Hamileyim ama kese görünmedi

mimsin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
13
0
Merhaba,
Siteye yeni üye oldum biraz acemiyim..Yardımcı olursanız çok sevinirim :KK66:)
Cuma günü yani 21/11 de adet olmam gerekiyordu olmayınca hemen o gün idrar testi yaptım ve pozitif çıktı..çok mutlu oldum.Akşam da kan testi yaptırdım beta HCG 221 çıktı.
Pazar günü de dayanamayıp Dr a gittim ama kese görünmedi.Henüz çok yeni olduğu için görünmüyordur Perşembe tekrar gel dedi.Ama bir ihtimal böyle durumlarda dış gebelik te olabilir dedi..Ama senin için "yeni" ihtimalini düşünüyorum dedi..
Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Perşembeye kadar dayanamayacağım galiba ;((

bencede bebek daha çok kucuktur hamılelık 5 . haftada kese goruluyor sen muhtemelen 4 haftalık hamılesın ondan sıkma canını
bu arada hos geldın

Aramıza hoşgeldin, beta HCG 1500 olana kadar görünmeye bilir. Hemen ümitsizliğe kapılma inş. dış gebelik değildir olsa bile erken önlemini alman senin ve ilerki hamile kalma olayların için çok önemli ben geçen sene dış gebelik geçirdim erken gitmeme rağmen geç kaldım ve sol tüpümü kaybettim.

teşekkür ederim..hoş bulduk..:KK66:) ayrıca bu kadar çabuk cevap yazılacağını tahmit etmemiştim..sewindim doğrusu..öyle söylüyorlar ama insan benim gibi sabırsız ve telaşlı olunca panik olabiliyor..Bu arada Pamuksel gerçekten içtenlikle geçmiş olsun diyorum ;((

Merhaba,
Cuma günü yani 21/11 de adet olmam gerekiyordu olmayınca hemen o gün idrar testi yaptım ve pozitif çıktı..çok mutlu oldum.Akşam da kan testi yaptırdım beta HCG 221 çıktı.
Pazar günü de dayanamayıp Dr a gittim ama kese görünmedi.Henüz çok yeni olduğu için görünmüyordur Perşembe tekrar gel dedi.Ama bir ihtimal böyle durumlarda dış gebelik te olabilir dedi..Ama senin için "yeni" ihtimalini düşünüyorum dedi..
Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Perşembeye kadar dayanamayacağım galiba ;((

normal canm..
benimde bata hcg 147 idi gorememistim
simdi 9 haftaligiz kalp atisini bile duyduk:nazar:
cok normal hic bunlara takilma. beslenme sekillerini belirle yayrli bilgiler edinmeye basla

hiç sıkma canını eltımın 6 haftalıktı yıne görünmemişti dr alttan utrasonla bakınca görmüştü senınkı daha küçük görünmemesi çok normal bebegınde hayırlı olsun canım aramıza hoşgeldiiin

adetını en az 10 gun gecsin canım..gozukmemesı normal..doktorunda maşallah guzel moral vermıs..su donemde ıyı seyler dusunmen lazım..pozitif dusun doktorunuda değiştir bence..

teşekkürler TUĞBAMURAT :KK66:) ANNEMELEK :KK66:)
rahatladım wallahi bugün okuduklarımdan sonra

Merhaba,

canım benim hemen endişelenme,bhcg düzeyine bakılırsa görünmez zaten kese falan,benim bhcg 2900 dü anca nokta kadar keseyi görebildik,bebğini boş yere strese sokma canım.:CüvCüv:

Merhaba arkadaşlar,
Perşembe doktora gittim ve kesemizi gördük :)))
Bir sürü tahlil yapıldı ama idrarda eritrosit(kan) fazla çıktı.Dr henüz sonuçları görmedi..
Böyle bir durum yaşayan var mı acaba?

Selam herkese,
Doktora gittik ve kesemizi gördük :)) çok mutluyum..
bir sürü test yaptılar ve idrarda eritrosit(kan) hücresi fazla çıktı :KK43:
Dr henüz sonuçları görmedi..Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba?
Yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar,
Perşembe doktora gittim ve kesemizi gördük :)))
Bir sürü tahlil yapıldı ama idrarda eritrosit(kan) fazla çıktı.Dr henüz sonuçları görmedi..
Böyle bir durum yaşayan var mı acaba?

canım benim geçmiş olsun,idrarda eritrosit görülmesi kan var demektir,ya idrar yollarında yada böbreklerde biraz tahriş var ve hafif kan parçaları yani eritrositler atılıyor,eğer lökosit yoksa sorun yoktur,dr.un ilaç falan önerir,sen dikkatli ol ama yinede,ne söylerse yap,bebişin ahyırlı olsun cnm.:CüvCüv:

Teşükkür ederim canım,
Bugün zaten ürolog a da gittim bir sorun yok çok şükür :KK66:)) inşallah bebişimde sağlıkla büyür

ben de yeni üyeyim benim de kesem görünmedi:KK43: 4 hafta 5 günlük hesaplarıma göre. tahlil istedi doktor bu gün göstereceğim.çook korkuyorum

bende hesplarıma göre 4 hafta 5 günlük hamileydim doktor keseyi görmedi sizin kacıncı haftada keseyi gördü

kızlar selam,
bence endişelenmeyim ben gecikmeden 2 gün sonra gittiğim için görünmemişti.Biz 4 hafta 6 günlük yani neredeyse 5.haftada gitmiştik ve görmüştük.Ama doktorumuz muayeneye girmeden eğer görünmese de normal bir durum endişe etmeyin henüz erken demişti..Ben yaşadıklarınızı o kadar iyi anlıyorum ki o 4 günü geçirememiştim..ama sabırlı olun ve bebişlerinizi üzmeyin :))

merhaba keseyi görebildiniz mi? ben henüz gitmedim doktora.aynı haftalardayız:)

ben değerim 1600 ken görmüştüm keseyi acele etmeyin kızlar görürsünüz ben keseyi gördüm 10 gün sonra kesede bebeği gördüm yani dün haftaya inşallah kalp atışlarını duyarız doktor duymamız lazım haftaya yoksa telaşlanabiliriz dedi muhtemelen haftaya 7 haftalık olucam geç döllenme olduğu için adetimle bebek birbirini tutmuyor haftayada tam birşey diyemiyoruz şuanda o yüzden

X