beta hcg 2 haftalık gebelikteki degeri

txixrtxixl kelebek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.170
11
selam hanımlar
bende bebeğim olsun istiyorum bizi ortak paydada bulusturuyor bu istek içimizi kemırıyor
burada herkes bırbırının halınden anlar
ovulasyon gunum7/11/08 ile 13/11/08 di bende 1 gun sonra ayın 14 unde leke geldı(3 gun surdu) sol tarafımda batma ve agrı sankı adet olacakmısım ama hafıf boyutlarda bı agrı moralım bozuldu bu kanama nıe dıe? 17 sınde dr a gıttım hormon ultrasyon ve gebelık bakıldı gebelık testınde deger 3-4 haftaalık için hcg0-5 degerlerını alıyor dogal olarak negatıf cıktı(bende gebelik olsa bile zaten 2 hatalık) dr hanım antibiotik içme adetine daha var dedı suan adetime 1 hafta var bulanıyorum kasıklarıma agrı gırıyor.psikolojik olabilir sizde boyle oldu mu?su 1 haftayı beklemek cok zor

canım benimde seninle tarihlerimiz aynı benimde adetime bir hafta var ve göğsümde ağrı vardı dün kasıklarımda ağrı bügünde karnımın sağ tarafından kasıklarıma kramp şeklinde gelen ağrılar oldu be bel ağrım beşledı normalde adet olduğumda belim çok fazla ağrımaz ama bu sefer ağrısı kalçalarıma kadar vuruyor hamile olduğumu düşünmüyorum ama psikolojik olarakmı bilmiyorum belkide hiç ağrı yok ama bunları yaşamak istediğim için oluyordur anlam veremedim sadece çok korkuyorum hiç bebeğim olmasa diye allah yardımcımız olsun amin birde bu lekelenmenin herkesde olması gereklimi acaba bazen duyuyorum iki aylık üç aylık hamile oluyorlar ama hiç bir belirtileri olmuyor herhalde herkeste aynı değil

Şimdi kafanıza takmayın diycem. Söylemesi kolay diyceksiniz :-))) Ama inanın kızlar takmadığınız düşünmediğiniz anda gelicek bebişiniz. Burdaki birçok arkadaş gibi benimde öyle oldu çünkü. Öncesinde folik asit kullanıyordum onu bile bırakmıştım çünkü o benim aklıma getiriyordu ve o ay hamile kaldım. Beklemek zor biliyorum ama stress yapmak olacak olanıda engelleyebilir kızlar benneyaptımki

Belirtilere gelince aynı adet sancılarını hissediyorsunuz onun için ayırt etmek inanın çok zor gamyoncuiremsu Sevgiler a.s

Son düzenleme:
canım daha herhangi bir testte çıkması için çok erken ama inşallah hamişsindir sabırla beklemekten başka çağren yok bazen böyle adet arası gelen kanamalara yerleşme kanaması diyorlar ama bana onun içinde erkenmiş gibi geldi kendine dikkat et ve bence adetin geçmeden tekrar test yapma......

canım inşallah gelmiştir meleğinhihoyyythihoyyyt.. beta hcg kaç çıktı 0.00 mı yoksa 5e yakın bi değer mi
yerleşme kanaması da döllenme olduktan 9-10 gün sonra olur diye biliyorum çünkü döllenen yumurta 1haftadan önce rahme kesinlikle ulaşamıyo:eek:
ama senin ovulasyon günlerine göre olabilir de:bbo: beklicez görcez inşallah vardır bebeğin sositosositosositososito
haber et olur muyerimseniben

canım benimde seninle tarihlerimiz aynı benimde adetime bir hafta var ve göğsümde ağrı vardı dün kasıklarımda ağrı bügünde karnımın sağ tarafından kasıklarıma kramp şeklinde gelen ağrılar oldu be bel ağrım beşledı normalde adet olduğumda belim çok fazla ağrımaz ama bu sefer ağrısı kalçalarıma kadar vuruyor hamile olduğumu düşünmüyorum ama psikolojik olarakmı bilmiyorum belkide hiç ağrı yok ama bunları yaşamak istediğim için oluyordur anlam veremedim sadece çok korkuyorum hiç bebeğim olmasa diye allah yardımcımız olsun amin birde bu lekelenmenin herkesde olması gereklimi acaba bazen duyuyorum iki aylık üç aylık hamile oluyorlar ama hiç bir belirtileri olmuyor herhalde herkeste aynı değil

csanım yaaa lekelenme herkeste olmuyor benım annemde olmamış
bende 1 senelık ewlıyım 3 aydır bebek istiyorum.insallah olur
aynı korkuları yasıyoruz işte
insalah beynımız bıze oyun oynamıyordur ve hamıleyızdir haberını merak edıyorum ben sana bıldırırım

saolun kıslar beklıyorum bende benım kan testınden 5 ten kucukse negatıf dıyor insallah beynım bana oyun yapmıyordur herkesın ıstedıgı olur 1 hafta sonra tekrar yaptıracagım bakalım hayırlısı insallah hamıleyımdır
çok sagolun yaaa

