beta hcg 2 haftalık gebelikteki degeri

Kızlar benim asetime 4 gün kala kan testi B-HCG 3.4 çıktı, kasık ağrım çok şimdi 1 gün var, nasıl sabredeceğim sizce sonuç ne anlama geliyor, hani kan testi kesin sonuç veriyordu, geçen ay 0.1 çıkmıştı :KK4:

canım daha herhangi bir testte çıkması için çok erken ama inşallah hamişsindir sabırla beklemekten başka çağren yok bazen böyle adet arası gelen kanamalara yerleşme kanaması diyorlar ama bana onun içinde erkenmiş gibi geldi kendine dikkat et ve bence adetin geçmeden tekrar test yapma......

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende bebiş isteyenlerdenim 2 yıllık evlıyım 9 ay önce bı düşük yaptım son 2 aydır bebişimiz olsun istiyoruz bu ay adetim 5 gün geçince kan testi yaptırdım negatif çıktı 10 gün oldu hala adet olmadı doktorum bekleyelim biraz demişti acaba geç döllenme olabilir mi?kafam çok karışık lütfen bişeyler söyleyin :KK43:
Rabbim isteyen herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar nasip atsin inş.

döllenme olduktan 7 gün sonra kanda beta hcg yükselmeye başlar zaten ama senin geç döllenme olmuş olabilir tekrar bir baktır bence...şimdi baktırsan net sonuç alırsın

merhaba benım adet günümdede 5 gün süren kahverengi akıntım oldu kan testi yaptırdım negatif çıktı 10 gün geçti hala adet olmadım acaba geç döllenme olabılır mı?cevap verırsenız sevinırım :KK59:

arkadaşlar adetim gectıkten üç dört gün sonra kan testi yaptırdım bcg degerlerim 2816 çıktı sizce ikiz midir.sat 2 şubat.bi yardım eder misiniz.

• Beğen
Reactions: gdd
Arkadaslar 12 ocakta hcg yaptırdım 2.8 çıktı. Haftaya tekrar gel dedi doktor ama ben dayanamayıp 15 inde tekrar gittiğimde 42 ye yükseldiğini gördüm.

Wkizlar benimde yukselirmi ikinci asilamam dun test sonucun 4.47 doktorun hemsiresi yoktur dedi
Doktorla konusamadik daha .hic belirtim yok.cok celiskideyim

arkadaşlar kan testınde 255.60 cıktı benımde doktor cok hareketlı ama pozıtıf dedı ne demek ıstedı hareketlı derken bılen varmı

canim bir arkadasimin da yumurtlamadan sonra 8. gun kan testi 5 ten kucuk cikmisti. ama sonra hamile cikti. bekle biraz daha.
Merhaba, benim yumurtlama tarihim 5 aralık 8 aralık arasında. 3 aralıktan 11 aralığa kadar iki günde bir ilişkiye girdik. Süreci kolaylaştırmak adına yapılabilecek herşeyi yaptık. Tam yumurtlama gününde yakı takmak popnun altına yastık koyup 30 dk boyunca kalkmamak vs gibi. Bugün kan testi yaptırdım beta hcg sonuç 1.20 çıktı. Yani negatif. Son adet tarihi baz alınırsa 2+6 haftalık hamile olabilirim. Yani yarın tam 3 hafta olacak. Bugün eşimin doğum günü olduğundan ona sürpriz yapmak istedim fakat kısmet olmadı :KK43:( sizce pozitif sonuç alabilmek için daha erken mi? Yani oranın yükselme ihtimali var mı? Adetime 9 gün var daha.

X