Ameliyatsız Göğüs Küçültme Yöntemlerini Biliyor musunuz?

44 bedenden 40 bedene düştüm ama hala istediğim abiyenin içine sığamıyorum göğüslerim yüzünden -.- 44 bedeni deniyorum yine olmuyor benim herhalde 45 kiloya inmem lazım normal görünen göğüsler için. Ya iç çamaşırı bulmak zor, mayo / bikini bulmak zor, kıyafet zaten zor :84: :84:

40 beden 44 bedenden bahsediyorsun bir de 45 kilodan bahsediyorsun şaşırdım doğrusu boyun kaçtı merak ettim?

Kimisi çokluğundan kimisi yokluğundan yakınmış.. :KK53:

Son düzenleme:
evt bende göğüslerimden şikayetçiyim henuz çok gencim fakat okadar aşırı olmasada göğüslerim bana büyük gelıyor oysaki zayıf bir kızım. göğüslerim bedenıme göre büyük gelıyor bu yuzden bikini giymekten açık kıyafetler giymekten çekınıyorum. kilo verecek halım yok zaten zayıfım . ama göğüslerimi azda olsa küçültmeme yarayacak bir yöntem önerirseniz çok sevınırım ... :)

bende ufak olsun isterdim.eskiden 85 di şimdi ilaç kullandım, kilo aldım, 90 oldu, keşke gene 85 olsa:KK43: ameleliyatsız gögsünü küçülten varmı acaba?

tek yontem kılo ver insin bu kadr basıt 95 kıloydum 100 beden takıyordum 105 bıle taksam olurdu yanı suan 78 kıloyum ve 90 veya 95 takıyorum :)

bilmiyorumkismileher sayfayi okudum hic birinde gögüs kücülmesi icin bitkisel yada krem gibi bisy bulamadim... bilen varsa yazsin lütfen ameliyat olmak istiyorum ama esim istemiyo... bende o nedenle ameliyat olmadan normal yollarla kücültmeyi istiyorum cünki ne giysem ön planda dar seyler giyemiyorum ve omuzdaki braktigi izlerde sinirlerimi bozuyor artk... ne yapabilirim yoksa tek carem ameliyatmi:KK43:
Merhaba gogus kuculmesi dogal yollarla ne yazik ki mumkun degilmis. Bizde cok arastirdik kuculmesi sarkmasi demek daha kotu dayanilmaz agrilar yasamaniza sebep olur. Mesela cok saskinim biri 80 kusurlerden 40 kusurlere inmis ve sarkmamis bu mumkun degil onca plastik cerrah yazilari okuduk tek cozum ameliyay diyorlar. Gormedim dogal yollarla hem kuculsun ve dik dursun ahh ah herkes ister de iste 🙄

kızlar igne ipliige donduum zamanlarda bile kuculmedi benimkiler bende ameliyatta buldum cozumu simdi iiki yapmısım diorum..
ben eskiden yaptırmak istiyordum hatta devlet hastanesi belirli bir büyüklükte olanların yarısını karşılıyordu. Yarısını karşılasa bile bana yine pahalı gelmişti. Yıl oldu 2023. Ben yine estetik olma mecralarında dolaşırken fiyatlarını gördüğümde şimdi daha pahalı olduğu için yine kaldım. :KK70: Herkes öneriyor ama kilo alınca yine eski haline dönüyormuş, paarsı olan gitsin iyi güvenilir bir yerden yaptırsın bneim gibi olmayın :KK70:

yhaa bnde de aynı dertten war daha lise 1 öğrenci olmama rağmen göğüslerim çok büyük 85 takıorum ayrıca hep yanlardan taşıo ne yapabilirim çok utanıorum farkettm kilo almaya başladıkça büyüdüler zayıflasam küçülürler mi emn olsam küçülceklerinden acayip bi diyete girrm spor yaparım ama bana nolursunuz yardım edin ciddn dışarı çıkmaya utanıorum büyüklüü nese üstten başlıo üstleri dolgun göğüs bölgelerimn nese cvplarınızı bekliorum şimdiden tşkr ederim :)
Şimdi kilolarını nereye aldığın çok önemli. Mesela benim vücudum orantısızdır. Göğüslerim 90-95 belim çok ince basemlerim de biraz geniş. Eğer orantılı vir şekilde kilo aldıysan kilo verdiğinde de orantılı bir şekilde zayıfladığın için otomatik olarak göğüler de küçülmüş olacak. Sağlıklı bir planla zayıflamayı mutlaka denemesilin. Hatta sana Ebru Karaduman ve Ebru Şallı nın göğüs küçültme videoları ile çalışmanı öneririm. :-)

X