perdelerimi nasıl beyazlatabilirim acil yardım!

raebzeh

Elhamdülillah Ya Rabbi..
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
2.008
8
kızlar perdelerim kaloriferden dolayı iyice karardılar.evimin içi kapkaranlık oluyo.nasıl eskisi gibi beyalatbilirim..perdelerimde kahverengi ve kırmızı çiçekler var..lütfen acil cevap istiyorum...:uhm:

kızlar perdelerim kaloriferden dolayı iyice karardılar.evimin içi kapkaranlık oluyo.nasıl eskisi gibi beyalatbilirim..perdelerimde kahverengi ve kırmızı çiçekler var..lütfen acil cevap istiyorum...:uhm:

Arkadaşım kosla max çok iyi temizliyor. Sabun gözüne bir miktar dök çok iyi temizliyor ve buruşturmuyor.Kolay gelsin.

canım çok teşekkür ederim..simsiyah perdelerle başım dertte..bilgin için sağol..

kosla tül beyazlatıcı ile yıka canım .... ardından da kosla tül kolası yumuşatıcı gözüne koyucaksın sakız gibi olucak :))) ... sevgiler...

Yikarken makineni kapat bir kac dak veya saat suda dursun , sonra istedigin zaman ac, devam yikasin.

raebzeh...merhaba canım.bende aynı dertten gidiyordum aynı kaloriferden heryer simsiyah hatta korneşler bile.amwayin her cins kumaş beyazlatıcısı diye bi ürünü var zaten leke çıkartıcı beyazlara ve renklilere yıpranma yapmıyor bembeyaz yapıyor ve perdem geç kirleniyor.halkalardaki is lekelerini bile çıkardı canım.harika bişey.tavsiye ederim...

Ben şu şekilde yıkıyorum:
bir gece önceden küveti ılık suyla dolduruyorum.perdeleri küvete koyup üstüne deterjan ve kosla oxi action kristal beyaz serpiyorum,biraz karıştırıyorum.gece öyle bekliyor.
sonra sabah ön yıkama gözüne sadece deterjan , normal deterjan gözüne ariel deterjan, kosla tül toz ve kosla oxi action kristal beyaz, yumuşatıcı gözüne kosla tül parlatıcı koyuyorum. makinanın içine de bir kapak ace hasas giysiler için çamaşır suyu koyuyorum perdenin üstüne. (çamaşır suyunu koyunca bekletmeden hemen yıkaman gerekli) .perde programında ön yıkamalı olarak ve yoğun yıkamada yıkıyorum.
biraz zahmetli ama benim tüllerim, özellikle kornişe takılan kısımlar çok kararıyor.ancak bu şekilde temzileniyor. hatta kornişe takılan kısımlar hala tam olarak beyazlamıyor malesef. :KK43:

kosla tül beyazlatıcı bu konuda super tavsıye ederımsengözlerimebaksanab

kızlaar hepinize çok ama çoookk teşekkür ederim ilginizden dolayı..hepsini deniycem yalnız sevindirik bu amway markette bulunur değil mi? pek rastlamadım gittiğim marketlerde onun için soruyorum lütfen yanlış anlama..nerde bulabilirim onu ..kusura bakma canım.

bir öneride benden olsun arkadaşlar benimki daha az masraflı galiba makinaya sabun tozu ve kaya tuzu gibi iri olan sodadan ekle ve ılık suyla bir gece beklet bu işlemi leğen veya küvettede yapabilirsin kapkara su çıkıyor ertesi günü makinede durulat yani kısa proğlamla suyu temizlet ardından makine deterjanını ve yumuşatıcını koy uzun yıkama yaptır kar gibi oluyor perdeler kolay gelsin

amway müşteri temsilcileri aracılığıyla satılıyor..hemen bulamazsan geçen gün bir arkadaş burda konu açmıştı, bimden tül beyazlatıcı almış.....adını da yazmıştı, onun süper oluğunu söylemişti, ben de alıp deneyeceğim..

saolun kızlar ..zahidem deniycem önerini canım deneyince sonucu yazarım kızlar

canım tüllerini sabun tozu ve detarjan ile yıkarsan gerçekten beyazlıyor ben denedim tavsiye ederim

Ben perdelerim için bim in tül beyazlatıcısını kullandım, buradan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine, gerçekten hem ucuz hemde perdem parladı resmen. bence pahalı ürünlere gerek yok

kızlaar hepinize çok ama çoookk teşekkür ederim ilginizden dolayı..hepsini deniycem yalnız sevindirik bu amway markette bulunur değil mi? pek rastlamadım gittiğim marketlerde onun için soruyorum lütfen yanlış anlama..nerde bulabilirim onu ..kusura bakma canım.

canım ben görmedim inanki yazdığını bakmamışım.kusura bakma.Amway i marketlerde bulamazsın canım.ben sana yardımcı olurum bu konuda .birde özel msj bölümün kapalıydı canım.açarsan sevinirim ok.görüşmek üzere hoşcakal canım...kaydirigubbakcemile5

canım sağol yaa ..ben özel mesaj bölümünü geçen açmaya çalıştım herhalde şu an açık..ben bi yerde buldum ama şu anda fiyatı biraz pahalı..zaten perdelerimi suya bastırdım biraz sonra atcam makineye..bende öptüm canım görüşürüz..

kızlar bugün perdelerimi yıkadım sonucu sizlere yazayım dedim:öncelikle bi leğene sabun tozunu,birde rendelenmiş gibi olan sabun tozunu( yani iki çeşit sabun tozu var) bingo nun tül beyazlatıcı deterjanı,biraz ace ozon ve biraz kirçöz bunları suya koydum köpürdüler tülleri içine atıp 3 saat beklettim benimki acele oldu ama sabaha kadar bekletsem daha beyaz olurlardı eminim..inanır mısınız simsiyah su döktüm leğenden..sonra biraz sularını sızdıktan sonra makinaya koydum perdeleri..yine bingo deterjanı,omomatik deterjanı,sabun tozlarından ve makine su alırken beyaz domestos ekledim yumuşatıcı koydum... gerçekten 4 senedir kirini açamadığım perdeler bembeyaz oldular..yardımcı olan bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum..zahmetli oldu ama değdi bence..öptüm canlarım..

X