Maske Tarifleri Yaadmz en byk cilt sorunu ve doal zmleri

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

turkuazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
570
1
hepimiz cilt sorunu yaşıyoruz ama özellikle bazıları canımızı çok sıkıyor.burda bu sorunları ve önerdiğimiz çözümleri paylaşalım dedim bilmem nası ettim kaydirigubbakcemile2 daha önce yaşayıp çözümünü bulup tarihe gömdüğümüz sorunlar da olar tabiii a.s

bır cok konu ya yazdım buraya da yazayım kaynar su ıle yuuzm ve vucdum yanmıstım yan ayenı ramazanda abı bır sru ılac pansumanlar kabus gubu gunler gecırdım aynaya bakamadım sokaga cıkamadım ALLAH bırdaha gostermesın sukur gectı yanıklarım ama bence gecıren ılaclar degıl yumurtaydı ısteyen varsa yumurtası anlatırım

bnımde bi sorunum war yuzmn yarısında bı dogum lekesi war gozukmemesi için sacmla kaptıorum ama en kck ruzgrda acılıo we cvrmdekılerdn tpkı goruom hatta dalga gecnler bıle oluyor.yrdm edebılecek bırı warmı lutfen son carem buraya yazmak oldu

[SIZE="2"]insanların kusurlarıyla ve özürleriyle alay etmek çok günah ve ayıptır profilinde öğrenci yazıyor sanırım yaşın küçük bunu sorun ettiğine göre bu tür lekeler estetik merkezlerinde lazerle yok edilebiliyor ama maliyetleri yüksek olabilir bu yöntemi deneyerek o izi sildirebilirsin. [/SIZE]

GÖZENEKLERİN SÜREKLİ TIKANMASI BENİM AÇIMDAN EN BÜYÜK CİLT PROBLEMİ PEELİNG BAĞIMLISI OLDUM RESMEN:KK43::ecrin_bebek:

X