Erkek bebeğe hamile olanların vücut değişimleri nasıl oluyor?

bebeğim erkek ve 21. haftadayız hep yemek yemek istiyorum, tatlı falan cnm çekmiyor, daha çok acı baharatlı şeylerden hoşlanıyoruz . karnımda daha toplaşmaya bile başlamadı bildiğiniz göbek gibi katlanmış gibi:KK70: anlaşılmıyor hala

karın seklıne tatlı ekşi olaylarına inanmıyorum.benım bebegım de erkek ama tatlıya düşkün olmama ragmen hamile kaldıgımdan bu yana agzıma sürmedim.hep ekşi istedi canım.sadece karnım cıktı benım ama bir arkadasım da erkek bebege hamıle onda basen de büyüdü.karnı da yayvan vucut yapısına göre degışıyor bunlar.
aynen öyle benim karnım sivriydi her kez erkk diyordu ben kız erkke değil dedim aksine kızım çok güzellştirdi beni hamiley ken ilk erik aşerdim sonra hep ekşi aşerdim kişiye göre değişiyor eltim de hep tatlı aşerdi kızı oldu

Bir arkadaş da aşerme konusunda vücutta az miktarda bulunan ne varsa bebek onları tükettiği için anne adayı onlara aşerir dedi :)

Teyzelerimiz bizim biraz karnımız belli olmaya başladı sanki, sizinde belli mi

Eklentiler

• _20190302_133350.JPG
    _20190302_133350.JPG
    191,7 KB · Görüntüleme: 431
ya şu ekşi tatlı olayı gibi bu durum da hurafe bence..
kesinlikle insandan insana değişiyor.
vücut yapısı ya da aldığın kilo miktarına göre vücudun şekilleniyor.
sen hamileliğinde 20 kilo almışsan,istediğin kadar erkek anne adayı ol,
arkadan bakınca öle bi anlaşılır ki hamile olduğun :jeyyar:
Bencede ben oglanda tatlı hiç istemedim kimsi tatlı yiyince erkek falan diorlar ya bide ben çok gönlüm de kız geciriyom basta hayırlısı saglıklı eli ayağı düzgün olsunda diom eşimin tarafı gece gündüz oglan olsun die dua ediyor sanki oglan kızı ne farkı var anlamıyom da sınır oluyor bastıra bastıra erkek diorlar ya yaa olsun sorun değil ama hayırlısı olsun farketmez demiyorlar ya deli oluyom daha hamile kalır kalmaz erkek demeye başladılar

kızlar ben henüz 11 haftalık hamileyim ve bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum inanın çatlıcam meraktan ya... etrafımdaki herkes eşimde dahil kız diyor, kız çocuklarına düşkünlüğümden olsa gerek ama benim içimede erkekmiş gibi doğuyor ne bileyim.. hani sağlıklı sıhhatli olsun yeter diyoruzda insan merakta etmiyor değil yani... :CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:
Canım bebeğinin cinsiyeti ne.

X