Koltuk temizlemek için yardım önerileriniz lütfen

HAWAI

Çek elini memleketimden!!
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
199
4
Kızlar benim krem turuncu koltuklarım var. Yazın halı yıkama makinesiyle yıkadım. Ama üstü gene leş gibi oldu. Yastıklarını çamaşır makinesine atıyorum. Kılıflarıyla koltuk döşemesi birbirine okadar tezat olduki. Sanki 3-4 ton fark varmış gibi duruyor. Nasıl bir karışım yapıpta eski haline getirebilirim. Lütfen çok iyi sonuç almışlar bana bir öneride bulunun.

Kızlar benim krem turuncu koltuklarım var. Yazın halı yıkama makinesiyle yıkadım. Ama üstü gene leş gibi oldu. Yastıklarını çamaşır makinesine atıyorum. Kılıflarıyla koltuk döşemesi birbirine okadar tezat olduki. Sanki 3-4 ton fark varmış gibi duruyor. Nasıl bir karışım yapıpta eski haline getirebilirim. Lütfen çok iyi sonuç almışlar bana bir öneride bulunun.

canım çok kötü bir durum yaa benım koltuklarda kren rengi ama kedim mahvediyor. balkonda patı patı yürüyüp koltukların üstünde gezıyor biz ecde yokken artık kılıfları yımaktan bıktım acıkçası, ama koltuğun kollarını yıkayamıyorum tabi, bi yerde okudum şimdi onu denicem.sirkeli suyla sılınce hem parlıyormus yeni gibi hemde iyi temizliyormus.kaydirigubbakcemile5

benimde koltuklarım krem rengi
nasıl temizlicemi bilmiyorum
aldığım yer beyaz kalıp sabunla silmemi önermişti

bir ay oldu kullanalı benim koltuklar da kirlendi:KK43: hele yanları..makinenin elde yıkama programıyla yıkasam mı diyorum, ama korkuyorum bozulur diye. beyaza yakın ve ketenimsi bi kumaşı var. beyaz benim neyime?
:bbo:

aynen kızlar yaa benimkide krem
halı yıkama makinesi ile yıkadım ama yok 3 gün sonra kirleniyo yine okadsarda dikkat ediyorum olmuyo
arapsabunu ve sirkeli suyu deneyen olursa yazarsanız sevinirim

işine yararmı bilmiyorum ama benim koltuklarımda açık sarı kollları simsiyah olmuştu biraz bulaşık deterjanı birazda halı şampuanı koyduğum sıcağa yakın ılık suyla sildim.şimdi tertemiz valla ama kollarımdada derman kalmamıştı o ayrı.birde beyaz yumuşak bir bezle sildim kumaş zarar görmesin diye:)

ben daha önce arapsabunu ve sirkeli suyla koltuklarimi siliyordum tertemiz yapiyor ama su sira loc diye bir ürün var onunla siliyorum koltuklarimi cok memnunum tavsiye ederim

Kızlar benim krem turuncu koltuklarım var. Yazın halı yıkama makinesiyle yıkadım. Ama üstü gene leş gibi oldu. Yastıklarını çamaşır makinesine atıyorum. Kılıflarıyla koltuk döşemesi birbirine okadar tezat olduki. Sanki 3-4 ton fark varmış gibi duruyor. Nasıl bir karışım yapıpta eski haline getirebilirim. Lütfen çok iyi sonuç almışlar bana bir öneride bulunun

Son düzenleme:
ya arkadaslar benim koltugun kumasi bir tuhaf lila rengi ve uzerine yag damladi ve cok kotu gorunuyorr ne yapsak gecer???var mi bildiginiz ilaclar ?:18:

Arkadaslar Amway'in bi urunu var loc diye kesinlikle tavsiye ederm konsantre bi urun Ve Cok kullanisli ilik bi lap suya bi cay kasigi koyuyorum ister cam siliyrm ister toz aliyorum ister yerleri Ve koltuklardada ise yariyor. Bitkisel oldugu icinde hic bir zarari Yok tirnaklarim bile yenilendi Butun gun icindeyim :)

X