Adet bitiminden hemen sonra denemedeki şans??

ozge_844

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
354
2
adet bittiği gibi deneyin diyolar çevremdekiler
şans yüksek diyorlar..
aranızda böyle hamile kalan var mı arkadaşlar??
ve bi şey daha eğer olurda tutarsa illa belirti için adetimi beklemek gerekli??
yoksa önce test yapsak çıkarmı?:uhm:

kan testınde gebelık anlasılıyor 3 haftalık gebelık adetten 1 hafta oncesı anlasılıyor dr muyenede rahım duvarı klaınlasıyor bebek olabılır deyıp kan testı ıstoyor arkadasımda ole oldu.
duzensız adet gorenler ıçın bıtımınden 10. gun ve 20. gun calısın denılıyor ama zaten ole denmesının en buyuk nedenı yumurtlma yı denk getırmek
ne kadar zamandır ıstıyorsun bebek ?

adet bittiği gibi deneyin diyolar çevremdekiler
şans yüksek diyorlar..
aranızda böyle hamile kalan var mı arkadaşlar??
ve bi şey daha eğer olurda tutarsa illa belirti için adetimi beklemek gerekli??
yoksa önce test yapsak çıkarmı?:uhm:

evet ben öyle hamile kaldım arkadasım bilincli degildi ama adetimin son gunu ilişki olmustu be bir hafta sonrada mide bulantılarım başladı bende belirtiler biraz erken basladı ama kişiden kişiye değişebilir

düzensiz adet görenler için olabilir ama 28 günde bir veya 30 32günde bir adet görenler için pek mümkün değil diye biliyorum

ben de merak ettim şimcikk...kaydirigubbakcemile2o küçük adamların dayanıklılıına bağlıdır kanımca..ölmez de sağ kalırlarsa dölliyiwerirler yımırtanılaelaelaelaelae:CüvCüv:

evet ben öyle hamile kaldım arkadasım bilincli degildi ama adetimin son gunu ilişki olmustu be bir hafta sonrada mide bulantılarım başladı bende belirtiler biraz erken basladı ama kişiden kişiye değişebilir

:1shok:aa okadar çabuk başlıyomu bulantı..peki sonra nekadar dewam etti??

bilmiyorum bende cok erken başladı ve hala devam ediyo aslında bukadar erken baslamasından dolayı bende şüphe içindeyim acaba üstünemi gördüm diye ama cok kötü bişey birgün önce iştahla severek yedigim şeyi yerken kusacaktım neredeyse şimdi adını duydugumda bile midem bulanıyo

şu aralar dahada sıklastı altıncı haftaya girmek üzereyim sabaha karşı uykudan uayandırıyo bulantılar o derece yani ama kalkıp biraz hafif bişeyler atıştırıyorum geçiyo

nnazann beni o kadar çok heyecanlandırdın ki şu an çünkü adet sonrası olan ilişkimizde hamile kaldığımı düşünüp böyle birşey olabilirmi diye düşünürken hamile olduğunu öğrendim..çünkü benimde bir haftadır mide bulantım bel ağrılarım var..inşallah senin kadar şanslıyımdır..plansızdı ama istiyoruz eşimle..
Allah herkese nasip etsin inşallah..

nnazann beni o kadar çok heyecanlandırdın ki şu an çünkü adet sonrası olan ilişkimizde hamile kaldığımı düşünüp böyle birşey olabilirmi diye düşünürken hamile olduğunu öğrendim..çünkü benimde bir haftadır mide bulantım bel ağrılarım var..inşallah senin kadar şanslıyımdır..plansızdı ama istiyoruz eşimle..

insallah hamilesindir canım ya bazı kadınlarda yumurtlama cok erken olabiliyo belirtilerde cok erken baslaya biliyo benim ilişkiden 5 gün sonra bulantılarım bel agrılarım halsizligim basladı bide karnımın ustune oturumca cok rahatsız oluyorum nefes alamıyorum sanki kasık agrıları bas dönmesi felan daha geç başlıyo ama ilk günlerde karnının içinde birseyler oldugunu farkedebiliyosun karnın cesitli yerlerinde degişik agrılar oluyo kazınıyomus gibi oluyo bide beş dakikada bir tuvalet ihtiyacı oluyo tutunca sancı giriyo hemen bütün bunları yazıyorumki sen veya baska arkadaslara biraz olsun faydam olsun diye cunku bende böyle seyleri cok merak ediyodum ve burdaki yazıları okudukca belirtilerimin hamilelik belirtileri oldugunu anladım

nnazan çok teşekkür ederim cevabın için..ben 2 senedir ilk defa kendimi böyle hissediyorum yani içimde bir şeyler dönüyormuş gibi :)) Allah'ım inşallah hayırlı zamanda bir evlat verir hepimize..

nnazancım özellikle sana bir sorum olacak benim..belirtilerimiz çok benzer olduğu için seni rahatsız ediyorum sürekli ama :)
benim bir iki gündür malum bölgemde uyuşma başladı böyle karıncalanır gibi..sende olmuşmuydu böyle birşey..daha adetime 15 gün var ne yapıcam ben ya..

nnazancım özellikle sana bir sorum olacak benim..belirtilerimiz çok benzer olduğu için seni rahatsız ediyorum sürekli ama :)
benim bir iki gündür malum bölgemde uyuşma başladı böyle karıncalanır gibi..sende olmuşmuydu böyle birşey..daha adetime 15 gün var ne yapıcam ben ya..

evet bendede oluyo canım uyuşmalar vajinada ve özelliklede bacaklarımda oluyo yataktayken bacagım durduk yerde uyuşuyo karıncalanıyo cok agırlaşıyo bacaklarım sanki

çok teşekkür ederim nnazanncım bir belirti daha kazandım sayende :dance: ilgin için ayrıca çok sağol..

sen beni umutlandırdın arkadaşım ilk kez adet bitiminde hemen sonra iki gün denedik inşaallah tutar bu sefer..

ozge_844 inşallah hamilesindir o kadar çok isterimki her isteyene Alah ım nasip etsin..

mayıs ayı ilk denememizdi bir heyecan yumurtlama günü hesapları yaptık adet gününe kadar 48 saatte bir denedik tutmadı ama bu defa adet biter bitmez deneyeceğim tutarsa yazacağım arkadaşlar henüz temizlenmeme 4 gün var :))))))sempatiksalakcinni

bizde adetimin bittiği günden itibaren günaşırı çalışma yaptık :) yani yaklaşık ayın 2sinden beri çalışma yapıyoruz ben de bütün belirtileri hissediyorum kasık ağrısı ve batma göğüs hassasiyeti ara ara ter basması ve baş dönmesi kasıklarda atma hissi sürekli uyku isteği şuan bile gözümü zorla açıyorum bel ve bacaklarda bazen ağrılar sürekli idrar gelmesi karında şişlik hissi ve akıntı ve adetime daha var yani adet belirtisi olmadığına eminim 10 günde belirtiler çıkar mı dersiniz? yeni evli sayılırım bu konuda bilgim yok lütfen cevap ve yardımmafoldumben

X