Doğuma Hazırlık buhar makinası

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bengxuxzar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2007
206
1
kızlar allah nasıp ederse ocakta anne oluryorum bebegım ıcın buhar makınası almayı dusunuyorum sızlerden buhar makınası kullananlar varmı varsa hangısını tavsıye edersınız

ben gecen hafta chicco iyonlu buhar makinesi aldım
ama makineyi koydugun yerin altı ıpsılak oluyor sabaha kadar(halı-parke)
nasıl bir çözüm bulcaz bilmiyorum

ben gecen hafta chicco iyonlu buhar makinesi aldım
ama makineyi koydugun yerin altı ıpsılak oluyor sabaha kadar(halı-parke)
nasıl bir çözüm bulcaz bilmiyorum

öncelikle güle güle iyi günlerde kullanmanızı nasip etsin allah.canım bence aldığın yere sor neden böle oluyor diye.yada normalmi her buhar makinası bunu yapıyormu diye araştır.ben henüz almadım ama kullanan arkadaşlarımdan hiç böle birşey duymadım.birde hem soğuk su buhar makinası hemde sıcak su buhar makinası gördüm chiccoda.ve hangisi alınır hangisi kullanılır bilmediğim için dr sorup almayı istiyorum.sen hangisini aldın canım???

canım biz de yeni aldık bi haftadır kullanıyorum inan o kadar rahat uyanıyorsun ki ne agız kurulugu ne bogaz kurulugu artık hiç bir şikayetim kalmadı eşimde öyle
bu arada üstteki arkadaşa bi önerim var
canım ayarını biraz kısarsan o sorun ortadan kalkıyor ilk başta cok arttırmıştık ayarı ıslaklık sikayetimiz oldu ama ayarı azaltınca gecti
şiddetle bu makineyi tavsiye ederim hiç bi zararı yok aksine faydalı bence

canım biz de yeni aldık bi haftadır kullanıyorum inan o kadar rahat uyanıyorsun ki ne agız kurulugu ne bogaz kurulugu artık hiç bir şikayetim kalmadı eşimde öyle
bu arada üstteki arkadaşa bi önerim var
canım ayarını biraz kısarsan o sorun ortadan kalkıyor ilk başta cok arttırmıştık ayarı ıslaklık sikayetimiz oldu ama ayarı azaltınca gecti
şiddetle bu makineyi tavsiye ederim hiç bi zararı yok aksine faydalı bence

canım öncelıkle gule gule kullan ama markasını yazmamıssın

bizde geçen hafta aldık buhar makinası weewell ionizer havayı temzleme özellikli soğuk buhar üfleyicisi. adı biraz uzun ama makina kullanışlı gerçi dediğim gibi makinayı yeni aldık ama bir sorun yok şimdilik. birde kimi çok bilinen marka çin malı bence dikkat edilmeli.

kzlar fiyatlarını yazarmısınız....birde soğuk hava üfleyenindenmi almalıyım

ben oglum ıcın aldıgım makınayı saglık karnesıne yazdırdım ama ıklaclı buhar makınasııı memnun sdaylıyrım oglum oksurunce bır aksam yatmdan ılaclı buhar verıyorumm sabah oksurk moksuruk kalmıyo

bu buhar makinesi çok gerekli mi yaa, ben almayı düşünmüyordum ama gerekliyse alayım

ben oglum ıcın aldıgım makınayı saglık karnesıne yazdırdım ama ıklaclı buhar makınasııı memnun sdaylıyrım oglum oksurunce bır aksam yatmdan ılaclı buhar verıyorumm sabah oksurk moksuruk kalmıyo

Sağlık karnesine mi yazdırdınız. yazıyorlar mı öyle?

kızlar doktorlar soğuk olanını öneriyorlarmış sıcak olan havada ki mikropu bakteriyi vs de geri üflüyormuş diye duydum.yani yeni doğan için soğuk iyiymiş. ayrıca bu bizler içinde güzel bişey sadece bebeklerimiz için değil. bende yeni chicconunkini aldım 26 haftalık hamileyim henüz kullanmadım. ama deneyceğim. güzelmiş diye duyarak aldım. bide internetten okuduğum kadarıyla bebek yattığında 1 saat kadar çalıştırmak yeterli oluyormuş.

kızlar bende soğuk ve sıcak arasında kararsız kaldım.soğuk buhar makinalarında aromaterapi haznesi yokmuş herhangi bir madde koyulmuyormuş suyuna ama sıcak olanların özel bölmesine istediğin aromatik yağlardan vs koyuluyor. hem nezle gripten korunmak için sıcak olanı daha mantıklı geliyor bana.ama yinede tam karar vermiş değilim..kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa çok seviniriz..

kızlar doktorlar soğuk olanını öneriyorlarmış sıcak olan havada ki mikropu bakteriyi vs de geri üflüyormuş diye duydum.yani yeni doğan için soğuk iyiymiş. ayrıca bu bizler içinde güzel bişey sadece bebeklerimiz için değil. bende yeni chicconunkini aldım 26 haftalık hamileyim henüz kullanmadım. ama deneyceğim. güzelmiş diye duyarak aldım. bide internetten okuduğum kadarıyla bebek yattığında 1 saat kadar çalıştırmak yeterli oluyormuş.

Canım merhabalar.Ben de 26 haftalık hamileyim.Biz de chicconun buhar makinasını almayı düşünüyoruz.Nerden ve kaça aldığını öğrenebilirmiyim?

mrb cnm eşim karşıdan almış karaköy de çalışıyor ama ben burada internette aynısını gördüm 119 liraydı. bizde öyle aldık. inş. yardımcı olabilmişimdir.

kızlar biz de fakirin soğuk buhar makinesinin aldık bebeği beklemeden kullanmaya başladık çok memnunuz internetten aldık 100 ytl biraz pahalı ama hiç ıslaklık yapmıyor devamlı çalıştırıyoruz şimdilik memnunuz

X