Saç Kesim Şekilleri Eşi veya sevgilisi istediği için saçlarından olan var mı kızlar ne yapmalıyım sizce?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

bennermin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
589
0
merhaba arkadaşlar siteyi yeni keşfedenlerdenim ve bende sizden fikr almak istiyorum.
ben 2 yıllık evliyim ve eşim sürekli bakımlı güzel olmamı istiyor bu konuda bende titiz olduğum için sorun olmuyordu.
ama şimdide tutturdu saçlarını kısacık kestirsene diye::KK43:(..benm saçlarım uzun ve hiç kısa kestirmedim eşim ise beni kısa saçlı görmek istediğini victoria gibi kısacık kestirince daha güzel gözükceğimi söleyip duruyor.
kızlar bende inatla direniyorum siz olsanız ne yapardınız erkek gibi saçla gezmek istemiyorum kızlar ne dersiniz hatalıyım sizce?

demek ki eşiniz değişiklik istiyor :uhm:
eğer eşim istese ben kestiririm nasıl olsa kökü bende yerimseniben

eşim benm kendime bakmamı istiyor kendiside bakımlı zaten ama nişanlıyken veya öncesinde filan hiç istemeyipte şimdi ısrarcı olmasına şaşırdım.ve istediğide az değil yaaa erkek sacı gibi nerdeyse

bence kestirmemelisin... ne o öle kısacık sen yakışacağına inanıyormusunher yüze gitmez çünkü .. hadi saç uzunken değişiklik isteyip kestirmek mümkü ya kısacıkken sana uzasın hemen derse??
ala ala nasıl insanlar var anlamıyorum herkez yanında bakımlı birini ister ama bir erkeğin bu kadarını aramasıda ilginç.. ayrıca victoryaya benzetilmekte hoş değil ben bana benzemeliyimm. sence bence bişeylerde ara bu isteklerin ardından maymun gözünü açmış olmasın sakın

nur_elnur cnm eşimin bana bağlılığına eminim gözü dışarda değildir ama ben hiç yapmadığım içinmidir bilmiyorum direttim oda diretiyor napcam bilemedim.ufff

ARkadasim sana benden bi kücük fikir.Kisa Sacli bi Perück al Esinin yaninda bi tak ama tabiki söleme perück diye :) Sacini kestirdim felan deee.HEm Kendinde görürsün sana yakisip yakismadigini hemde o sekilde Sacindanda olmazsin.Belkim Sacini Kisa istemesinden vazgecer :)

bosnakgüzeli fikr güzel cnm ama benmki biraz inattır bu seferde sen beni kandırdın derse yalancı durumuna düşerim cnm

canım ınternette boyle fotosppla bırısıne resmını kısa saclı yaptır tanıdıgın bırısıne yanı sonra goster esıne bak bakalım guzel olmus mu de hakkaten yakıstırıyorsa yenıden dusunursun ama bellı kı esınız degısıklık ıstıyor.

çok kısa kestirme bence kademe kademe kısalt. bak mesela ben bu modeli çok seviyorum ama benimkide tam tersi uzun saç hastası olduğu için kestiremiyorum.

HUGE_victoria_beckham_birkin.jpg

adacığım fotoshop olayını pazar günü yaptık cok uzman işi olmasa oldu .ama mağlesef benmki kararını değiştirmedi:::KK43:((((

adacığım fotoshop olayını pazar günü yaptık cok uzman işi olmasa oldu .ama mağlesef benmki kararını değiştirmedi:::KK43:((((

canım o zaman saclarını boyle cok sevdıgını degıstıremeyecegını acık ve net bı ıfade ıle soylersın. zorla guzellık olmaz sonra cok mutsuz olcam aynalara bakamıycam. mutsuz olmamı ıster mısın de usul usul anlat canım.

