Yenibosna Nisa Hastanesi

ayrıntılı ultrasona nisa hastanesıne gıden varmı reyhan hanım yapıyomuss galıba bılgısı olanlar paylasabılırmı ?

bende hamileliğimin 10.haftasından itibaren nisa hastanesinde Fatma Ersan'a gidiyorum ve doğuma çok az bir zaman kaldı. Fatma hanımı kesinlikle tavsiye ederim, çok ilgili ve güleryüzlü bir doktor. her gidişinizde hoşgeldin canım diye karşılar sizi, her sorunuza sıkılmadan cevap verir ve asla tedirgin etmez. hep içiniz rahat çıkarsınız yanından. cebinden istediğiniz zaman ulaşırsınız ve nisadaki diğer doktorlar gibi kapısında 2-3saat sıra beklemezsiniz. bide kiloya takılmıyor hiç, ben çok aldım diyorum, o boşver doğumdan sonra verirsin diyor:)

detaylı ultrasonu sormuşsunuz, ben 3.ayda Reyhan hanıma yaptırmıştım, bugünde suyum azalmış, tekrar detaylıya yolladı doktorum ve yine Reyhan hanım yaptı, yaklaşık yarım saat kadar herşeyine bakıyor bebeğin, ilkinde cd felan hazırlayıp vermişti bana. genç kibar bir doktor ama kendi doktorumla kıyaslarsam biraz daha soğuk bir doktor. ama sorduğunuz herşeye cevap veriyor o da, bakarken açıklama yapıyor size. fena sayılmaz yani, öyle kaba saba hareketleri yok. yaptırabilirsiniz bence.

Merhaba,
22+3 günlük hamileyim, doktorum Fatma ERSAN, detaylı ultrason için Reyhan hanımla görüştük bugün, yaklaşık 20-25 dk süren bir ultrason incelemesi oldu, Genç olduğu doğru ama bence tecrübeli. Fatma hanım inanılmaz rahatlatıyor insanı konuşurken, sormak istediğiniz birşey varmı diye soruyor ve ilgileniyor. Ben memnun kaldım, Evet hastane kalabalık ve A sınıfı bir hastane değil ama dr. umdan memnunum...

Hiç de iyi değil, aman sakın diyeyim başka hastane arayısına gecin!
Bu cok tatlı kadın dediğiniz Fatma Ersan bebek öldükten sonra despot ve vurdumduymaz oldu :KK43:
bende hamileliğimin 10.haftasından itibaren nisa hastanesinde Fatma Ersan'a gidiyorum ve doğuma çok az bir zaman kaldı. Fatma hanımı kesinlikle tavsiye ederim, çok ilgili ve güleryüzlü bir doktor. her gidişinizde hoşgeldin canım diye karşılar sizi, her sorunuza sıkılmadan cevap verir ve asla tedirgin etmez. hep içiniz rahat çıkarsınız yanından. cebinden istediğiniz zaman ulaşırsınız ve nisadaki diğer doktorlar gibi kapısında 2-3saat sıra beklemezsiniz. bide kiloya takılmıyor hiç, ben çok aldım diyorum, o boşver doğumdan sonra verirsin diyor:)

detaylı ultrasonu sormuşsunuz, ben 3.ayda Reyhan hanıma yaptırmıştım, bugünde suyum azalmış, tekrar detaylıya yolladı doktorum ve yine Reyhan hanım yaptı, yaklaşık yarım saat kadar herşeyine bakıyor bebeğin, ilkinde cd felan hazırlayıp vermişti bana. genç kibar bir doktor ama kendi doktorumla kıyaslarsam biraz daha soğuk bir doktor. ama sorduğunuz herşeye cevap veriyor o da, bakarken açıklama yapıyor size. fena sayılmaz yani, öyle kaba saba hareketleri yok. yaptırabilirsiniz bence.

Arkadaşlar iyi doktor canım cicim diyen doktor değil, bu konuda profesyonel bilgili ve işini iyi yapan doktor demektir, çok iyi araştırın derim , gülen yüzlere aldanmayın...

canım bnde nısa da ayrıntılıya gıttım reyhan hanım a ama kendım bagcılar medicine gıdıyorum doktorum yasemın yavuz.ayrıntılı ıcın yasemın hanım gondermıstı arkadsıymıs.45 dakıka kalmıstım resmen ıcerde cok ıncelıo zaten nerde ıse uyuyacaktım:) nisa da murvet hanımı cok tavsıye eden var

