Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

Merhaba, mesajınızı okuyunca kararsızlığa düştüm, diğer merkezlerde Farklı olarak uygulanan nedir ve hangi merkez acaba rica etsem yazar mısınız? Ben Mete beyde olumsuz sonuç aldım fakat daha sonra Acıbadem’de Profesör doktorla denedim ve Acıbadem bile çok Farklı bir tedavi uygulamadı.Acaba bahsettiğiniz hangi merkez Farklı kişiye özel tedavi yapıyor paylaşabilir misiniz? Bizlere de fikir olsun.
Merhaba siz Mete beye nasıl karar vermiştiniz.bende antalyadayım merkez araştırıyorum ama karar veremiyorum.istanbula gitmeyi de düşünüyorum ama çalışırken nasıl olcak bilmiyorum .siz memnunmuydunuz merkezden

Ben Bülent Traş’ta tedavi görürken kontrollerimi Batu Bey’de olmuştum. Acıbadem Maslak Gelecek Tüp bebek’le anlaşmalıymış Antalya’da yaşayanlar için. Pek içime sinmemişti. Zaten o transferim negatif oldu. Daha sonra Antalya Ivf’e gittim. Orda pozitif yakaladım çok şükür. 🙏🏻

Merhaba siz Mete beye nasıl karar vermiştiniz.bende antalyadayım merkez araştırıyorum ama karar veremiyorum.istanbula gitmeyi de düşünüyorum ama çalışırken nasıl olcak bilmiyorum .siz memnunmuydunuz merkezden

Merhaba ben mete bey de amelıyat oldum gittiğim daha once kı 2 doktor amelıyat ıle sol tüpü alma kararı almıstı ama mete bey sagolsun almadı tıkanıklıgı açtı şuan da şafak bey ile tüp bebek sürecindeyiz ıkısınıde tavsıye ederım antalya da üç yıl için de sadece ofm ye gitmedm doktor olarak geri kalan tüm doktorları gezmıslıgım var

Merhaba ben mete bey de amelıyat oldum gittiğim daha once kı 2 doktor amelıyat ıle sol tüpü alma kararı almıstı ama mete bey sagolsun almadı tıkanıklıgı açtı şuan da şafak bey ile tüp bebek sürecindeyiz ıkısınıde tavsıye ederım antalya da üç yıl için de sadece ofm ye gitmedm doktor olarak geri kalan tüm doktorları gezmıslıgım var
Bende ilk tedavimi Antalya tüp bebekte yaptırmıştım.yine oraya gittim bildiğim yer olsun dedim.şafak hocayıda düşündüm aslında ama ilçede çalışıyorum geliş gidişlerde belki zor olur diye vazgeçtim.İnş güzel sonuçlar alırsınız 🌸

Bende ilk tedavimi Antalya tüp bebekte yaptırmıştım.yine oraya gittim bildiğim yer olsun dedim.şafak hocayıda düşündüm aslında ama ilçede çalışıyorum geliş gidişlerde belki zor olur diye vazgeçtim.İnş güzel sonuçlar alırsınız 🌸

Hayırlısı olsun hakkımız da hangı aşamadasınız suan

Embriyolar oluştu ama dondurdular .bi de pgt var bu sefer.2 ayı bulur heralde transfer.sizin nasıl gidiyo .

Gecen ayın 16 sı toplandı benım de 2.regl de transfer ıcın gel dedı doktorum bu ay 24 u ıkımcı regl ıcın gidicem hayırlısı

Kızlar merhaba aktif olan varsa lütfen cevap yazabilir mi kemal ozgure 2018 yılında tedavi oldum pozitifi gördüm. Ama 11+3 de düşük yaptım. Bu üç yıl içerisinde de hiç bir doktora gitmedim polikistik overim var. Arkadaşım murat ozekinciye gitti pozitifi gördü 7 aylık hamile ama Murat bey üniversite hastanesine geçti.safak olgan da var gitmek istediğim doktorlar arasında birde batu aydinuraz di sanirim yanlış bilmiyorsam.bilgisi olan varsa cevap yazabilir mi sizce en iyi hangi doktor polikistik over alanında yada tüp bebek alanında iyidir.

Kızlar merhaba aktif olan varsa lütfen cevap yazabilir mi kemal ozgure 2018 yılında tedavi oldum pozitifi gördüm. Ama 11+3 de düşük yaptım. Bu üç yıl içerisinde de hiç bir doktora gitmedim polikistik overim var. Arkadaşım murat ozekinciye gitti pozitifi gördü 7 aylık hamile ama Murat bey üniversite hastanesine geçti.safak olgan da var gitmek istediğim doktorlar arasında birde batu aydinuraz di sanirim yanlış bilmiyorsam.bilgisi olan varsa cevap yazabilir mi sizce en iyi hangi doktor polikistik over alanında yada tüp bebek alanında iyidir.
Merhaba 2kere memorialde Murat özekincşye tedavi oldım ikisi de negatif oldu 3.denememi Antalya ıvf Kemal özgüre oldum ilk denemede pozitif oldu ikiz bebeklerim oldu cok şükür kesinlikle tavsiye ederim 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

Kızlar merhaba aktif olan varsa lütfen cevap yazabilir mi kemal ozgure 2018 yılında tedavi oldum pozitifi gördüm. Ama 11+3 de düşük yaptım. Bu üç yıl içerisinde de hiç bir doktora gitmedim polikistik overim var. Arkadaşım murat ozekinciye gitti pozitifi gördü 7 aylık hamile ama Murat bey üniversite hastanesine geçti.safak olgan da var gitmek istediğim doktorlar arasında birde batu aydinuraz di sanirim yanlış bilmiyorsam.bilgisi olan varsa cevap yazabilir mi sizce en iyi hangi doktor polikistik over alanında yada tüp bebek alanında bEN
BENDE MURAT ÖZEKİNCİ'YE GİDİYORUM :) HARİKA BİR DOKTOR KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM :)

X