Müsem İngilizce kursu..bir fikir verebilir misiniz?

kiral

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
293
2
Arkadaşlarımmm merhaba...

Bir kaç zamandır iş ingilizcesi için kurs arıyorum fakat ya çok pahalı geldiler ya da pek tatmin olamadım eğitimlerin kalitesindefisfisfis...Ama bizim üniversitede Müsemin eğitimini düşünmeye başladım uygun gibi geldi...450 lira kur başı...İçinizde giden var mı;memnun kaldınız mı ya da İstanbul anadolu yakasında (kadıköy,bostancı ya da maltepe'de) tavsiye edebileceğiniz kurslar var mıdır??

Fikirlerinizi bekliyorumm....teşekkürlera.s.

ewt üniversite bünyesinde..merak ediyorumm müsemden kurs alanlar var mı?Başka kurslar 780-800 1000 civarı iken müsem de 450 ye veriliyor eğitim.Gidenler varsa paylaşabilir misiniz fikirlerinizi....

Sadece Müsem olması da gerekmiyor eğer başka bir kurstan memnun kaldıysanız bunu da paylaşabilirmisiniz?Önerilerinzi bekliyorum....

ben de aynı semtler arasında genel ingilizce kursu düşünüyorum. gerçi bu yıl da gidemeyeceğim sanırım, işler kötü bu aralarsenağlama

Müsemin iş ingizcesi programını 62 saat sanıyordum öğrendim ki sadece 32 saatcikkkmişşş...Biraz araştırdım çok pahalı kurslar.:1shok:en iyisi evde kendi başımıza çalışmak olacak sanırım...:uhm:
seviye tespit sınavlarında seviyeniz ne çıkıyor genel olarak...

X