Saç Uzatma Yöntemleri Zencefille Saç Uzat!

inanmıyorumm..laboratuarıma yeni bişi daha eklenecekkafamçokkarıştı turplu suyumu ben ısırganla duruluyodum şimdi ısırganla durulayıp ısırganımı da zencefille durulicam heraldee:roflol: kızlar deneyin sonuçlarınızı muuttlaka paylaşın.çok merak ettim işe yarasa hemen deniyce.teşekkürler paylaşım için.
ay cok güldürdün beni ya , haha kaydirigubbakcemile3
senin için bayagı uzun arkadaşım vallahi süpersinkaydirigubbakcemile5

çatlasın kıskananlar :jeyyar: :teytey:

:jeyyar:

ben anlamadım şimdi biz saçımızı durulamıycakmıyız yoksa 1 saat mi tutucaz yada 15 dk mıkafamçokkarıştı bide kaç günde bir yapıcaz biri bana anlatsın tam olarak nasıl yapılacağını?? birde nasıl zencefil almamız gerekiyo kök mü sadece?Şeniz

ben anlamadım şimdi biz saçımızı durulamıycakmıyız yoksa 1 saat mi tutucaz yada 15 dk mıkafamçokkarıştı bide kaç günde bir yapıcaz biri bana anlatsın tam olarak nasıl yapılacağını?? birde nasıl zencefil almamız gerekiyo kök mü sadece?Şeniz

canım biz turplu suyuda kullandığımız için önce turplu suyu yapıp yıkayacağız sonra saç o anda ıslakken biraz saçımızın suyunu sıkıp, kaynattığımız kök zencefili saçımıza uygulayacağız
Bu şekilde turplu suyla zencefilli suyun güçleri birleşerek harika sonuç verecek diye düşünüyoruz :lepi:

zencefili rendelecekmiyiz? yani turp suyu gibi.... :uhm:

yok bitanem zencefil rendelenmeyecek zaten rendelemek çok zor olur :roflol:

Bir su bardağı kadar su ile bir kaç kök zencefili kaynatacaksın o demelenecek suyu kendiliğinde soğuyacak onu kullanacağız a.s

Eğer sadece zencefil kullanacaksanız kızlar dediğim şekilde zencefil suyunu yapıp saçınızı normal yıkadıktan sonra yada yıkamadan bu suyu dökün öylece saçınız kurusun ben bugün ilk defa yaptım dün turplu suyumu yaptığım için bugün sadece kuru saçıma zencefil suyunu döktüm saçımı kuruttum yumuşacık oldu ve parladı hihoyyyt

Ama tabiki turplu suyuda uygulamanızı tavsiye ederim yani önce turplu su sonra zencefilli su yerimseniben

tamam canim anladim :1hug: birsey daha sorucaktim zencefil suyu tek sac kökumu dökuyegiz, bir bardak su biraz az geldide kafamçokkarıştı

Canım bana bir bardak su yetti heryerine yaptım saçımın ama senin saçın uzunsa eğer daha fazla iki su bardağı kadar yapabilirsin yerimseniben

Saçının sadece diplerine değil heryerine yapmanı tavsiye ederim a.s.

kızlar turplu suyla ilgili okadar çok yorum yapmışsınızki kesin yapcam bnde ama şimdi zencefili de aynı anda yapmak sanki çok ii olmaz gibi geldi bana CADIARZU,çünkü bitkisel bakımlarla ilgli bi kitapta böyle bitki kürlerinin aynı anda kullanılmaması gerektiği biri bitince diğerine başlamak gerektiği yazıodu ben önce turp yapcam os ırada burdan zencefi yorumlarnı takip edicem oyüzdendea.s

sen bilirsin cnm önce turplu suyu dene bende öyle yaptım sositososito
sonra etkisini bizde gösterirse sende başlarsın yerimseniben

Bu zencefilin kilosu kaç yetale , ne kadarını ne kadarında kaynatıcaz accık bilgi ver bakem:nazar:

Bu zencefilin kilosu kaç yetale , ne kadarını ne kadarında kaynatıcaz accık bilgi ver bakem:nazar:

Aktara gidion guzum ordan sana diyolaki 100gr 1,5 yetale :1closedeyes:
Sende şimdilik bana o kadarlık yeter ver bakim ordan yüz gram zencefil diosun sositososito
Sonra onu alıp eve getiriosun sonra büyük bir cezve yada normal boyda bi tencere ayarlıosun
saçına ne kadarlık yeter mesela bir su bardağı benim saçımın hepsini ıslatmama yetti o kadarlık yapıosun mesela ben bir su bardağına iki kök zencefil kattım çünkü aktardaki kız öle dedi yani büyüklüğüne göre değişir ama az bişi :jeyyar:
bunları bi güzel kaynatıosun beş dakika da kaynıyo zaten altını kapatıosun demlensin biraz ama dimi :nazar:
kendiliğinden ılık hale gelene kadar bekletiosun sonra turpla yapacaksan dediğim gibi turpu yıkayınca saçına dök öyle kurusun (Sen turp yapcak ha ona göre :mymeka:)
turp yapmadan deniceksen de saçını yıkadıktan sonra(jole mole varsa yıkıcan tabi sositososito)
kafanı lavaboya eğip döküosun suyu,yada saçında jole mole yoksa öle dök korkma gamyoncuiremsu
işte cnm hepsi bu kadar ne kadar basit dimi :roflol:

Aktara gidion guzum ordan sana diyolaki 100gr 1,5 yetale
Sende şimdilik bana o kadarlık yeter ver bakim ordan yüz gram zencefil diosun sositososito
Sonra onu alıp eve getiriosun sonra büyük bir cezve yada normal boyda bi tencere ayarlıosun
saçına ne kadarlık yeter mesela bir su bardağı benim saçımın hepsini ıslatmama yetti o kadarlık yapıosun mesela ben bir su bardağına iki kök zencefil kattım çünkü aktardaki kız öle dedi yani büyüklüğüne göre değişir ama az bişi
bunları bi güzel kaynatıosun beş dakika da kaynıyo zaten altını kapatıosun demlensin biraz ama dimi :nazar:
kendiliğinden ılık hale gelene kadar bekletiosun sonra turpla yapacaksan dediğim gibi turpu yıkayınca saçına dök öyle kurusun (Sen turp yapcak ha ona göre :mymeka:)
turp yapmadan deniceksen de saçını yıkadıktan sonra(jole mole varsa yıkıcan tabi)
kafanı lavaboya eğip döküosun suyu,yada saçında jole mole yoksa öle dök korkma gamyoncuiremsu
işte cnm hepsi bu kadar ne kadar basit dimi :roflol:

ops sen benlen dalgamı geçiyon bakim:mymeka:
sağol cok acıklayıcı yazmışsın , hatta o kadar acıklayıcı ki bi ima mı almam gerekiyor kuzum anlamadım :dilcikar:
herneyse emeğine sağlık bitanem aynen dediklerini yapıcam:dance:
Turpa gelince dedik ya vazgeçilmezim diye yalan mı sölicem:mymeka:

yaa bişey sorucamm.. bunu da turplu su gibi yapıp 2 saat bekletip yıkasak yani saçta sürekli kalmasa da aynı etkiyi yapar mı kiii ?

ops sen benlen dalgamı geçiyon bakim:mymeka:
sağol cok acıklayıcı yazmışsın , hatta o kadar acıklayıcı ki bi ima mı almam gerekiyor kuzum anlamadım :dilcikar:
herneyse emeğine sağlık bitanem aynen dediklerini yapıcam:dance:
Turpa gelince dedik ya vazgeçilmezim diye yalan mı sölicem:mymeka:

rica ederim cnm ne demek a.s.
hem sen ne imasından bahsedion cnm ya olur mu öle şey :sm_confused:
Turp Güzeli Şeniz

yaa bişey sorucamm.. bunu da turplu su gibi yapıp 2 saat bekletip yıkasak yani saçta sürekli kalmasa da aynı etkiyi yapar mı kiii ?

tabiki o şekilde de yapabilirsin cnm arkadaş zaten öyle yapıp bi saat beklettim demişti faydasını görmüş,ama ne kadar bekletirsen o kadar iyi sositososito
yani yıkamasanda olur çünkü hem kokmuyo çok az zencefil kokuyo hemde daha fazla faydası olur die düşünüorum a.s.

ben size daha etkin bişey söyleyim. yılan yağı-hint yağı-hindistancevizi yağı-badem yağı-papatya yağı-zeytin yağı-defne yağı. bunları banyodan 2 saat önce haftada iki kez uygulayın. saçınız hemen uzar ve dökülen saçların yenisi çıkar. garanti ederim çünkü ben denedim. hepinize kolay gelsin...
sonuçlarınızı merak ediyorum

hımmm.. peki cnm ozaman yrn deneyeceğim.. yarın zaten turp günüm önce turbumu yapıp 2 saat beketicem sonra banyoda saçlarımı yıkadıktan sonra çıkmadan önce 1 bardak zencefil suyunu döküp çıkıcam öle de kurutucam.. kalsın bakalım 2 gün öyle.. inşallah iyi sonuç alırız da hepimiz bayram ederiz burda :::))

hımmm.. peki cnm ozaman yrn deneyeceğim.. yarın zaten turp günüm önce turbumu yapıp 2 saat beketicem sonra banyoda saçlarımı yıkadıktan sonra çıkmadan önce 1 bardak zencefil suyunu döküp çıkıcam öle de kurutucam.. kalsın bakalım 2 gün öyle.. inşallah iyi sonuç alırız da hepimiz bayram ederiz burda :::))

inşallah cnm :Saruboceq:
haberlerini bekliyoruz yerimseniben

ben size daha etkin bişey söyleyim. yılan yağı-hint yağı-hindistancevizi yağı-badem yağı-papatya yağı-zeytin yağı-defne yağı. bunları banyodan 2 saat önce haftada iki kez uygulayın. saçınız hemen uzar ve dökülen saçların yenisi çıkar. garanti ederim çünkü ben denedim. hepinize kolay gelsin...
sonuçlarınızı merak ediyorum

canım sonucları mı bekliyorsun:uhm:
bu konunun zencefille ilgili oldugunu sanıyodum:nazar:
lütfen baska konularla iç içe girmesin konu kayıyor sonra :mymeka:

hazırlanıyorum kızlar resmimi koycam turpa Şeniz
sağol hülyalıcım seni Zencefil Güzeli:asigim:

arkadaşlar tüm mesajları okuyamadım soruldumu bilemiyorum ama zencefil karabiber gibi yakıcı bir baharat oyüzden saç diplerini yakmaz mı acaba :uhm:

arkadaşlar tüm mesajları okuyamadım soruldumu bilemiyorum ama zencefil karabiber gibi yakıcı bir baharat oyüzden saç diplerini yakmaz mı acaba :uhm:

Hayır canım yakmıyor kesinlikle süprizzzzz
zaten bu toz zencefil değil aktarlarda beyaz renkte (grimtrak) kök zencefil yani
ondan mıdır bilmem ama benim saçlarımda yanma olmadı ben bununla yıkadım ve kuruttum saçımı hiçbir zararını görmedim saçımı daha parlak yaptı ve inşallah uzamasına yardımcı olacak :lepi:

ilk yazdığım mesajı değiştirdim arkadaşlar zencefilli su ile ilgili herşeyi orda bulabilirsiniz Şeniz
ayrıca sorularınız olursa beklerim yerimseniben

canım öncelikle cok teşekkürler a.s., benim topikte yazmışsın sacında turplu su varmış sonra zencefilli yapacakmışsın cok kıskandım onun için geldim:nazar:
sen simdi iki günde bir mi her gün mü yapacaksın , birazda bende delirteyim dimi:jeyyar:

kızlar inanmıyorum yaaa burda okuduklarımı deneyip arkadaşlarıma anlatıyorum.onlar sonunda hiç saçım kalmayacağnı düşünmeye başaladılar:eek:

ama sonuç ortada turplu su bir mucize bence kıskanıyolar şakkıdı

şimdi zencefilede başlayacağım bu konuyu şimdi gördüm diye nasıl üzüldüm bilemezsin .eğer sabah okumuş olsaydım şimdi deniyor olacaktım. bir gün geç uzayacak saçlarım :bbo:
paylaşımın için çok teşekkür ediyorum.sonuçları yazmakta gecikme lütfen hülyalı...

sabırsızlıkla bekliyorum.
turp +zencefil mucizesi olacak inşallah..:içelim:

X