Kıl Dönmesi

kriegerin

benim can oğlum
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
8.514
11
Badem gözlümde kıl dönmesi var.ameliyattan başka çare yok diyorlar
ama ameliyatta zor iyileşiyor
ibrahim saraçoğlunun ısırgan otuyla olan kürünü yaptık.biraz faydasını gördük
varmı sizin bildiğiniz bir yolsenağlama

galiba amelliyatıda geciktirmemek lazım canım..eltimde amelliyat oldu..ama dedikleri doğruysa ki doktorun yalan söyleyecek hali yok,bir tarafı saçak atmış,bir tarafıda çürümeye başlamış,inanması zor ama eti çürütüyormuş,geç kalındığı için böyleymiş,ve bayada amelliyat yeri büyük yani 3 ceviz kadar parça almışlar,ama herkezde aynı olmayabilir,geciktirmeden doktorla konuşun derim..ve ben çok ürktüm basit bişey sanıyordum,padişahlarımızdan biride kıldönmesinden ölmüş..tabi şimdiki tıp için diyecek sözüm yok çok ilerledi ama insan kendi başına gelince biliyor..öptüm geçmişlerden olsun...

ya eşimde de var.. ara ara patlatır kanar. ama o agrıyı ceker gıtmez dr.a...

amelıyat tek cözum..

kıl dönmesı denıyor ama her zaman kıl olmayabılıyormus icinde.. gıysılerın pamukları bıle sebeb olabılıyormus.. bence söz dınlıyorsa esın hemen dra gıtsında vakıtlıce normale dönsun..

benim eşimde de oldu ameliyat oldu tekrarladı tabi herkesin tekrarlıyacak diye bir durumu yok bi formülüm var onu denedim çok şükür işe yaradı eğer istersen vereyim formülü ama eniyisi doktordur

benim eşimde de oldu ameliyat oldu tekrarladı tabi herkesin tekrarlıyacak diye bir durumu yok bi formülüm var onu denedim çok şükür işe yaradı eğer istersen vereyim formülü ama eniyisi doktordur

ver ben esımı dra göturemıyorum...

benim arkadaşım bu sepepten yeni ameliyat oldu..biz nettende çok araştırdık içeride uzayıp omiriliğe dayanan varmış diye okumuştuk.ileride daha fazla büyük bir sorunla karşılaşmamak için bence geçiktirmeden dr a gidin.

vajınamın kenarlarında ara agdadan sonra oluyor ama sıkılmıyor sankı ııcnde boncuk var adat olunca gecıyor baska yerde gene cıkıyor off ya
bıkeresınde meme gıbı bas verdı ama sıkılmıyorda kıpkırmızı ates gıbı oldu ama kendılıgınden gectı

X