El Sanatları Şeker Kağıtlarından Süsler

BenSergu

SATRAB
Kayıtlı Üye
3 Mart 2007
1.843
84
arkadaşlar, önümüz bayram ve bol bol şeker tüketilecek bu şekerlerin kağıtlarını değerlendirmeye ne dersiniz?
ortaya çok renkli bıcır bıcır süslemeler çıkıyor, haydi bakalım cebimizden para çıkmadan hem vakit geçirip hemde eşe dosta hediye edebileceğiniz şirin süslemeler yapalım.

yapılışı..
step1.jpg

step3.jpg

step4.jpg

step5.jpg

step6.jpg

step7.jpg

step8.jpg

step10.jpg

step11.jpg

cutoutandkeep.net den ALINTIDIR

Son düzenleme:
step12.jpg
step14.jpg
step15.jpg

bu süslerle neler yapılmaz ki minik prenseslere bilezikler, peçetelikler, aralarına boncuk takarak rüzgar çanları, cep telefonlarına askılık, anahtarlık..........

earrings_1201645984.jpg

100_2018_1217457491.jpg

_cid_402_1203044976.jpg

kolay gelsin a.s.

ya kızlar bana yardımcı olun bu kadar yaptım gerisini yapamadım anlatırmısınız nasıl eklicem birbirine,uzun zamandır aklımdaydı çocukkken hayal meyal hatırlıyorumda tşk ederim paylaşımınız için ama gerisindede yardımcı olursanız sevinirim...iyi bayramlar....hihoyyyt

zavanacığım fotoğrafları yeniden düzenledim , biraz dikkatli incelemeni rica ediyorum bazı püf noktaları var aslında kağıtların katladığın yönlerine dikkat et birde birinci mesajdaki sondan iki resmi çok dikkatli incele olayın püf noktası orda..
umarım yardımcı olmuşumdur yinede olmazsa bildirebilirsin..
doğrusu bende çok merak ettim bakalım nasıl olacak bileziklerin kolay gelsin canım a.s.:1hug:

bundan cok güzel cantalar yapıyorlar bir iki gün önce tv de gösterdiler

X