Saç Uzatma Yöntemleri Zencefille Saç Uzat!

canım öncelikle cok teşekkürler a.s., benim topikte yazmışsın sacında turplu su varmış sonra zencefilli yapacakmışsın cok kıskandım onun için geldim:nazar:
sen simdi iki günde bir mi her gün mü yapacaksın , birazda bende delirteyim dimi:jeyyar:

cnm üniden yeni geldiğim için cevabını geç yazıorum kusura bakma
aslında hergün yapmak isterdim ama annem saolsun iki gün de bir yaptığıma bile karşıo yani hergün yaparsam ne olur allah bilir artık :)))
evet bugün sabah yaptım cnm okula gitmeden önce turplu suyumu ve zencefilli suyumu uyguladım kıskanma sende yap şakkıdı Şeniz

kızlar inanmıyorum yaaa burda okuduklarımı deneyip arkadaşlarıma anlatıyorum.onlar sonunda hiç saçım kalmayacağnı düşünmeye başaladılar:eek:

ama sonuç ortada turplu su bir mucize bence kıskanıyolar şakkıdı

şimdi zencefilede başlayacağım bu konuyu şimdi gördüm diye nasıl üzüldüm bilemezsin .eğer sabah okumuş olsaydım şimdi deniyor olacaktım. bir gün geç uzayacak saçlarım :bbo:
paylaşımın için çok teşekkür ediyorum.sonuçları yazmakta gecikme lütfen hülyalı...

sabırsızlıkla bekliyorum.
turp +zencefil mucizesi olacak inşallah..:içelim:

cnm arkadaşlarına bakma sen Allah'ın izniyle saçlarımıza yaptığımız bakımlar,verdiğimiz emekler sayesinde saçlarımız daha hızlı ve sağlıklı uzayacak inşallah
ben elimden geldiğince sonuçları sizlerle paylaşacağım
ama tabiki sizlerde benimle paylaşacaksınız dimi :nazar:

cnm üniden yeni geldiğim için cevabını geç yazıorum kusura bakma
aslında hergün yapmak isterdim ama annem saolsun iki gün de bir yaptığıma bile karşıo yani hergün yaparsam ne olur allah bilir artık :)))
evet bugün sabah yaptım cnm okula gitmeden önce turplu suyumu ve zencefilli suyumu uyguladım kıskanma sende yap şakkıdı Şeniz

cnm arkadaşlarına bakma sen Allah'ın izniyle saçlarımıza yaptığımız bakımlar,verdiğimiz emekler sayesinde saçlarımız daha hızlı ve sağlıklı uzayacak inşallah
ben elimden geldiğince sonuçları sizlerle paylaşacağım
ama tabiki sizlerde benimle paylaşacaksınız dimi :nazar:

paylaşırız canım ayıp ediyosun hele bi başlayalım da be yarın alıyorum zencefil meretini :nazar:
turpta alıp ikisinide uygulicam söyledigim gibi ilk bir hafta hergün yapıcam..
sonra 2 günde bir ..bakalım Zencefil Güzeli sonucları paylaşırım Şeniz

bende turp ve zencefil kardeşliğini kullanmak istiyorum hihoyyyt çok sorunlu saçlarım var beni delirtiyor aşırı dökülme ve uzamama başta olmak üzere umarım muhteşem sonuçları sizlerle paylaşabilirim

paylaşırız canım ayıp ediyosun hele bi başlayalım da be yarın alıyorum zencefil meretini :nazar:
turpta alıp ikisinide uygulicam söyledigim gibi ilk bir hafta hergün yapıcam..
sonra 2 günde bir ..bakalım Zencefil Güzeli sonucları paylaşırım Şeniz

oh cnm valla ne mutlu sana hergün uygulayabiliyorsun kaydirigubbakcemile2
annem sağolsun saçlarını dökeceksin deyip durmasa bence yapcam ama nerdeeeeee fisfisfis
anlamıo ki şutarafagitti

bende turp ve zencefil kardeşliğini kullanmak istiyorum hihoyyyt çok sorunlu saçlarım var beni delirtiyor aşırı dökülme ve uzamama başta olmak üzere umarım muhteşem sonuçları sizlerle paylaşabilirim

inşallah cnm zencefil ve turp kardeşliği sayesinde saçlarımızın upuzun olacak :içelim:

bizi haberdar etmeyi unutma :nazar:

oh cnm valla ne mutlu sana hergün uygulayabiliyorsun kaydirigubbakcemile2
annem sağolsun saçlarını dökeceksin deyip durmasa bence yapcam ama nerdeeeeee fisfisfis
anlamıo ki şutarafagitti

onlarda korkuyorlar işte canım anlatamazsınkaydirigubbakcemile2

sblue aramıza hoşgeldin ozaman sende hazır mısın Zencefil+Turp Güzeli olmayakaydirigubbakcemile3

kizlar bisi sorcam bu zencefil kafamizda kaldiginda kurudugunda elimizi sacimiza attigimizda boyle farkli bir his verir mi yani bisi varmis gibi en azindan? yani boyle yapis yapis ya da ne bileyim kuru kuru gibi?
ya benim sevgilim saclarimlan oynar rezil olmiyim bi de ona simdi durduk yere:uhm:

bi de bunu fisfisli siseye koysak boyle svi sac kremi niyetine siksak surekli oyle beklese yani cok yapmis olsak etkisini kaybeder mi? ne dersiniz kizlar?