:emir_bebek: oğluşumun doğacağı tarih 13/07/2013 :nazar:

merhaba nisa hastanesinde derya hanıma gidiyorum 25+1 bebeğim epidural doğumu yeni duydum doktorumada danışıcam nisa hast. de epidural doğum yapılıyomu bilgisi olan varmı acaba şimdiden teşekkür ederim.:emir_bebek:

selam arkadaşlar ben de başından beri Mürvet hn.ın hastasıyım. çok cana yakın değil ama işini iyi biliyor..tamam:nazar: bu zamanlarda insan rahatça konuşup paylaşabileceği bir doktor istiyor ama.. bakalım benim de ilk doğumum olacak herşey normal görünüyor ama zaman daraldıkça ben anlamsız endişelerdeyim...herkese hayırlısıyla bir avazda sağlıklı doğumlar diliyorum..ve herkese ayrıca içinin rahat edebileceği dr.a düşmelerini de diliyorum..inşallah hepimiz hangi dr.un hastasıysak sorunsuz atlatır ve bebeklerimize de sağlıcakla kavuşuruz...hayırlı doğumlar.. işini iyi bilen merhametli dr.lara düşmemiz dileğiyle...
rahatsızlıklarımız ne olursa olsun Allah merhametli işinin ehli,işini ticarete döndürmeyen zihniyetteki dr.lara düşürsün inşallah..
Cümlemize sağlık dolu hayırlı günler arkadaşlar....Allaha emanet olun..

Hiç de iyi değil, aman sakın diyeyim başka hastane arayısına gecin!
Bu cok tatlı kadın dediğiniz Fatma Ersan bebek öldükten sonra despot ve vurdumduymaz oldu :KK43:

Arkadaşlar iyi doktor canım cicim diyen doktor değil, bu konuda profesyonel bilgili ve işini iyi yapan doktor demektir, çok iyi araştırın derim , gülen yüzlere aldanmayın...

canım ne yaşadın bilmiyorum ama ben Fatma hanım sayesinde gayet rahat ve kolay bir doğum yaptım. doğumdan bikaç gün sonra kontrole gittiğimde göğüslerim sütten aşırı şişmişti ve acıyordu, böyle duramazsın deyip odasında göğüslerime masaj yapıp sütü boşaltmaya çalıştı. bikaç gün sonra cepten beni arayıp bebek nasıl diye sordu.

şunuda söylemeliyimki doktorların işini iyi bilmesi kadar canım cicim demeside benim için önemli. öyle despot, herşeyi ben bilirim diyen insanları çekemiyorum ben. sana bir olay anlatayım, 2yıl önce düşük yapmıştım. o zaman hastanem de doktorum da başkaydı. düşükten sonra kan testi yaptırıp betahgc değerinin sıfırlanmasını izliyordu doktorum. birgün kan testinin sonucunu aldım ama kendi doktorum ameliyata girmiş. bende işe yetişecektim bekleyemem, başka doktora göstersem olur mu diye danışmaya sordum. nette kendisi hakkında çok övgü olan bir bayan doktoru aradılar, o da getirsin bakayım dedi. neyse çıktım ben odasına, sonucu aldı, baktı ve hamilesin deyip önüme attı. ben anlatmaya çalıştım, hamile değilim düşük yaptım diye, "ben bilmem, bana sadece sonuca bakılacak, sonuca görede hamilesin" dedi. bende bunu söylemek için doktor olmanıza gerek yok, değer yüksekse hamilesin diye bende söylerim deyip çıktım ki düşün yeni bebeğimi kaybetmişim, psikolojim bozuk, birde doktor kaprisi çekiyorum. sanki zorla baktırdık sonuca, keşke bakamam deseydi.zaten şikayet ettim doktoru ve o hastaneyide bıraktım. bazen çok profesyonel olduğunu sanmak da böyle birşey...

:emir_bebek: oğluşumun doğacağı tarih 13/07/2013 :nazar:

merhaba nisa hastanesinde derya hanıma gidiyorum 25+1 bebeğim epidural doğumu yeni duydum doktorumada danışıcam nisa hast. de epidural doğum yapılıyomu bilgisi olan varmı acaba şimdiden teşekkür ederim.:emir_bebek:

evet canım yapılıyor, ben yaptırmadım ama çok yakın bir arkadaşım orda epidural normal doğum yaptı ve bir sorun yaşamadı...

selam arkadaşlar ben de başından beri Mürvet hn.ın hastasıyım. çok cana yakın değil ama işini iyi biliyor..tamam:nazar: bu zamanlarda insan rahatça konuşup paylaşabileceği bir doktor istiyor ama.. bakalım benim de ilk doğumum olacak herşey normal görünüyor ama zaman daraldıkça ben anlamsız endişelerdeyim...herkese hayırlısıyla bir avazda sağlıklı doğumlar diliyorum..ve herkese ayrıca içinin rahat edebileceği dr.a düşmelerini de diliyorum..inşallah hepimiz hangi dr.un hastasıysak sorunsuz atlatır ve bebeklerimize de sağlıcakla kavuşuruz...hayırlı doğumlar.. işini iyi bilen merhametli dr.lara düşmemiz dileğiyle...
rahatsızlıklarımız ne olursa olsun Allah merhametli işinin ehli,işini ticarete döndürmeyen zihniyetteki dr.lara düşürsün inşallah..
Cümlemize sağlık dolu hayırlı günler arkadaşlar....Allaha emanet olun..

