Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

Bluemiracle12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
247
901
BEN ÖBÜR AYA ANTALYA GELECEK TÜP BEBEK MERKEZİNDE YAPTIRACAĞIM.ORADA YAPTIRAN ARKADAŞLAR VEYE YAPTIRACAK OLANLAR GELİN BURADA YAZIŞALIM.kaydirigubbakcemile5

arkadaşım senden ve benden başka kimse yok galiba aslında bede o tüp bebek merkezine yönlendirildim ama araştırma halindeyim

unsal sen izmirdesin neden oraya yönlendirildin,ben bu hafta sonu görüşmeye gideceğimde,ilk ön görüşme ücretlimidir.tedaviye başlamayacağım sadece görüşeceğim eşimle beraber,doktorla.

merhaba kızlar ben özel antalya tüpbebekte yaptırdım şuan 12haftalık hamileyim ilk denememizde allah nasipetti şükürler olsun benim dr kemal özgür dü gelecek tüpbebek benim tedavim esnasında yeni açılan bi merkez sanırım drsi kemal beyin drlerinden biri o zaman öyle diye duymuştum ben çok memnundum dr den ve hastaneden sizin ki farklı bi hastane ama allah hakkınızda hayırlısını versin inşallah

arkadaslar ben belcikadayim ama aslen antalyali bu tup bebekte ikinci denemem eger bu da olmassa antalyada yaptirmayi dusunuyorm yazin

kızlar merhaba ben akdeniz üniversitesinden randevu aldım 17 aralık ta gidicem neden orayı denemediniz acaba .antalya tüp bebek merkezide iyi tabiki

kızlar merhaba ben akdeniz üniversitesinden randevu aldım 17 aralık ta gidicem neden orayı denemediniz acaba .antalya tüp bebek merkezide iyi tabiki

canım üniv hastaneleri çok yoğun olduğu için yumurta takibinde başarılı olamadıklarını duymuştum ama allah nasip ettiyse her şekilde olur allah hayırlısını versin inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

Ekim 2008 de yayınlnan yeni yönetmeliğe göre,SGK ile anlaşmalı Tüp bebek merkezlerinde Tüp bebek rporunuzu götürdüğünüz takdirde hastanın maksimum ödeyeceği fark 804 ytl dir.

Ben gelecek tüp bebek merkezinde tedavi olmuş birisiyim.Şu an 21 haftalık ikizlerime hamileyim.Ben merkezimden son derece memnundum.Özellikle de doktorumdan....Mete beyi bu konuda Antalyada başka hiçbir doktora değişmem.Diğer arkadaşların bahsettiği Antalyadaki diğer tüp bebek merkezini de kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum.Ben adımımı bile atmadım ama orada kötü tecrübeler yaşayan bir çok arkadaşım oldu.Genelleme yapmak yanlış belki ama,bu işi özellikle de bu kadar hassas bir işi ticaretmiş gibi yapmak,duygulara yer verilmeyen bir ortam ne kadar başarı getirir....
Ayrıca şunu da söyleyebilirim.Gelecek tüp bebek merkezinde kesinlikle öncelik para değil.Biz bunu çok iyi anladık..İlk görüşme ücretsiz.Veeee labaratuvar ekibi de bence son derece profesyonel bu konuda..
Ben bir çok arkadaşıma tavsiye ediyorum.Sizlere de tereddütsüz tavsiye ederim...
merhaba kuzummm,
yazını okudum,gerçekten o kadar memnun musun?ben şuanda muş'ta çalışıyorum,ant alyalıyım,tüp bebekten başka çaremiz yok şuanda,ama antalyada hiçbir merkezden haberim yok,senin yazını okuyunca biraz rahatladım,
sana sorum; ne kadar sürüyor bu işlem,maalum bizim tatil 15 gün sadece,rapor almayı düşünüyorum,bu uygulama ne zaman başlıyor yani regl tarihiyle alaklı sanırım,zamanım çok kısıtlı yaz tatilini beklemeye sabrım yok,2 senedir bekliyoruz,daha önce boş gebelik yaşadım,eğer sağlıklı olsaydı bebeğimi bu aralık 25 gibi kucağıma alacaktım...
bizim sorunumuz eşimden kaynaklı,%100 hareketsiz ve sayısı 23 milyon,canlı sperm var mı yok mu bilmiyoruz,son tahlillerde çıkacak bakalım,ilaç kulandı eşim 3 ay boyunca(iğne)
cevaplarsan çok mutlu olurum,öpüldün a.s.
sizin sorunun kaynağı kim?