tammy benmkide uzun saclı halimi cok beyenirdi ama nedense tutturdu cnm ay deli eşim sen yaptır sana özel hediyem var demezmi bide gıcık yaaaa

canım kaç yıllık evlsini bılmıyorum ama eşinizin sizden değişiklik ıstemesi gayet normal. tabı çok ısrarcı olması hoş değil o ayrı. ama surekli aynı kişi aynı oranda arzulaması pek soz konusu olmuyor arada değişiklik yapıp arzuyu ıstegı hareketlendirmek gerekli. erkekler kadınlardan daha çok sıkılgandır bu konularda. sen belki eşinin halınden hla sıkılmamış olabılırsın ama o sende değişiklik ıstıyor demek ki. bencede 40 ytl ye bıle kısa saç perukları var onlardan alın bırkaç gun kullanın. eğer gözunuz alışırsada kestirirsiniz. sonucta evlilikte bır paylaşımdır o sekile bakın bence. tabı eşinizde kiloluysa mesela sende göbegini erıt bende kestircem dıyebılırsın. hem belki senı değiştirmek istediginin seni kırdıgınıda görmuş olabılır

tammy benmkide uzun saclı halimi cok beyenirdi ama nedense tutturdu cnm ay deli eşim sen yaptır sana özel hediyem var demezmi bide gıcık yaaaa

niye bukadar ısrar ediyo Allah Allah,
hediyeside var yani bukadar çok istiyo kestirmeni. kuaförde peruk tak dene önce sonra kararını ver ya kestir yada kestirme:)))

küllümango ve tmmy canlarım eşim ısrarcı ama beni hiç kırmadan kaba olmadan hep nazikce sölüyor.ben 2 yıllık evliyim bende eşimin giyimine ufak tefek müdahale ederim.beilkide oda yeni yüz görmek istiyor dediğiniz doğru olablir.ve eşim sırf benle 2 saat görüşmek için 3 ay 12 saatlik yolu gidip gelmişti sürekli bunlaru düşününce biraz vicdan azabı cekiyorum.onun benm için yaptıklarını düşünüce benmi aşırı abarttım bilmiyorum sizce?bana karşı arzulu olmasını tabiki isterim ama uffff
peruk değilde fotoshop olayını yapmıştık arkadaşlar ama yine kararını değiştirmemişti eşim ay ben gibi bu durumları yaşayan oldumu kızlarrrr

küllümango ve tmmy canlarım eşim ısrarcı ama beni hiç kırmadan kaba olmadan hep nazikce sölüyor.ben 2 yıllık evliyim bende eşimin giyimine ufak tefek müdahale ederim.beilkide oda yeni yüz görmek istiyor dediğiniz doğru olablir.ve eşim sırf benle 2 saat görüşmek için 3 ay 12 saatlik yolu gidip gelmişti sürekli bunlaru düşününce biraz vicdan azabı cekiyorum.onun benm için yaptıklarını düşünüce benmi aşırı abarttım bilmiyorum sizce?bana karşı arzulu olmasını tabiki isterim ama uffff
peruk değilde fotoshop olayını yapmıştık arkadaşlar ama yine kararını değiştirmemişti eşim ay ben gibi bu durumları yaşayan oldumu kızlarrrr

evet ben yaşadım erkek arkadaşım saçlarımı kısa kestirmemi istiyodu kesitirdim tabi çok kısa değil:))) çok yakışmıştı bana. senin eşinde istiyosa git bi cesaret kestir olsun bitsin. beğenmezsen uzayacak sonuçta. hem onunda gönlü olsun madem o senin için herşeyi yapmış sende onun için yap:lepi:

tmmy peki sen önceden denemişmiydin cnm yani sendemi istiyordun uuzn saçtan kuş kadar saça geçmek zor olmadımı.

cxanım bence sorun edilecek bi durum değil bence iyi bir eş eşiyle inatlaşmamalı eşin için kestir eğer istiyorsa ne var bunda öle kalacak değil ya uzayacak bi saç için huzurunu bozma bence kestir.. kocişinin de gönlü olsun benim eşim isteyecek ben uçarak giderim kuaföre:KK70::KK70::KK70:

ilkten kesinlikle kestiremem dedim. aradan bayağı zaman geçmişti kuaförde dergiye bakıyodum orda bi saç modeli gördüm çok beğendim. kuaförede sordum yüzüme gidermi diye? gider dedi ve kesti. çok kısa erkek saçı gibi değilde koyduğum fotoğraftaki gibiydi boyu. ama insan çok rahat ediyor. yıka kurut hemen şekil ver oldu bitii. uzun saçın bakımı çok zor. bakarsın kestirince daha uzatmazsın çok kolaylık oluyor çünkü.

X