kızlar ya erkek olunca tatlı kız olunca ekşi mi aşeriyonuz

M

missseda

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi missseda
kızlar sizce tatlı erkeğe tuzlu kızxa mı işaret:Saruboceq:

• Konu Sahibi missseda
öyle bişi yok canım.ben hep tatlı yedim,taptatlı bi kızım olduu.bu arada sen kız mı erkek mi istiyosun.

• Konu Sahibi missseda
benim bir önceki gebeliğimde deli gibi tatlı yiyordum..oğlandı.
şimdide ekşi yedim..kız oldu..
bilemiyorum belki şans eseri oldu.

• Konu Sahibi missseda
Ben şuanda 5 aylıgım ekşi delisiyim kızım olacak ama ben evlenmeden öncede ekşi delisiydim suan bazen canım çikolata ister

• Konu Sahibi missseda
valla arkadaşım ben inanmıyorum böyle şeylere ilk gebeliğimde ekşiden nefret ettim hiç sevmediğim halde deli gibi tatlı yemeye başladım ama kızım oldu
şimdi yine gebeyim yine ekşi şeyler yiyemiyorum arada canım tatlı şeyler çekiyor ama yine kızım olucak o yüzden böyle şeylere inanma hiç alakası yok arada tuttuğu oluyor ama dediğim gibi arada
ha bu arada karnı sivri olanın oğlu yuvarlak ve yayvan olanın kızı olur derler karnım sipsivri füze gibi ama dediğim gibi kızım olucak sakın böyle şeylere aldanma
Allah gönlüne göre versin arkadaşıma.s.

• Konu Sahibi missseda
doğru diosun canımcımda merak ediom işte

• Konu Sahibi missseda
ben 2 kızımdada tatlı yedim dogum yapana kadar oğlan rabbim hayırlı versin

• Konu Sahibi missseda
bende iki hamilelik geçirdim ikisindede tatlı yiyodum ikiside erkektii

benımde ıkı kızım var acayıp tatlı delısıydım gecelerı kalkıp nutellayı tuketırdım okadar yanı sımdı ıse 3 uncuye hamıleyım tatlıdan tıksındım yıyemıyorum ama tursu sularını bardakla ıcıyorum ve felaket lımon yıyorum

Ömrümde bu kadar çok tatlı yediğimi hatırlamıyorum.. 5,5 aylık hamileyim ve kısmetse kızım olacak.. Annemde bende ve kız kardeşimde tatlı delisi olmuş..Bu bence tamamiyle vücudun hamilelikte ortaya çıkan isteği.. Ben önceden tatlı pek yemezdim çünkü.. Herşeyden önce sağlıklı ya bebişim önemli olan o tabi.. Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin hepimize...:emir_bebek::nazar:

hamilelikten önce aşırı tatlı yiyen biri olarak tatlı göresim gelmedi hamileliğim boyunca . erkek bekliyorum

hamilelikten önce aşırı tatlı yiyen biri olarak tatlı göresim gelmedi hamileliğim boyunca . erkek bekliyorum

bende tatlıyı sevmem ama ççikolata yerdim hamilleliğimde hiç istemedim ekşi şeyleri daha çok yiyorum bakalım ne olucak cinsiyetii çok merak ediyorummhihoyyyt

ilk başlarda acı genellikle çiğ köfte aşerdim.3 ay tatlıdan iğrendim şimdi 18 haftalığım tatlıya düşkünlüğüm başladı oğlum olacak.
kuzenimde kısır çiğ köfte ve turşu aşerdi onunki de erkek.doğrumudur bilinmez tabi

bende tatlı ve ekşi yiyorum ama ekşi daha fazla canım cekiyor ve kızım olucak hayırlısıyla inşlh.

öyle diyolar ama bence inanma ben hep ekşi şeyler yedim ama oğlum olacak o nedenle ben böyle şeylere inanmıyorum

bende hamile kaldığımdan beri ekşi şeyleri yiyorum severek..hiç tatlıyı ağzıma koymuyorum ama oğlum olacak ..bende böyle eylere hiç inanmıyorum cinsiyetini öğrenene kadar zaten hep sağlığını düşündüm hiç merak etmedim ,yok karnının şekline göre ,yediklerine göre herkes bişey diyor ben hiçbişrine inanmadım inanmıyorumda

Bende aşerme değil de şöyle bişey oldu, ilk 3 ay geçtikten sonra kızımda sürekli şalgam içiyordum takmıştım ona o ekşili tuzlu tat çok hoşuma gidiyordu. Ama şuan erkeğe hamileyim ve ekşi tatlara katlanamıyorum eti hoşbeşin kırmızı paketli gofreti var ona taktım illa hergün yicem. Ve waffle a sardım baya. Canım çekiyor şeklinde değil ama o tatlı tadı istiyorum resmen.
İkisinde de ilk aylar ferah biraz daha asitli ekşili tatlar istedi canım normal yemeklerden ziyade. Ama sonrasında böyle farklılık oldu.

X