Arnica hydra rain halı yıkama makinası

Sibel80

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
1.266
216
arkadaşlar halı yıkama makinası alacam.arnicanın fiyatı uygun deneyen yorum yapabilecek arkadaşlar varmı:uhm:bana yardım edin lütfen.çok pahalı birşey alamam.tavsiyelerinizi bekliyorum

merhaba ,
ben aldım ama henüz kullanamadım.kurulumunda problem yaşıyorum.servisi bekliyorum:KK43:
kullanınca nasıl bişi haber veririm.

teşekkür ederim çok memnun oluruma.s.

makinayı kurdum ama çok ses çıkardı ayrıca çekme gücü çok düşüktü.belkide ben beceremedim :) normal ev süpürmek için deneyim dedim ama olmadı.servisini aradım çarşamba günü hem tanıtım hemde kurulum için gelecekler.nasıl çalıştığını ancak çarşamba günü öğrenebileceğim yani .yazarım
görüşmek üzere

makinayı kurdum ama çok ses çıkardı ayrıca çekme gücü çok düşüktü.belkide ben beceremedim :) normal ev süpürmek için deneyim dedim ama olmadı.servisini aradım çarşamba günü hem tanıtım hemde kurulum için gelecekler.nasıl çalıştığını ancak çarşamba günü öğrenebileceğim yani .yazarım
görüşmek üzere

teşekkür ederim bekliyorum

merhaba ,

servis bugün öğlen geldi işten güçten ancak oturabildim bilgisayarın başına ve hemen aklıma geldi yazayım unutmadan dedim :)
ben doğru kurmuşum.önce normal halı süpürmeyi denedik güzel çekiyo ama sesi bi hayli rahatsız edici:) normal süpürgelerin sesinden yüksek.niye böyle dedim motoru büyük o sebepten dediler.daha sonra halı yıkama olarak gösterdiler küçük bir deneme yapıp oda güzel.tek sorun yüksek sesi ve süpürme borusunun plastik oluşu.plastik olduğu için dikkatli süpürmek gerekecek kırılabilir diye düşünüyorum.başka bir kusuru yok.
fiyatına göre iyi bir makina.diğer markaların fiyatları 2 katı nerdeyse.
inşallah sorun çıkarmaz bize de uzun vadede kullanabiliriz.
bahsettiğim kusurlarına olur o kadar dersen tavsiye edebilirim:lepi:
iyi gecelerrr

merhaba ,

servis bugün öğlen geldi işten güçten ancak oturabildim bilgisayarın başına ve hemen aklıma geldi yazayım unutmadan dedim :)
ben doğru kurmuşum.önce normal halı süpürmeyi denedik güzel çekiyo ama sesi bi hayli rahatsız edici:) normal süpürgelerin sesinden yüksek.niye böyle dedim motoru büyük o sebepten dediler.daha sonra halı yıkama olarak gösterdiler küçük bir deneme yapıp oda güzel.tek sorun yüksek sesi ve süpürme borusunun plastik oluşu.plastik olduğu için dikkatli süpürmek gerekecek kırılabilir diye düşünüyorum.başka bir kusuru yok.
fiyatına göre iyi bir makina.diğer markaların fiyatları 2 katı nerdeyse.
inşallah sorun çıkarmaz bize de uzun vadede kullanabiliriz.
bahsettiğim kusurlarına olur o kadar dersen tavsiye edebilirim:lepi:
iyi gecelerrr

çok teşekkür ederim sana zahmet verdim tekrar teşekkürler

çok teşekkür ederim sana zahmet verdim tekrar teşekkürler

rica ederim canım.yardımcı olabildiysem ne mutlu.bende çok araştırdım çünkü almadan önce.genelde memnuniyet vardı o yüzden tercih ettim.
annem sesini pek sevmedi.hatta gıcık oldu ne bu böyle uçak kalkıyor gibi dedi ama alışacak:)

ben arnicanın sulu süpürgesini lkullanıyorum ve çok memnunum eminim halı yıkama makinasıda güzeldir....

X