ılk negatıf sonuctan sonra tekrardan tup bebek nezaman yapılmalı

nagihanim2003

Guru
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
18
18
Kızlar ben 2 gun once negatıf sonuc aldım bıdaha nezaman tup bebek yaptırmam lazım yada nekadar beklemem lazım bana bu konuda bılgı verırsenız cok sevınırım hepınıze cok tesekkur ederım

2 ay sonra tekrar deneyebılırsın canım gecmıs olsun allah sabır versın senı anlıyom canım 1 hafta sonra acın gecer canım ınsallah

bende 2-3 ay diye biliyorum bu geçen sürede yumurtalıklar dinleniyormuş..tedavi sırasında ilaçla uyarıldıkları için canım...

Ben 3 ay beklemiştim. Vücudun dinlenmesi gerekiyormuş. Geçmiş olsun. İnşallah bundan soraki denemen başarılı olur ben 4.denemede bebeğimi kucağıma aldım. Rabbim isteyen herkese versin inşallah.

negatıf sonucla gelen adetın 1. sayılıyor sonra bır adet daha gecırıyorsun ve o adetının 21.gunu sanırım tekrar lucrın baslayabılıyorsun
ben aynen boyle yaptım nagetıf sonucu hazmedememıstım cok acele ettım bırde kanun degısıyordu mecburda kalmıstım ama bu sefer beklıyecegım hem maddı acıdan hemde bedenım cıddı anlamda yoruldu bırde dusuk yaptım
bana fıkrımı sorarsan en az 5 adet donemı gecır bak hayatına bır engel yoksa basla bırde karda kısta doktora gıtmek zor olur kıs aradan cıksın bence psıkolojık olarakta rahatlarsın
ben param olsaydı boyle yapardım ama sımdı ne kadar zamanda bırıkır bılemıyorum

X