kuzummm,ayrıca ne kadar ödeme yaptınız,gerçi netten araştırdım verdiğin merkezin adını ama bir de senden duymak istedim,
sanırım 5000 ytl civarında olması lazım (netten araştırdığım kadarıyla),ben ve eşim öğretmeniz,bu durumda nekadar ödeme yaparız acabaa,gerçi bebek hasretiyle yanıp tutuşurken maliyet hep geri planda kalıyor ama ben yine de gerekli hazırlıklarımı ona göre yapayım değil mi?
cevabını çok acil bekliyorum,,,,

kuzummm,teşekkür ederim cevaplaığın için,sanırım şubat tatilinde değil de yaz tatilinde bunu gerçekleştirebileceğim,gerekli yerlerle temasa geçtim,zamnın kısıtlı olması problem oluyor,rapor bile alsam bana yetmiyor o süre,regl tarihim de tam ters zamana denkgeliyor,1,5 aylık rapor lazım bana bunun için,bu raporu verecek babayiğit de yoktur sanırım,gerçi sevgiliii hükümet en az 3 çocuk yapın diyor ama tüp bebek desteğini 2ye düşürüyor bu ne çelişkidir anlamadım gitti,onlar ceketleri sayesinde bile eşlerini hamile bırakabilirken bizler ne yapalım,tok açın halini anlamıyor vb atasözlerini onlara heiye ediyorum en güzel hediye paketiyle hem de,
çok sinirliyim şuanda yaaaaaaa......

kuzummm tebrikler. inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeklerini. ben de gelecekte tedavi görüyorum. başka bir yerde tecrübem olmadı ama bu ikinci denememiz olmasına rağmen hiç aklıma "acaba başka bir merkeze mi gitseydim" düşüncesi gelmedi. mete bey e güveniyorum. bence hangi tedavi olursa olsun insan önce doktoruna güvenmeli inanmalı. mesleki ve tüm diğer dr hasta ilişkisi konuları buna dahil.

arkadaşlar ilaç masrafları ne kadar tutuyor.bende nisan ayında gelecek tüp bebek merkezinde yaptırmayı düşüüyorum ssk lıyım.804 tl den haberim var ama ilaçlar ne kadar tutuyor.bilenvarsa yardımcı oluranız çok sevinirim.

beesim sen hangi tüp bebek merkezine gittin.bende antalyada yaşıyorum ve nisan ayında bende tüp bebek tedavisine başlıycam

hala daha karar veremedim daha doğrusu antalyadaki tüp ebebk merkezlerinden 2 si üzerinde duruyorum biri antalya tüp bebek diğeri ise gelecek tüp bebek merkezi.bir fikri olan varmı gelecek fiyatta dah iyi antalya tüp bebek pahalı geldi biraz

gelecek tüp bebek merkezinde tedavi olan arkadaşlarım ben ssk lıyım.tedaviye toplam ne kadar ödüyoruz.804 tl biliyorum ilaç parası nekadar tutuyor.(%20 sini biz %80 nini devlet ödüyomuş ama bu kullanılan ilaçların fiyatları ne kadar)

merhaba arkadaslar,
Ben endımetrıoma kıstı amelıyatı gecırdım,esımın sperm sayısıda 4mılyon ama hareketı yuzde 75 hareketlı,doktorum son kontrolumde amelıyattan 1yıl sonra yıne 1.5cmlık kıst olusumu gordu yıne aynı yumurtalıkta oyuzden artık vakıt kaybetmıyelım tup bebek yapalım yoksa seneye yıne bu kıst buyur ve amelıyat gerekır ve yumurtalık haznen ıyıce azalır dedı.bızde gelecek tup merkezıne gıttık fakat muayene olmadık konustuk gorusme ucretsızdı ılgıyle form doldurdular bılgılerımızı aldılarr,kesın yapılacak işlemlerı tespıt ıcın muayene ve sperm testı gerektıgını soyledı mete bey fakat sperm testınınde guvenırlıgı ıcın bır tup bebek merkezınde yapılan sperm testı olmasını ozellıkle vurguladı.Yanı karar verdıgımızde muayene ve sperm testı tekrardan burda yapılacak ıkısının fıyatı 180 ytl tutuyor.ssklı cok uygun oluor toplamda 1500 cıvarı oduosunuz fakat ssk kullanamıcaksanız toplamda ılac falan dahıl yaklasık 4500 cıvarı tutuormus net bı fıyat yok o tedavınıze gore deısıorr.sımdılık bu kadarr.Allah hepımıze yardım etsınn..

merhaba arkadaşlar bende akdeniz ünüversitesi tüp bebek bölümünde tedavi oldum 780 ytl + 400 ytl ödedik hoca tercihimiz yoktu o olursa daha çok ödememiz gerekiyordu.sonuç negatif

arkadaşlar antalya da en iyi kadro ve deneyim sahibi tüp bebek merkezi gelecek. tüp bebek yönteminde seçeceğiniz yer çok önemli. ve de doktorunuz. ben şubat 2. haftası gibi burda mikroenjeksiyon yaptıracağım. akdeniz ünv. rapor aldım.804 muayene ücreti +400 ytl ilaç veriyorsunuz hepsi bu.yani eğer rapor alabilirseniz tıp fakültesinden.

arkadaslar merhaba ben de bu mayista hayirlisiyla Antalyaya gelmeyi dusunuyorum tup bebek icin.Nerede yaptiracagimiza karar vermedik henuz arastirmaya calisiyoruz deneyimlerinizi lutfen paylasin.Sizler merkezlerinizden memnunmusunuz tecrubeler bu konuda cok onemli.Allah hepimizin yardimcisi olsun,gelismeleri yazin lutfen nursena0707 tedavine basladin mi uzun protokol mu seninki kisayla uzunun basari uzerine bir etkisi var mi acaba bizimki galiba kisa protokol olcak gibi zamanimiz kisitli cunku hayirlisi olsun hepimiz icin

X