Sayfa: 72/120 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Toplam 1196 adet sonuctan sayfa basi 711 ile 720 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

1. Konu Sahibi : hera_32 #711
    ebrucum sen nasılsın iyi gidiyordur inşeallah bende tedaviye başlamak içinadım attım amma kafama takılan şeyler var bliyorsun bu 3 denemem olcak daha çok düşünüy senin yumurta toplandık tan sonra şişkinlik oldumu benim ilkinde çok olmuştu o şişkinlik bebeğin tutunmasına engel oldunu duydum naparım bilmiyorum birde öbür tedavilerden farklı ne yapıldı yani aynı şekilde olursa sonuç yine negatif olmazmı bilmiyom işte kafam karışık

2. Konu Sahibi : hera_32 #712
    Giriş tarihi
    May 2010

rapor

Akdeniz üniversitesi şu sıralar tüp bebek raporu vermiyormuş diye duydum. sizde duydunuz mu bunu? neden vermiyor olabilir acaba?

3. Konu Sahibi : hera_32 #713
    hayır cnm duymadım valla...varsa böyle birşey paylaşalım..

4. Konu Sahibi : hera_32 #714
    arkadaşlar merhabalar
    ben antalya ıvf tüp bebek merkezinde tedavime devam ediyorum sorduğunuz gelecek tüp bebek merkezide antalyanın en iyilerinden ordaki dktor daha önce kemal özgürün merkezindeydiler.her iki merkezide öneririm ama akdeniz üniversitesinden kaçının derim.
    ücretelere gelince gelecek tüp bebek merkezinin fiyatları hakkında bir bilgim yok ama antalya ıvf tüp bebek merkezinde şöyle ben antalyada yaşıyorum ama şehir dışından ve yurt dışından gelenler için ücretsiz konaklama var apart gibi bir yer tahsis ediliyor gelenlere merkezede çok yakın
    ilaçları siz kendinizalıyorsunuz ki ilaçlar çok pahalı özellikle iğneler ama merkezin anlaşmalı eczanesinden dışardakinden çok daha uygun fiyata alabiliyorsunuz ve yine merkezin kampanya diyeyim 2 kutu gonal f alana bir kutu hediye ediliyor
    ve transfer günü 2900 lira ödüyorsunuz hepsi bu kadar
    hımm buarad evet ilk randevu görüşme ücretli kan tahlili falan verirseniz 300 lira gibi bir rakam çıkıyor karşınıza

5. Konu Sahibi : hera_32 #715
    teşekkürler arkadaşım...gelecekte bende tüp bebek tedavisi gördüm.dr.umdan memnundum..fiyatlar diğer merkezlere göre daha az...bu seferde başka bir merkezde denemek istiyorum...ali fuat beyi çok methettiler..etrafımda o dr. a gidip hamile kalanlar var...herkes ali fuat beye git diyorlar..ama çok uzun bekliyormuşsun yoğunluktan dolayı..zaman ilerliyor, yaşta ilerliyor..bilmiyorum...üzerimde farklı bir baskı oluşmaya başladı..

6. Konu Sahibi : hera_32 #716
    Alıntı pembenaz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ebrucum sen nasılsın iyi gidiyordur inşeallah bende tedaviye başlamak içinadım attım amma kafama takılan şeyler var bliyorsun bu 3 denemem olcak daha çok düşünüy senin yumurta toplandık tan sonra şişkinlik oldumu benim ilkinde çok olmuştu o şişkinlik bebeğin tutunmasına engel oldunu duydum naparım bilmiyorum birde öbür tedavilerden farklı ne yapıldı yani aynı şekilde olursa sonuç yine negatif olmazmı bilmiyom işte kafam karışık
    sevgili pembenaz selamlar iyiym bende sağolasın herşey yolunda gidiyor. bende 3.cü denememde hamile kalmıştım ama biliyorsun bunun sayısını seferini kimse bilemez öncelikle bunu kafandan hemen at.geleyim soruna yumurta toplandıktan sonra tabikide şişkinlik oluyor hatta toplama sonrasında sana verdileri bi kağıt var dikkat edeceklerin ve hemşireler ayrıca uyarıyorlar şişlik olabilir diye sen neden böle kafana takıp bide üstüne bu şişmes bebeğin tutunmasına engel gibi şeyleri allah aşkına nerden çıkardın bunları söyleyen cahillere inanıpta lütfen moralini bozma varsa sorun hemen git bunu doktoruna sor için rahat et lütfen rica ediyorum sen kafanda neler kurmuşssun böyle arkadaşım. Son kaygınada cevap vereyim her seferinde aynı ilaç yada farklı ilaçlar kullanılabiliyor bu senin durumuna ve doktorunun ve ekibinin verdiği kararla oluyor aynı ilaç verdiler genemi olmıcak diye birşey asla yok sen butür kaygılarını korkularını burada yazacağına doktoruna sor.kendinirahat bırak bakbusfer olacak göreceksin sevgiler

