Ellerim titriyor !!!

E

EU2

Ziyaretçi
Arkadaşlar ellerim çok titriyor neden bilmiyorum ellerimi uzattığımda yada birşeyler tuttuğumda hep titriyor o kadar arttıki çatal, kaşık,bardak tutmaya korkar oldum,misafirlere çay getiriyorum elim öyle titriyorki dökücem diye korkuyorum, görende heyecanlandı sanacak :1no2: Ben nebul alıyorum yani buhar astım hastalarının kullandığı ilaçlardan ondan oluyor diye biliyordum ama bu kadarda olmazkiii ne yapabilirim bana bir akıl verin lütfensenağlama

cnm gecmiş olsun ..bndede aynı sorun vardı hipertiriot çıktı..bir an önce tiroit tahlılı yaptır......

anneminde elleri titriodu guatr varmış sende bi tiroit testi yaptır canım

benim tanıdığım birinde de vardı. kaza geçirmiş korkudan o titreme kalmış ellerinde. nörölojiye görünmelisin bildiğim kadarıyla.

çok geçmiş olsun cnm bekletmeden dr a danış derim

cnm aynı titreme bendede var astım hastası oldugunu yazmıssın bende de alerjik nezle var bu sebeble bazı ilaçlar kullanıyorum belirli dönemlerde ve ögrendigim kadarıyla bu ilaçların yan etkisi sırf bu yüzden mecbur kalmadıkca ilaç kullanmıyorum artık ama bişey tutmaya korkuyorum bende senin gibi çay içerken bile bardagı iki elimle tutuyrm ..hangi dr gitmeli bu konuda bilgim yok ama seninkide byük ihtimal ilaçlardan kaynaklıdır

X