Escada Sunset :)

MaLiBu

....mucize.....
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
4.241
12
35
escada sunset kullanan var mı?ne güzel bi parfümdür o öylee yaa :) arkadasımda kokladımda bende alcamm sizede söleyim dedimm :)

sunset denemedim ama escadanın tüm parfümlerini çok severm rock'n' rio, sexy graffiti,island kiss.. sunset de yaz kokusudur muhtemelen isminden belii ama ben kışın da kullanırım deniim bakalım merak ettim

sunset denemedim ama escadanın tüm parfümlerini çok severm rock'n' rio, sexy graffiti,island kiss.. sunset de yaz kokusudur muhtemelen isminden belii ama ben kışın da kullanırım deniim bakalım merak ettim

heh seni bu başlıkta yakaldım gerçi cilt bakımında yazdım ama olsun.nickin chanelden gliyor değil mi?bu parfümün açık olanını alacağım çnkü orjinali çok pahalı denedin mi en kalıcı ve yakın koku hangisinde var.ben hep sansirocuyum ama bilgin varsa sevinirim.

Kızlar ben de escada-pasific paradise var.Şekerli meyveli bir koku sevenlere tavsiye olunur...yerimsenibenBaya da kalıcı üstelik...Ama sunseti de merak ettim şimdihihoyyyt Bir ara çıktığımda bakmam gerek:lepi:

escada parfumde gercekten iddialı kokular sunuyor,genelde meyvemsı sekerlı cıkolta kokusu tarzında kokular sunar,kı bende cıkolata ve sekersı kokuları sewen bırı olarak,2yıldr escada collection kullanıyorum,deneyın derım cok harıka bı koku,tenıme cok yakısıyo sankı kendı kokummus gıbı :)

heh seni bu başlıkta yakaldım gerçi cilt bakımında yazdım ama olsun.nickin chanelden gliyor değil mi?bu parfümün açık olanını alacağım çnkü orjinali çok pahalı denedin mi en kalıcı ve yakın koku hangisinde var.ben hep sansirocuyum ama bilgin varsa sevinirim.

geç gördüm biraz kusura bakmayına.s
ben chanel coco mademoiselle kullanıyorum senelerdir. coco mademoiselle in kokusu oldukça kalıcı ama açık olanını denemedim ama onun da kalıcı olcanı düşünüyorum ya da sık tazelenirse daha kalıcı olur, açık parfüm konusunda D&P marka olanlar daha kalıcı oluyormuş sanırım
bence memnun kalırsınız coco mademoiselleden:içelim:

Son düzenleme:
escada parfumde gercekten iddialı kokular sunuyor,genelde meyvemsı sekerlı cıkolta kokusu tarzında kokular sunar,kı bende cıkolata ve sekersı kokuları sewen bırı olarak,2yıldr escada collection kullanıyorum,deneyın derım cok harıka bı koku,tenıme cok yakısıyo sankı kendı kokummus gıbı :)

merhaba,escada collection derken hangi senenin üretiminden bahsediyorsun?çünkü 2002'den sonra üretilmedi bildiğim kadarıyla:1no2:

bende escada collection kullanıyorum süper yanık eker kokusuyla şahane ya.3 yıldır kullanıyorum hemde

bende escada collection kullanıyorum süper yanık şeker kokusuyla şahane ya.3 yıldır kullanıyorum hemde

X