7. Konu Sahibi : hera_32 #717
    Alıntı ressam07 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    teşekkürler arkadaşım...gelecekte bende tüp bebek tedavisi gördüm.dr.umdan memnundum..fiyatlar diğer merkezlere göre daha az...bu seferde başka bir merkezde denemek istiyorum...ali fuat beyi çok methettiler..etrafımda o dr. a gidip hamile kalanlar var...herkes ali fuat beye git diyorlar..ama çok uzun bekliyormuşsun yoğunluktan dolayı..zaman ilerliyor, yaşta ilerliyor..bilmiyorum...üzerimde farklı bir baskı oluşmaya başladı..
    canım gelecek merkezinden memnunsan neden başka bir merkez istiyorsunki bence değiştirme doktorunu farklı merkezde tüm işlemlerden yeniden geçeceksin vücuduna yazık bence bu doktorların artık herşeyini öğrendiler senin için yani birde gelecek şuan en favori merkezler arasında birinci aslında bende geleceğe geçmek istiyorum ama sırf tekrar aynı testlerden aynı evreden geçmemek için 3.defaya kadar burda devam edeceğim bakalım hakkımızda hayırlısı kendini ferah tut sağlıcakla

8. Konu Sahibi : hera_32 #718
    kızlar nerlerdesiniz bende iğneye başladım

9. Konu Sahibi : hera_32 #719
    kızlar nerlerdesiniz bende iğneye başladım
    selamlar pembenaz :) çok sevindim hadi bakalım hayırlısı olsun başarılar bol şanslar diliyorum güsel sonuçlar alacaksın inşallah aminnnn. buarada sana 18 martta cvp yazmıştım. tekrar kolay gelsin.

10. Konu Sahibi : hera_32 #720

I love KK

slm pembenaz hnm bakın şişkinlik çok fazla oluyor öyleki ben kendimi balon gibi hissetmiştim.şimdi dktr larımız durumumuzu biliyorlar ona göre davranıyorlar.gerekirse vucüttaki fazla suyu atabilmek için ilaç veriliyor.bu su toplamasından dolayı emrio tutmaz aman şöyle olur bunlar hep hikaye cnm.sen bir kere kulağını kapat hiç bişey duyma gözünüde kapat ki bişey görme yoksa psikolojin alt üst olur işte asıl o zaman senn bebiş senden uzaklaşır tmm.moreller yüksek allahım isterse verir.dert etme tmm.bak ben 2 kez yaptırmış ve her ikisinde hamile kalmış biriyim bende problem olmadığı halde eşim benden boşanmaya kalktı.beni çok şeyler duydum çok şeyler gördüm ama kulağım sağır gözümde kör.allahımın izniyle normal yollardan hamile kalıcam hemde 2 bilemedin 3 ay içinde ben buna inanıyorum.bakın pembenaz hnm ve diğer cancazlarım fetih süresini okuyorsunuz muhammet allah resülüdür yerine geldiğinizde dileğinizi söylüyorsunuz rabbim inşşaallah semaya kalkan ellerimizi boşçevirmez cancazlarım.ebrucum nasılsınız ben hamdolsun iyiyim dualarımdasınız allaha emanet olunuz hepinizi seviyorum çok çok öpüyorum cancazlarım

Sayfa: 72/120 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon