Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesine karşı BİOXİN Şampuan Kullanan Varmı ?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.156
24
Ben 6-7 aydır bioxin sampuan kullanıyorum sacim cok dokuluyor diye bide bitkisel oldugu icin pek bir azalma gormedim henuz aranızda kullanan varmı ve etkisini goren

mrb arkadaşlar,ben de 8-9 aydır kullanıyorum ama hala saçlarım dökülüyor.pek etkisi yok fakat banada bir arkadaş tavsiye etmişti onun saçları kıvırcıktı ve çok dökülmüştü 1 yıl kullanmış ve bir etkisi olmamış ama kullanmayı kesmemiş ve saçları o kdar gürleşmişki anlatamam bende gördüm gerçekten çok gürdü.benimde 3 ayım kaldı bir umut kullanıyorum umarım dediği gibi benim de olur.sonuç süpriz olacak

ben 2yıla yakın kullandım serumuyla beraber..çok uzun vadede dökülmem yavaşlamıştı,bende serumu kesip sadece şampuanla devam ettim ama kaldığı yerden devam etti dökülmeye,üstelik çok şiddetli kaşıntı yaptı saç derimde..şampuan tek başına dökülmeye karşı etkili değil ama saça hacim veriyor..

saçlarımda çok uzun zamandır dökülme vardı.kuaföre gittiğimde saçlarına ne kullanıyorusun dediler.bende o zamanlar zeytin yağlı sabun kullanıyordum.ama saçlarımı çok sertleştirmişti.bende marketten tesadüf üzeri bu şampuanı aldım.yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.avuç avuç dökülüyordu saçlarım.şu an o dökülme durdu fakat halada saçlarım yumuşak değil bir sertlik var.bu şampuanları bırarakırsak dökülme tekrar
başlarmı bilmiyorum.:uhm:

zaten kısa surede hemen sonuc alınacagını sanmıyorum uzun sure kullanmak gerekıyor sonuc almak ıcın sanırım 1 yıl gıbı benımde saclarım kıvırcık ınanılmaz hacımlı gosterıyor sacları

eşim iki aydır kullanıyor memnun çokta güzel bi kokusu var bana yetmez o şampuan biter iki günde :jeyyar:

benım esımde 2 yıldır kullanıyor dokulmesı azaldı gıbı ama sampuandan mı mevsımsel mı azaldı bılemem serumunuda kullandık hıcbır ıse yaramadı güya sac cıkarıyormus nerde
bız artık cıkmasını bsverdık elımızdekılerı muhafaza edelım yeter
el kadar sampuan 24 ytl yazık vallahı bıde bızımkıne hıc dayanmıyor hergun dus alıp bırde 2 defa kullanıyor ıkı tel sacına aman adam duymasın bu msj ı aıle facıası cıkar valla

bende numunesini kullanmıştın 1-2 kere az ama çol köpürtüyo.. banada kaşıntı yaptı hemen bıraktım iyiki şampuanı almamışım çok üzülardüm sanra:roflol:

eşimle bende kullanıyorum ama çok olmadı tabiii..
bakalım ne olucak sonucu ama azaldı gibii...
bu arada bu şampuan kellere çözüm getirmezki dökülmeyi önler keller kel kalmaya şimdilik mahkum hehe.....

ampülüyle beraber şampuanını kullandım.üçer kutu bitirdim.saç dökülmesi azalıyor ama bırakınca eskisi gibi dökülmeye devam ediyor.kalıcı olmuyor malesef.ama ben de erkek tipi dökülme var ve orta dereceli.yani seninki genetik değilse belki tamamen önler

X