Selülit Yosun Sabunu

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

cocisko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2007
79
0
50
:1yes2: arkadaslar yosun yahini 2 gün arayla bacak ve kollariniza masaj yaparak sürerseniz hem sikilastiriyir hem de selülütler azaliyor ama düzenli olursa :1closedeyes:

yosun sabunu ve kabak lifi birlikte kullanışldığında da çok etkiliymiş.ben kabak lifini bulamadım:KK43: onun için deneyemedim.

denemek lazım.şimdilik avonun selülit kremini kullanıyorum.o da güzel tavsiye ederim

kayatepecim arkadasim avonun sikilastiricii kremini kullandi pek bie ise yaramadihini söylüyor ben kullanmadim bilmiyorum

yosun yağı bence iyi fikir selüliit ile ilgili kozmetikleride çogunlukla yosunu kullanıyolarr kese de kan dolaşımını hızlandıracağı içinn iyi

evet hepsinde var sarkan kollarada iyi geliyormus bunu denemedim ama söylediler sikilastiriyormus:1yes2:

Tesekkürler Cociskocum, yosun yaagini deneyecegim. Bence siz de kahve telvesini deneyin kizlar. en azindan cildi yumusacik yapiyor.

Ben yosun sabunu kullandım ki halada kullanıyorum. Sadece her banyoda bacaklarımı yıkıyorum... İyi geliyo walla.. Sıkılaştırıyo!!!

Ben kahve telvesini strec filmle uygulamiyorum, cok zor olur herhalde, her yere bulasir. Ben düzenli olarak banyo yapmadan önce kahve telvesiyle masaj yapiyorum.

Ben de 2 haftadır uyguluyorum, daha pek bir fark göremedim. Ama Oskar ödülleri sırasında televizyonda söylemişlerdi, yıldızların bir bölümü selülite karşı kullanıyormuş bunu vücut şampuanıyla karıştırıp. Bir de zeytinyağıyla karıştırınca cilde iyi geliyormuş. Ama bir dene inanılmaz yumuşak yapıyor cildi, sabunla yıkadıktan sonra bile.

illa kabak lifi şart değil diğer liflerle de oluyor ben 10 gundur kullanıyorum onceleri kabak lifi ile kullandım ama kabak lifinin alt tarafında havlu kısmı var ve o sabunu emdi ve çok kopurmedi bende eski lifime dondum çok emmnunum şimdi ama bulunca havlu kısmı olmayan sadece liften olusan bir kese de alacagım ama çok acıl degil bunu almam

bencede illa kabak lifi olmasi saart dehil zaten önemli olan ölü hücrenin yok olmasi deniz süngerleride ise yariyor bence deneyin:1yes2: