Yeni üyelere neden sahip çıkmıyorsunuz???!!!! Yeni üyeler buraya...

zerenim01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
48
0
Her ortamda aynı şey olur.Yeni gelene kimse pas vermez.Herkes kendi halindedir.Sen de hoşgeldin diyen olmaz.Emek edip bişiyler yazdık teşekkür eden bile olmadı:dilcikar: neyse durumumu az da olsa arz edeyim dedim.bu da benim derdim...benneyaptımki

ahh bebişim kıyamam :1hug:
gel üle
bugunden itibaren himayemdesin sana bişi diyen beni bulur karşısında :nazar: -tatlicadiarzu-

hoşgeldin canım Şeniz

hoşgeldin arkadasım hemen kızma ben senın yazdıgını görmedım acıkcası ne yazdın?

hosgeldin zerencim a.s. a.s.
bu ortamda eski üye - yeni üye die bişi yoktur merak etme sen Şeniz

hemen bir teşekkürü çaktım. hoşgeldin. nereye yazdığını görmedim. görseydim tabii,bana düşüncen uysaydı ,etmez miyim. görmemişim demek. o ayırımı hiç yapmadım.... yaşamadım mı,ilk başlarda. işin doğrusu, bende yaşadım .......

Derdin gerçekten büyükmüş. Öncelikle hoş geldin. Teşekkür içten edilirse güzeldir değilmi. Sonuçta bekle yazılarını okuyanlar teşekkür edecektir.
Yeni üye eski üye kavramını ortaya pek atmasak iyi olur çünkü burada hepimiz biriz.

gurbaaa prenses nolursun benide himayene al:emir_bebek: allasen:jeyyar:

Bende yeni sayılırım üye olalı oldu birazcık ama öyle kimseyleiçli dışlı olmadım o da zamanla sanırım yerimseniben

Her ortamda aynı şey olur.Yeni gelene kimse pas vermez.Herkes kendi halindedir.Sen de hoşgeldin diyen olmaz.Emek edip bişiyler yazdık teşekkür eden bile olmadı:dilcikar: neyse durumumu az da olsa arz edeyim dedim.bu da benim derdim...benneyaptımki

aman da man benim heşmerimi kırmışlar mı adana topicine yaz da gör bakalım nası sahip çıkma varmış zerenim ben yaklaşık 6ay okuyan dinleyen takıp eden neredeyse tüm arşivi tarayan bir paylaşımcı oldum daha 2aydır filan ellerım tuşlarda dur alış azıcık

bebişimmmm olur mu oyle sey yaaaaaa biz yeni üyelieri görmekden mutluulk duyuyoruz aramızda ne kadar çok kişi okadar çok fikir....

zerrın....hoşgelmiş...neden ellerı boş gelmiş...pek dertlı gelmiş....

canım uzulme aman senınkıde dertmı yanı...bende ılk geldıgımde bır yabanılık oluyor...ama ben kk ya alıstım...kk dakı arkadaslarda bana o yabancılık kalktı yanı zamanla alısırsın canım...hatta cokda guzel arkadaslıkların olur...takıl bıze kk da hayatını yaşa be guzelım....

Bak bugün bonkörüm sen dahil herkese teşekkür verdim...

Birşeyide demeden geçemiycem çenemi tutamıyorum; burda yenileri bırak eski olarak sessiz sedasız o kadar katılımcı üye var ki amaç paylaşmak, beraber vakit geçirmek, yardımcı olmak....

Sonuçta sanal ortam kim kimi ne kadar bilir ne kadar korur kollar orası tartışılır.....

Hoşgeldin canım....

Kıyamam..Ama bizde bir zamanlar yeni üyeydik damdan düşüp böyle olmadıkki canım benim..Zamanla inan kafana uygun bir sürü arkadaş buluyorsun konular zaten hiç biri cvpsız kalmaz kkda hatta konuyu bulamazsın bile yoğunluktan..Azıcık sabır sanırım..

Şimdi Hoşgeldin aramıza ama sakın bunu dert etme hem bak qurbik himayeye almış seni amaaa yandın sen bu ne demektir biliyormusun sık sık siteye giremeyeceksin ,banlanacaksın , + 18 mekan olacak aman diim demedi deme :roflol: :roflol:

Amaaa bütün bunları qurbikle severek yapacaksın.. Çünkü o bambaşka bişi işte insan Sevdiğine şaka yaparmış anladın sen onu:asigim: a.s. a.s.

Gel gelde bi kucaklıyayım seni...
hoşgeldin aramıza canım...-tatlicadiarzu-

:1hug:Hoşgeldiiiiiiiiiiinnnnn aramızaaa
Kızma hemen öyle görmemişiz geldiğinia.s.a.s.
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

bende ilk geldiğimde öyle düşünüyordum. zamanla arkadaşların olur hiç merak etme. hatta gerçek hayatından daha çok şey paylaşırsın burdaki dostlarınla.

X