Çocuk Hastalıkları bebelac kaşık maması kullanan var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
oğlum 26 aylık..ara ara değişiklik olması açısından gece mamalarını alıyorum..severekte yiyo..

benim kızım 11 aylık...bebelacın gece tahıllarını alıyorum..kızım çok severek yiyor...

ben her zaman değil ara sıra kullanıyorum milupa kadar iyi değil ama bebeğim seviyor fiyatı daha uygun aptamilden:ecrin_bebek:

çocuk doktorum aptamil il bebelac'ın içerik olarak aynı ve aynı firmanın sadece fiyat farkı olan ürünleri olduğunu söyledi.

ben hiç denemedim, ne olur ne olmaz, sütüm falan olmazsa diye evde hiç açılmamış 1 numara var...

benim kızım 19 aylık. bebelac haricindeki tüm mamaları reddetmişti. sadece gece tahıllarını yedi. bebelac ın tadını seviyor bebekler nedense. milupa falan ağzına sokmadı. armutlu veya 8 tahıllı gece muhallebileri çok lezzetli. 8 tahıllı kabızlığıda önlüyor üstelik. ben artık çorbasını erken yemişse pirinçunundan muhallebi yapıyorum yatmadan önce. bebelacı bıraktım ama tadını sevdiği için verdiğimde reddetmiyor. bebek kaç aylık bilmiyorum ama bebelac tercih et. sabah kahvaltı mamaları da çok lezzetli. suyla yapılan da var devam sütüyle yapılan da. ben 8. aydan sonra normal günlük şişe sütle yaptım. doktorum normal sütle yap hiçbir sakıncası yok demişti. olmadı da.

benim bir oğlum var canım ama benimki hiç sevmemişti bebelac ı ben guigoz ve sma mama kullandım tavsiye ederim

slm canım benim oğlumda 11 aylık.ben de gecesini ve kahvaltısını kullanıyorum bazen.bebişim de severek yiyor.fiyatı da oldukça uygun.sevgilerle...

bizde kullanıyoruz gece tahılı ve muhallebilerini.muhallebiyi öğlen meyvesine katıyorum tahılı gece veriyorum genellikle severk yiyor.bazende milupa alıyorum.

kızım 9 aylık ben 6 aylıkdan kaşıklı mama verıom.bebelacın mamaları güzel oluo cok sevıo kızım

Bende verıyorum ogluma ıkı uc cesıdını denedım hepsınıde cok sevdı..

Kızlar hem kullananların hen de dr'ların tavsiyesi üzerine Bebelac mamalardan birkaç çeşit aldım. Daha önce hero baby denemiştim. Pütürlendiği için kızım kusmuştu. Yoksa tadını beğenmişti. Bunun üzerine Bebelac aldım bu sabah yaptım. Yine aynı pütürükler oluştu. Hero'dan kalite bakımından farksız gibi geldi. Kızım da öğürüp durdu zaten. Ben mi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama daha önce Milupa kullanan biri olarak onda böyle bişey hiç yaşamadım. Suyu eklememle mama zaten içinde dağılıyordu. Bir de bu mama toz kıvamında. Böyle olunca dağıtması daha zor oluyor. Açıkçası ayda 6 TL tasarruf edeceğim diye bir daha Bebelac almayı düşünmüyorum.

Bu yazımı düzeltmek istiyorum çünkü ben mamayı hatalı hazırlıyormuşum. Fark olmaz diye düşünmüştüm suyu sonradan koymuştum. Ama suyun içine mama atmak gerekiyormuş. Bu şekilde pütür olmadı. Ve bir düzeltme daha. Milupa'nın bir mamasını almıştım. O da toz gibi çıktı. Mama üstüne su dökünce o da topak oldu. Benim yaptığım hataya düşmeyin diye eklemek istedim.

herzaman önce su sonra mama kızlar
bide kaynar su dökmeyin mamalara kaynamış ılımış olmalı
biz milupa kullanıyoruz,memnunuz

Slm bnm oğlum 7.5aylık ve bana göre pek kilo almıyor onun içn kaşık mamadı kulansam sizce fayda sağlarmı ayrıca ishali olyor her bikaç günde onun içnde iyi gelr mi acaba

image.jpg Slm araştırırken ishal durumunda bu mamanın kulanıldığını gördüm aranzda kullanan yada bilgisi olan varmı boşuna para verip almıyım

X