İncir kürü

orkide76

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
442
1
ben 15 gündür incir kürü uyguluyorum pazartesi yada salı günü mikroya başlayacağım denemek istedim incir kürünü bu kürü uygulayıpda faydasını gören varmı

ben 15 gündür incir kürü uyguluyorum pazartesi yada salı günü mikroya başlayacağım denemek istedim incir kürünü bu kürü uygulayıpda faydasını gören varmı
canım ben yaptım 25 gun suyunu ıctım ayrıca baska bıtkısel kurlerde uyguladım yarın transferım olacak bılmıyorum faydası oldumu oncekı denememde yumurta sayım 4 ıdı bunda 6 oldu 4 tanesı dollendı ılaclardanmı kurlerdenmı bılmıyorum

canım bende 2 aydır klomen tedavisi görüyordum ve 3 aydırda takipteydim 1 tane küçücük bile yumurtam olmuyordu bu ay klomenle beraber incir kürünü, soğan suyunu, ve bal tarçın çörekotu karışımını kullandım bu ay kocaman 25 mm den büyük bir yumurtam oldu ben bunların etkili olduğunu düşünüyorum eğer bu ay gebelik yakalayamazsam bir dahaki ayda denemeyi düşünüyorum..... bence faydası var hem yumurta oluşumunu sağladı hemde yumurtam gelişip büyüdü.... denemeye değer.....

teşekkür ederim verdiğiniz cevaplardan dolayı bende deniyorum bakalım inşaallah faydası olur allah gönlünüzün muradını versin

canımcım , ablamın bir komşusu tedavi sürecinde ve transferden sonrada boll bol yemiş kuru incirden ve hamile şuan , ben de elimden geldiğince , aklıma geldikçe aslında yemeye çalıştım ve ben de :CüvCüv: ananas ve kivi yemeye çalış . nane-maydanoz ve patatesten uzak dur , bir de ilginç gelecek ama kuruyemişlerden fındık-fıstık-badem-ceviz .. bunları bir arkadaşım ve annem bir tüpbebek dr.undan duymuş .. daha geniş açıklamayı " tüpbebekte düşük riski daha mı fazla " gibi bir konuya yazmıştım ..
ama nane - maydanoz / ben rokaya bayıldığım ve tere de sevmeme rağmen uzak durdum onlardan da / patates esinlikle yenmeyecek . ben hala yemiyorum bunları ..

canım bende 2 aydır klomen tedavisi görüyordum ve 3 aydırda takipteydim 1 tane küçücük bile yumurtam olmuyordu bu ay klomenle beraber incir kürünü, soğan suyunu, ve bal tarçın çörekotu karışımını kullandım bu ay kocaman 25 mm den büyük bir yumurtam oldu ben bunların etkili olduğunu düşünüyorum eğer bu ay gebelik yakalayamazsam bir dahaki ayda denemeyi düşünüyorum..... bence faydası var hem yumurta oluşumunu sağladı hemde yumurtam gelişip büyüdü.... denemeye değer.....

bunların hepsinimi birbirine kattın kür yaptın bana açıklarmısın canım..vede adetin ilk günümü başlıyorsun bunları içmeye..

arkadaslar o sıtede yazanlar dogru degıl incir kürü yazın ıbrahım saraç oglunun videosu var acıklıyor kendı agzından duyunuz bence

İncir kürünü yeni yapmaya başladım. haşlanan incirleri ne yapıyorsunuz? onlarıda yiyormusunuz? düşündümde baya incir birikmiş olacak. Siz ne yaptınız kızlar:26:

tam olarak ne yaptın cnm önce hangisini denedin

bn 5 aydir evliyim bu zaman zarfinda uzun suren duzsiz adet kanamalarim var iki hafta once dr. gttik esimle rahimde et beni gibi bisey ciktigini kanamalarada bunun sebeb olabilicegi sylediler ve biyopsi oldum sonuslari bekliorum daha. sorum su duruma gore polip cikarsa tedavi surecinin bitmesini mi beklim kürû kullanmak icin hamile kalmayi cok istiyorum. tskler...

X