Sayfa: 74/120 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Toplam 1196 adet sonuctan sayfa basi 731 ile 740 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

1. Konu Sahibi : hera_32 #731
    Giriş tarihi
    Jan 2011
    selam arkadaşlarr
    bu tüp bebek merkezinde aşılama yapan yokmuuuuu?

2. Konu Sahibi : hera_32 #732
    Alıntı bala07 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sağolun teşekkürler, dün merkeze tedavi kısmının ücretini verdik, hayırlısı inşallah, bugün kan tahlillerim yapıldı, Serbest T3 ve 4 biraz düşük çıktı tahlili tekrarlamayı düşünüyorum başka bir yerde, önceden de yaşadım böyle bir sorun tahliller yanlış olabiliyor.
    Bu arada bu ay kızkardeşimde tüp bebek deneyecek, geçtiğimiz ocak ayında hormon iğneleri yapıldı ama yumurta gelişmedi. Bu ay tekrar hormon iğnelerini yapıyor, haftaya haftasonu sanırım transfer olacak, ankara'da. evi, işi orda. kardeşimde benden farklı çikolata kisti varmış, doktoru laparoskopi yaptı, epeyce zarar vermiş kistler rahme ve tüplere, yumurta sayısı şu anda bile 5 tane filan östrojen hormonu çok düşük, onun durumu zor ama yaşı 33 belki başarılı olurlar. Dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar...
    Bala07 dualarım sizinle inşallah tez vakitte kardeşinde sende yavrularınıza kavuşursunuz. Tedaviniz çok çok iyi geçer ve pozitif sonuçlanır aminnnn. Morallerinizi hep yüksek tutun sevgiler.

3. Konu Sahibi : hera_32 #733
    Alıntı aysbah kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    selam arkadaşlarr
    bu tüp bebek merkezinde aşılama yapan yokmuuuuu?
    slm, gelecek tüp bebek merkezinde aşılama yapılıyormu diye soruyorsan sanırım yapılıyordur. En mantıklısı hemen arayıp öğrenebilirsin teli 0242 3242526 .

4. Konu Sahibi : hera_32 #734
    Arkadaşlar ben 7 mayıs'ta puregona başladım, hayırlısı artık, şimdilik fena değil dedi mete bey, bugünde kontrolüm vardı, iğnelere devam ediyoruz. Eczanede son durum: 900 lük puregonu bana eş dost hatırı ecza deposundan geliş fiyatı 475 tl den buldular 3 kutu varmış onları aldım. Devamınıda yine ucuz bulacaklar.

Bugün benim en mutlu günlerimden biri. Kızkardeşimin ankaradaki tedavisinde 12.gün kan testi pozitif, kan değeri 120, iki gün sonra tekrar bakacaklar, telefonda karşılıklı resmen hüngür hüngür ağlaştık duygu seli oldu sevinçten, inşallah devamıda gelir

5. Konu Sahibi : hera_32 #735
    slm herkese merkezde fiyatlarda bi değişiklik varmı bilgisi olan varsa yazabilirmi ssklı

6. Konu Sahibi : hera_32 #736
    Slm kızkardeşimin ikinci kan testi 283 çıktı artık sıra gebelik kesesi ve kalp atışlarını almaya kaldı, kısmetse benimde bu hafta perşembe sanırım yumurta toplanacak, bugün 9.gün puregon yaptım ve orgalutran başladım koldan, allahtan komşum emekli hemşire koldan yapıverdi. Puregonlar kolayda bu zormuş beceremedim bir türlü. Yarın son kontrol bakalım ne olacak...

