Çocuk Hastalıkları Bebeklerin Uyku Düzeni

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
ececim cok tesekkurederim..nasil atladim o sayfayi:eek: sanirim atlamak degilde ipek uyanikti o sirada konuyla ilgili tum yazilari okumadim..ama simdi islem tamam ..:1rolleyes:

deniyecegim herseyi denedim bunumu denemiyecegim..ayipsin.canim arkadasim...

ufff..keske hersey yazilanlar ve anlatilanlar kadar kolay ve cabuk olsa...:çok üzgünüm:..zamane cocuklari derler yaa..valla bu soz dogruymus..adami sulu koye sulu goturup susuz getirirler...seytan diyo git kokunden kestir su saclarini , bakalim napacak...hayir isin ilginci ne biiliyormusun..sadece yatakda degil yolda parkta alis veris yerinde nezaman yorulsa anne kucaaaga ve hemen bir tutam sac bir ele diger eldeki bas parmak agza bi 10-15 dk kendine gelmesi icin..sonra oyuna gezmeye devam..eee o 15 20 dakikayi gelin birde bana sorun boynum yamulur tabbiiiii hanimin istedigi pozisyona gore sekil alinacak , yoksa saclarim elinde kalacaka.s

duz yolda kafam onde boynum yamuk belim bukulmus bir sekilde yurur gideriz..ahh hayat..a.s

ne zormus anne olmak..

ahhh annecim nasil bildim senin kiymetini..

yardimin icin sonsuz tesekkurlera.s.

rica ederim canım!umarım çare olur!sakın yılma istikrarlı ol! bi defa yapıp vazgeçme en az bir hafta aynı sistemi tekrarla!sevgilerimle!

Beğim kolik bebekmiş. Sürekli saç kurutma makinası dinletiyorduk. bu uygulamayı kullanmaya başladım ve bebek uyutan sesleri buradan dinleterek sakinleştirmeyi başardık.

Son düzenleyen: Moderatör:
X