Kasnak işi boncuklu salon takımı ve Havlu Kenarları

berna703

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
62
0
44
İSTENİLEN RENKLERLE YAPABİLİRİM
FİYATI : 15 YTL SİPARİŞLERİ BEKLİYORUM :))

ARKADAŞLAR BEN ELİMDE OLAN TAKIMLARIN RENKLERİ ÖRNEK OLMASI AÇISINDAN KOYDUM SİZ İSTEDİĞİNİZ RENKLERDE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ
TAKIM
12 PARÇA KÜÇÜK
1 TANE KONSOL ÖRTÜSÜ
1 TANE KARE MASA ÖRTÜSÜ
1 TANE DİKDÖRTGEN MASA ÖRTÜSÜ
1 TANE SEHPA ÖRTÜSÜ

canımcım çok küçükler belli olmuyorki büyütmeye çalıştığımda ise hata veriyor... Ayrıca ücretlerinide yazsan sevinirim.

eline sağlık canım :) resmi büyüttüm arkadaşlar,buyrun bakın...
fotoraf0026xi7.jpg
fotoraf0026hj8.jpg

eline sağlık çok güzeller. kenardaki boncuklar haricinde içinde köşeler pullumu; ebatları ve fiyatlarını nedir ?

merhaba arkadaşlar çok özür dilerim uzun zamandır nete giremedim bu arada resim büyütmede yardımcı olan arkadaşa çok çokkkk teşekkür eddiyorum takımın fiyatı büyük boncuklar ile olursa 130 ytl dir. küçük boncuklar ile 100 ytl dir. kenarlarında boncuk var ve organze kurdela ile süslenmiştir.

boncuk süslemeli sipariş üzerine kasnak ile yaptığım havlu kenarları 15 ytl istediğiniz renkle yapılır
fotoraf0086wn4.th.jpg

fotoraf0095hw4.th.jpg

damla boncuk ile süslenmiş kasnak işi sehpa örtüsü 50*50 ölçülerinde gümüş simli iple ve gümüşrenkli kudela ile süslenmiştir istenilen renklerle yapılır
FİYATI : 20 YTL

fotoraf01255555te3.jpg

w600.png

66582024as5.jpg

w432.png

İSTEDİĞİNİZ RENKLERDE YAPILIR

ARKADAŞLAR DÜGÜN,SÜNNET GİBİ ORGANİZASYONLAR İÇİN TOPLU SİPARİŞLER ALIYORUM BU HAVLU KENARLARINDAN İLĞİLENEN OLURSA TOPLU SİPARİŞLERDE İNDİRİM YAPIYORUM

X