7. Konu Sahibi : hera_32 #737
    Giriş tarihi
    Jan 2011

Hiçbir şey bilmiyorum

MERHABA ARKADAŞLAR BİZ ANTALYADA TÜPBEBEK DÜŞÜNÜYORUZ.AMA İLK OLACAĞI İÇİN BİR FİKRİM YOK SORULARIM VAR CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM
    1)öncelikle hangi özel merkez daha iyidir
    1)biz 2 defa aşılama yaptırdık biri özelde biride yine özelde ama devlet karşıladı bu rapor için olur mu?
    2)devlet yardımı olursa kaç para tam olarak vereceğiz ilaçları içinde?
    3)devlet kaç defa karşılıyor? tutmazsa
    4)tüpbebek raporu hangi ünv.hastanesinden alabiliriz?
    5)ve ünv.rapor alma süresi ne kadar
    cevaplarsanız sevinirim

8. Konu Sahibi : hera_32 #738
    Alıntı bala07 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar ben 7 mayıs'ta puregona başladım, hayırlısı artık, şimdilik fena değil dedi mete bey, bugünde kontrolüm vardı, iğnelere devam ediyoruz. Eczanede son durum: 900 lük puregonu bana eş dost hatırı ecza deposundan geliş fiyatı 475 tl den buldular 3 kutu varmış onları aldım. Devamınıda yine ucuz bulacaklar.

Bugün benim en mutlu günlerimden biri. Kızkardeşimin ankaradaki tedavisinde 12.gün kan testi pozitif, kan değeri 120, iki gün sonra tekrar bakacaklar, telefonda karşılıklı resmen hüngür hüngür ağlaştık duygu seli oldu sevinçten, inşallah devamıda gelir
    bala07 selamlar inanki okuyunca yazdıklarına çok sevindim içim bi garip oldu.Kardeşine çok sevindim ne mutlu allah kucağına aldığını göstersin inşallah. Şimdi sıra sende seninde mutlu müjdelerini buradan alacağız bekliyoruz gelişmeleri yaz mutlaka . Bol şanslar diliyorum.

9. Konu Sahibi : hera_32 #739
    Alıntı yeda kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    MERHABA ARKADAŞLAR BİZ ANTALYADA TÜPBEBEK DÜŞÜNÜYORUZ.AMA İLK OLACAĞI İÇİN BİR FİKRİM YOK SORULARIM VAR CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM
    1)öncelikle hangi özel merkez daha iyidir
    1)biz 2 defa aşılama yaptırdık biri özelde biride yine özelde ama devlet karşıladı bu rapor için olur mu?
    2)devlet yardımı olursa kaç para tam olarak vereceğiz ilaçları içinde?
    3)devlet kaç defa karşılıyor? tutmazsa
    4)tüpbebek raporu hangi ünv.hastanesinden alabiliriz?
    5)ve ünv.rapor alma süresi ne kadar
    cevaplarsanız sevinirim
    selamlar
    1-ben gelecek tüp bebek merkezi Mete beyin hastası olduğum için ve sonsuz güvenerek memnun olduğum için orasını önereceğim.
    2-eğer akdeniz ünversitesinden tüp bebek raporu alırsan tabiki olur 2 adet tüp bebek deneme hakkın var yasaya göre.
    3- devlet yardımı olursa normalde 5000-6000 tl ödeyeceğin yerde nerdeyse yaklaşık bu bedel 1500 e kadar düşüyor ama tam rakam veremem çünkü her bayanın tedavisi ilaçları adetleri farklı oluyor.
    4-devlet yeni yasa gereği sadece 2 denemeyi karşılıyor.
    5-antalyada akdeniz üniversitesinden alabilirsiniz bu konuda size gelecek tüpbebek merkezi yardımcı oluyor.
    6-rapor alma süren en son neler değişti bilmiyorum ama 2 hafta içinde en fazla raporun eline geçmiş oluyor.İstedikleri evrakları toplayıp götürüyorsun. Sonra gidip alıyorsun.

10. Konu Sahibi : hera_32 #740
    Giriş tarihi
    Jan 2011
    Ebrudan çok sağol arkadaşım.ben daha yeniyim tecrübelerden faydalanmak güzel.çok teşekkür ederim

Sayfa: 74/120 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon