Vajina daraltıcı kremler

srplk

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
38
4
48
kızlar vajina daraltıcı krem kullanan var mı 2 tane normal doğum yaptım ve sıkı olmasını istiyorum bi de hapı var int.baktım fakat 250 lira bi de işe yaramazsa kullanan varsa lütfen yazsın:eek:

valla ilk defa duydum
kegel egzersizini duymuşmuydun canım o egzersizi yaparsan kremlere okadar parada vermemiş olursun
egzersiz küçük tuvaletini yaparken durdurarak yapılıyor baya çalıştırıyor dene bak googleden de araştırabilirsin

selam arkadaşlar, kegel egzersizi ile ilgili birşeyler eklemek istedim..
kegel egzersizi, tuvalete oturma pozisyonunda küçük tuvaletinizi tutar gibi sıkıp, 10 sn bekleyip tekrar bırakıyorsunuz, bunu bütün gün müsait oldukça yapabilirsiniz, ancak: vildangel hanım sanırım yanlışlıkla yazmış olacak: bu kegel egzersizlerini küçük tuvaletinizi yaparken yapılmaz... hemde kesinlikle yapılmaz.. sadece hareket küçük tuvaleti tutar gibi yapılıyor. uzmanlar uyarıyor, sakın küçük tuvaletinizi yaparken yapmayın!!!

selam arkadaşlar, kegel egzersizi ile ilgili birşeyler eklemek istedim..
kegel egzersizi, tuvalete oturma pozisyonunda küçük tuvaletinizi tutar gibi sıkıp, 10 sn bekleyip tekrar bırakıyorsunuz, bunu bütün gün müsait oldukça yapabilirsiniz, ancak: vildangel hanım sanırım yanlışlıkla yazmış olacak: bu kegel egzersizlerini küçük tuvaletinizi yaparken yapılmaz... hemde kesinlikle yapılmaz.. sadece hareket küçük tuvaleti tutar gibi yapılıyor. uzmanlar uyarıyor, sakın küçük tuvaletinizi yaparken yapmayın!!!

ben bendeki kitabın yalancısıyım
hatta yanlışmı okudum diye tekrar baktım aynen öyle yazıyoryerimseniben
neyse aydınlattığın için tşkrkaydirigubbakcemile5

Merhaba Arkadaşlar
Benim de normal doğumla olan10 yaşında bir oğlum var
Doktorum da bana bu egzersizi önerdi ancak bir arkadaşımdan duyduğum
ve onun memnun kaldığı ürün olan kremi denemek istedim ve yanlış
hatırlmıyorsam erosmedikal adlı bir siteden sipariş vererek ürün gizlilik içerisinde adresime geldi.
Telefonlara bir bayanın siparişleri alması beni ayrıca rahatlattı :):):KK9::KK9:
Denedim ve eşimde çok memnun kaldı:):)
Vajina daraltıcı ve yapılandırıcı özelliğiyle bir çok bayanın denemesini tavsiye edebilirim...:KK3:

Son düzenleme:
adam & eve kremini ldım ben 40 tl ye, bi internet sitesinden, yaklaşık 3-4 kere falan kullandım. Aslında düzenli ve sürekli kullanmak gerekmiş ama nedense alırken çok hevesliydim şimdilerde sürmüyorum.
Ben sürdükten sonra vajinanım çevresine yuvarlak daireler şeklinde masaj yaparak dağıtıyorum.
Kısa süreli bi yanma oluyo sonra geçiyo.
Ama kegel egzersizini sürekli yapıyorum gün içinde.

Eşimle ilişkiye giriceğim zaman kegel egzersizinde ki gibi sıkıyorum kendimi, eşim şok oluyo nasıl bu kar dar diye, bunu deneyin derim !!

adam & eve kremini ldım ben 40 tl ye, bi internet sitesinden, yaklaşık 3-4 kere falan kullandım. Aslında düzenli ve sürekli kullanmak gerekmiş ama nedense alırken çok hevesliydim şimdilerde sürmüyorum.
Ben sürdükten sonra vajinanım çevresine yuvarlak daireler şeklinde masaj yaparak dağıtıyorum.
Kısa süreli bi yanma oluyo sonra geçiyo.
Ama kegel egzersizini sürekli yapıyorum gün içinde.

Eşimle ilişkiye giriceğim zaman kegel egzersizinde ki gibi sıkıyorum kendimi, eşim şok oluyo nasıl bu kar dar diye, bunu deneyin derim !!

Kremin az olsa bir faydası olmadımı yoksa sadece egzersizle daraldıysa çok güzel bende kegel egzersizi duymuştum ama uygulamadım cidden işe yarıyor olması süpermiş
peki nasıl uyguladınız günde kaç kere yaptınız daha ayrıntılı anlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler:KK71:

bilmiyorum gözükmüyor sana özelden link attım anlarsın

bu ürünü inceledim.öğrenmek istediğim orgazm olmaya bir etkisi var mı.bu sorunum için almayı düşünüyorum.kullanan arkadaşım görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim.

Krem, özellikle de hap hikaye...
Yani kremle yine bir ihtimal ama hap kullanarak vajina daraltmak kulağa çok mantıksız geliyor...
Ben de kegel egzersizini öneririm...

Sizin yorumunuzu okuyarak aldım. Allah razı olsun. Cinsel hayatım kurtuldu. Eski günlerimize geri döndük. Tekrar teşekkürler. Size teşekkür edebilmek için üye oldum. Tongkat Madura hakkaten etkili. Denemiş biri olarak herkese tavsiye ederim. Pahalı ama her kuruşuna değiyor. Estetik yaptırmayı bile düşünüyordum gerek kalmadı :))

kusura bakmayın ama :KK53:ciddimisiniz ben kremle vajinanın daralıcağına hiç inanmıyorumda eğer gerçekten öylseyse denemeye değermi
yan etkisi oldumu biraz anlatabilirmisiniz

selam iki doğum yaptım sonuncu 2,5 ay oldu ve tabi ki tum kadınlar gibi sorunlarım var vajina sıkılığı ile ilgili ameliyat kesinlikle olamam böyle kremlere yöneldim çok araştırdım ama hep aynı bilgiler var kopyala yapıştır. aslında böyle butun kadınları ilgilendiren bi konuya niye bu kadar az yorum yapılıyor hiç anlamadım benim gibi kesin sırf meraktan kaç kişi aldı denedi kimbilir hani nerde yorumlar.lutfen böyle urunleri kullananlar yardım lutfen paramız çöpe gitmesin vede hangi urun iyi ise ona yönelebilelim.ben genellikle hepsib. dan alışveriş yaparım orada birkaç urun var Vagifirming almaya karar verdim 60 lira doğru seçim mi bilmiyorum para çöpe atmayı göze aldım ne yapayım çarem yok.sanırım bu krem anlık değil vajinayı toparlıyor daraltıyormuş ileriye dönuk women sprey var o etkiliymiş ama en çok 1 saat kadar etki suresi adam and eve bilgi yorum bulamadım Tongkat Madura duydum ama kullandıktan sonra etkisi ne kadar suruyor toparlayıcı kalıcı etkisi var mı. arkadaşlarım yazmaktan çekinmeyin denediyseniz bi zahmet yorum bırakın hepinize şimdiden çok teşekkurler. bol dualar ...

kusura bakmayın ama :KK53:ciddimisiniz ben kremle vajinanın daralıcağına hiç inanmıyorumda eğer gerçekten öylseyse denemeye değermi
yan etkisi oldumu biraz anlatabilirmisiniz

Arkadaşın dediği krem diil ki ben de denedim süper. Başka bişi. Tongkat madura, merak eden araştırsın. Kimseye al diyemem fiyatı yüksek ama cidden çok iyi.

Sevgilmi ikna edebilirsem ben de almayı düşünüyorum. Şeklini falan söyleyince tövbestafurullah dedi :) büyük ihtimalle alıcaz. Bizim büyük ölçüde sıkıntımız akıntı. Bu ona da çözüm oluyormuş. Çok iyi oldu...

Son düzenleme:
Sevgilmi ikna edebilirsem ben de almayı düşünüyorum. Şeklini falan söyleyince tövbestafurullah dedi :) büyük ihtimalle alıcaz. Bizim büyük ölçüde sıkıntımız akıntı. Bu ona da çözüm oluyormuş. Çok iyi oldu...

Tövbeestağfurullah denecek bir şekli var gerçekten. Ben aldım. Öncelikle mantar enfeksiyonum için aldım ama akıntıyı da kesti bir de daralttı. Tavsiye ederim.

selam arkadaslar

ben de merak edip alanlardanım.. ve cidden mucize diyorum :) :) 15 20 snde ilk güne dönüyorsunuz haha süper.. sadece ilk kullanımdan sonra hafif kasıntımsı biley oldu ama her kullananda oluyor mu merak ettim..

Arkadaşlar bu tongkat madura yı henüz doğum yapmamış olanların kullanmasında bir sakınca var mıdır? ben mantardan kurtulmak için almak istiyorum ama bi yandan da çocuk sahi bi olmaya çalışıyorum . bu ilacı almak üzereyim ama bu soru kafamı kurcalıyor. net bilgisi olanlar lütfen cevaplasın . çok teşekkür ederim ..

X