Dostinex kullanırken hamile kalmak

neyzen_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
130
2
merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazmıyorum ama sizi hep takip ediyorum.En sonunda sorunun kaynağını bir doktor buldu.Herşey normal diyorlardı.Bunlar nasıl doktor olmuş ben anlamadım.Neyse birincisi sol overde endometrium dediki ben bunun karşılığını çikolata kisti olarak buldum.4 ün biraz altında dedi.Ayrıca bide prolaktin hormonum yüksekmiş.Şimdi dostinex verdi.2 Hafta kullan gel dedi.Kiste dokunmadan hamile kalmanı sağlayacaz dedi.İlacın prospektifini okudum hamile kalınmaması gerekir 1 ay sonra bile yazıyor.Şimdi korunmammı gerekiyor ben anlamadım.Doktorum kaf dağında :):dance::dance:ulaşamıyorum lütfen yardım edin.

canım ben dostinex kullanırken hamile kaldım Allahtan yardım içmiştim dr adetini bekle falanda demedi prespektüse ezberledim zaten şu an daha 5 haftalık hamileyim ama lekelenmelerim war ben senin yerinde olsam adeti beklerdi çünkü ben çok düşünmüştüm

Allah sağlıklıkla doğurmayı kucağına almayı nasip etsin canım.Doktora hamile kaldıktan sonra sormadınmı peki?Sence korunayımmı?

daha dr gitmedim cnm ayı 4 ünde randevum bence adetini bekle ama dr korunmadıgını biliyormu bence en iyisi dr ara sor ayrıca saol canım Allah isteyen herkeze nasip etsin

X