Şimdi kafanıza takmayın diycem. Söylemesi kolay diyceksiniz :-))) Ama inanın kızlar takmadığınız düşünmediğiniz anda gelicek bebişiniz. Burdaki birçok arkadaş gibi benimde öyle oldu çünkü. Öncesinde folik asit kullanıyordum onu bile bırakmıştım çünkü o benim aklıma getiriyordu ve o ay hamile kaldım. Beklemek zor biliyorum ama stress yapmak olacak olanıda engelleyebilir kızlar benneyaptımki

Belirtilere gelince aynı adet sancılarını hissediyorsunuz onun için ayırt etmek inanın çok zor gamyoncuiremsu Sevgiler a.s

haklısın ama elde degılki inanırmısın esımle beraber olurken bıle dusunuyorum yaaaa burda bıle dusunulur mu dıo :)
haklısında elde değil işte

döllenme olduktan 7 gün sonra kanda beta hcg yükselmeye başlar zaten ama senin geç döllenme olmuş olabilir tekrar bir baktır bence...şimdi baktırsan net sonuç alırsın

csanım yaaa lekelenme herkeste olmuyor benım annemde olmamış
bende 1 senelık ewlıyım 3 aydır bebek istiyorum.insallah olur
insalah beynımız bıze oyun oynamıyordur ve hamıleyızdir haberını merak edıyorum ben sana bıldırırım[/QUOT
inşallah canım isteyen herkesin olur inşallah mutlu haberini duyarım ve inşallah bende birgün herkese bebeğim olcak diyebilirim

kıslarrrr malesef bu ay bebıs yok adet tarihim 27/11/08 di erken geldı 24/11/08 de lekelendım
içim acıdı uzuldum ama işte napalım hayırlısı umudumuz diğer ay a

arkadaşlar bugun kan testindebeta 91 yazıyordu dr. hamlıesın dedi fakat çok küçük oldugunu için haftaya gel dedi.. sizler 0-5 dıyorsunuz da kafam karıştı bıraz? acemııym bu konularda birde buugn dr. alttan muayene etti önce şikayetlerımı duyunca bi zararı olmuşmudur bebege? tşkler

haklısın 27 sı adet olucam okadar beklıyeyım bakalım tabı dayanabılırsem saol

arkadaşlar benim bugün adet olmam lazımdı ayın altısında iğne yaptırmıştım cumartesi günü idrar testi pozitif çıktı hiç belli olmuyor bugün betahcg baktırdım 329 çıktı:CüvCüv:bende darısı diğer istiyenlerin başına

arkadaşlar benim bugün adet olmam lazımdı ayın altısında iğne yaptırmıştım cumartesi günü idrar testi pozitif çıktı hiç belli olmuyor bugün betahcg baktırdım 329 çıktı:CüvCüv:bende darısı diğer istiyenlerin başına

tebrıkler canım darısı bızım basımıza saglıkla buyutursun insallahh

arkadaşlar bugun kan testindebeta 91 yazıyordu dr. hamlıesın dedi fakat çok küçük oldugunu için haftaya gel dedi.. sizler 0-5 dıyorsunuz da kafam karıştı bıraz? acemııym bu konularda birde buugn dr. alttan muayene etti önce şikayetlerımı duyunca bi zararı olmuşmudur bebege? tşkler

ewt canım 0-50 arası kımı deger kımısıde 0-5 dıyor yanı aynı bısıı degısmıyor sanırım ml cınsınden kanda degısık olcuyle bakmaları ıle alakalı
alttan muayene vajınal ultrasyon ınanılanın aksıne zarar vermezmıs ole dıolar
hayırlısı olsun ben bugun lekelendımbenım umudum dıger aya tamovulasyon zamanı annemlerdeolacagız artık ocak ayına kaldık hayırlısı

X