımı bakımı zor kuruturken zorluk çekiyorum diye
şimdi uzasın diye bekliyorum
çok şükür ki dökülmüyor ve çok gür 3/2 si ara makaslı sacımın ve canlıdır
sadece beyazlar var onuda boyayla kapatıyorum

defnecim neden yasını buyuk göstermeye calısıosun ki bence inan böle cok daha güselsin.erken yasta saclarını boyatma sakın bunu geri kafalılık olarak algılama ben de 18 yasımda ilk boyamı yaptrdım.sonra o sacları tparlayıp saglıına geri kavustrana kadar canım cıktı.allahtan şimdi kendine geldi gayet iiler.en buyuk sansım da kalın telli olması.eger sacın bi de ince telli ise bi kere yıprandımı bi daha tamir olmuo inan.yinede sen bilirsin tabi..ama yasını güselliğini şimdi yasa sonra nasılsa buyuycek ve olgun gözükeceksin

defnecim neden yasını buyuk göstermeye calısıosun ki bence inan böle cok daha güselsin.erken yasta saclarını boyatma sakın bunu geri kafalılık olarak algılama ben de 18 yasımda ilk boyamı yaptrdım.sonra o sacları tparlayıp saglıına geri kavustrana kadar canım cıktı.allahtan şimdi kendine geldi gayet iiler.en buyuk sansım da kalın telli olması.eger sacın bi de ince telli ise bi kere yıprandımı bi daha tamir olmuo inan.yinede sen bilirsin tabi..ama yasını güselliğini şimdi yasa sonra nasılsa buyuycek ve olgun gözükeceksin

Hem değişiklik için hem de yaşı benden büyük bi adamı etkileyebilmek için ablacım :kedi: Gerçi etkileneceği de yok ya :çok üzgünüm: neyse işte yine de bi deneyeyim diyorum yerimseniben

Hem değişiklik için hem de yaşı benden büyük bi adamı etkileyebilmek için ablacım :kedi: Gerçi etkileneceği de yok ya :çok üzgünüm: neyse işte yine de bi deneyeyim diyorum yerimseniben

ay cok alemsin.:lepi:.senden nasıl etkilenmemiş cok güsel b, kıssın.özelini kurcalamk istemiom sen den ne kadar buyuk bilmiom ama seni bu halinle fark edememesi cok enteresan.onun eksikliği.bırak bosver sen doldurmaya calısma onun bu eksikliğini

ay cok alemsin.:lepi:.senden nasıl etkilenmemiş cok güsel b, kıssın.özelini kurcalamk istemiom sen den ne kadar buyuk bilmiom ama seni bu halinle fark edememesi cok enteresan.onun eksikliği.bırak bosver sen doldurmaya calısma onun bu eksikliğini

İltifatın için tşkler kaydirigubbakcemile2 Ben de oluruna bıraktım zatenyerimseniben

X