Son düzenleme:
kizlar bisi sorcam bu zencefil kafamizda kaldiginda kurudugunda elimizi sacimiza attigimizda boyle farkli bir his verir mi yani bisi varmis gibi en azindan? yani boyle yapis yapis ya da ne bileyim kuru kuru gibi?
ya benim sevgilim saclarimlan oynar rezil olmiyim bi de ona simdi durduk yere:uhm:

bi de bunu fisfisli siseye koysak boyle svi sac kremi niyetine siksak surekli oyle beklese yani cok yapmis olsak etkisini kaybeder mi? ne dersiniz kizlar?

Canım benim saçımda bir gündür duruyo ve hiç saçımda bişey varmış gibi gelmedi bana
ama sen yinede bir dene istersen sevgilinle görüşmeden önce yap bak eğer senin saçında kötü duruyorsa yaptıktan sonra yıkarsınkaydirigubbakcemile5

böyle etkili olursa eğer dediğin gibi şişeye koyup o şekilde de kullabiliriz şakkıdı

Canım benim saçımda bir gündür duruyo ve hiç saçımda bişey varmış gibi gelmedi bana
ama sen yinede bir dene istersen sevgilinle görüşmeden önce yap bak eğer senin saçında kötü duruyorsa yaptıktan sonra yıkarsınkaydirigubbakcemile5

böyle etkili olursa eğer dediğin gibi şişeye koyup o şekilde de kullabiliriz şakkıdı

bekleyınce etkısını kaybetmez heralde demı? turplu su da herkes bekleyınce etkısını kaybeder dıye cekınıyordu azıcık da..

bekleyınce etkısını kaybetmez heralde demı? turplu su da herkes bekleyınce etkısını kaybeder dıye cekınıyordu azıcık da..

iki üç günlük yaparsak etkisini kaybetmez cnm ama daha uzun süre olmaz heralde fisfisfis

bende bugün aldım kök zencefil:) şimdi geldim eve:) biraz dinleneyim yemek yiyim hemen yapacam.

bende bugün gittim aldım.. kırık beyaz gibi bişey deil mi tahta parçasına benziyor.. bunun zencefil olduğuna inanasım gelmedi de oyüzden sorma gereği duydum.. saat 2 den beri saçlarımda turplu su var onu duruladıktan sonra da zencefili sorocem saçıma :)

kök diyince ben biraz büyük hayal etmiştim:)))
baktım minikmiş biraz:))) evet krem rengi gibi.

ya bunlar kesin mi acaba merak ettim ben...yani kesin sonuç alınıyormu bu kadar şey sürdükten sonra kel kalma olasılığı ne kadar acaba ??

ya bunlar kesin mi acaba merak ettim ben...yani kesin sonuç alınıyormu bu kadar şey sürdükten sonra kel kalma olasılığı ne kadar acaba ??

kel kalmak mı:1shok: yok canım merak etme yok öyle bir şey yani %0 yerimseniben
Allah'ın turpuyla zencefili işte saçı beslemekten uzatmaktan baska bişey yapmıyorlar:nazar:

bu arada artık benimde zencefilim varrrrhihoyyythihoyyyt

kızlar ben bir sitede baktım diyor ki; Saçlarınızın çabuk uzaması için bir dilim taze zencefili blender'dan geçirin ve kaynatın. Sonra da suyu ile 15 dk masaj yapın. 15 dakika sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Kızlar kök zencefil dediğiniz gibi tahtaya benziyo sanki ve gri renkte evet doğru aldınız :lepi:

Kızlar kök zencefil dediğiniz gibi tahtaya benziyo sanki ve gri renkte evet doğru aldınız :lepi:

aynen canım rendelicez mi sorusundan kurtuldun en azından bu rendelenmez ancak kırılır :jeyyar:
ama kokusunu bende sevdim az sonra kaynatıcam , şans dileyin banaaahihoyyythihoyyyt

aman cnm ne kel kalması
zaten kötü bi etki görürsek bile bile niye uygulamaya devam edelimki :sm_confused:
ben hiçbir zararını görmedim açıkcası kaydirigubbakcemile5

yarın bende alıcam zencefill...inş başarılı olur ...

bu arada bir şey sormak istiyorum turplu su için cm cm uzama miktarı vermiştinizz zencefille nasıl ??

X