Ben de ilk olarak Mürvet Hanım'a gittim tavsiye üzerine. En yakın arkadaşımın doğumunu kendisi yaptı..
İşinin ehli bir doktor. Ama kendi adıma hiç memnun kalmadım.. İnanır mısınız bir kere yüzüme bile bakmadı..
İlk heyecan, ilk gebeliğim ve merak içerisindeyim.. Ayrıca özel durumum vardı. Mersin'de yaşıyorum.
Doğumumu kendisinin yapmasını isteyecektim.. Soru sormama fırsat vermeden, hızlı bir şekilde tüm cevapları verdi kendisi.
Fakat ben biraz da güler yüz isterim. Odada 2 dk. durdum durmadım.. Asiye hn. daha İLGİLİ ve güler yüzlüymüş.
Fakat burada bir arkadaşımızın dediği gibi, iyi doktor güler yüzlü doktor demek değildir..
Şuanki doktorumdan çok memnunum. (Mersin) Herşeyi rahatça konuşuyorum.. Erkek olduğu için değiştireceğim..
Hiç istemiyorum fakat doğumumun bayan doktor tarafından yapılmasını istediğim için biran önce değiştirmem gerek..
Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin..

Son düzenleme:
Kızlar selam.Bende 5 haftalık hamileyim ve Fatma hanıma gidiyorum.Önceki hamileliğimdede ona gidiyordum ki benimki kısa süreli oldu malesef 7 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj oldum.Şimdi yeniden hamileyim ve yine Fatma hanımı tercih ettim.Daha önce yine ona gitmiş ve normal doğum tecrübelerini paylaşabilecek olanlar var mı ? Allahın izniyle uzun bir süre var ama bu sefer bir sorun yaşamaz isem normal doğumdan çok korkuyorum.Doktorun çok önemi var bu yüzden o an :) Bizlerle paylaşın lütfen yaşadıklarınızı :)

Merhaba, ben hamileliğimin 4 haftasındayım devlet hastanesinde test yaptırdım sonuçlarımı alınca özel bir hastaneye gitmeyi düşünüyorum. şuan araştırma içindeyim ve Nisa hastanesinin çok methini duydum. sizden ricam acaba muayene ve doğum ücretleri nedir.

Merhaba, ben hamileliğimin 4 haftasındayım devlet hastanesinde test yaptırdım sonuçlarımı alınca özel bir hastaneye gitmeyi düşünüyorum. şuan araştırma içindeyim ve Nisa hastanesinin çok methini duydum. sizden ricam acaba muayene ve doğum ücretleri nedir.

ben 40gün önce doğum yaptım nisada. muayene ücreti 35lira. normal doğum 625, sezeryan 1250 lira. ben normal doğum yaptım, 1gece kaldım hastanede ama mesai saati dışında akşam 7de oldu doğum, nöbetçi doktor yerine kendi doktorumu istediğim için 125lira fark verip toplamda 750lira ödedim.

ben 40gün önce doğum yaptım nisada. muayene ücreti 35lira. normal doğum 625, sezeryan 1250 lira. ben normal doğum yaptım, 1gece kaldım hastanede ama mesai saati dışında akşam 7de oldu doğum, nöbetçi doktor yerine kendi doktorumu istediğim için 125lira fark verip toplamda 750lira ödedim.

Teşekkür ederim bilgi için, gözünüz aydın bu arada sağlık ve sıhatle büyütürsünüz inşallah bebeğinizi.. Ayrıca doktorunuz kimdi tavsiye edermisiniz, yada hangi doktorları tavsiye edebilirsiniz ona göre randevu almak istiyorumda..

Teşekkür ederim bilgi için, gözünüz aydın bu arada sağlık ve sıhatle büyütürsünüz inşallah bebeğinizi.. Ayrıca doktorunuz kimdi tavsiye edermisiniz, yada hangi doktorları tavsiye edebilirsiniz ona göre randevu almak istiyorumda..

sanada kolay doğumlar dilerim canım. yukarda da yazmıştım, doktorum Fatma Ersan'dı, çok güleryüzlü ve ilgili bir doktordu bence. sorunsuz bir hamilelik ve doğum geçirdim onunla. çok yakın bir arkadaşım Asiye hanımda doğum yapmıştı, onu tavsiye ediyordu ama Asiye hanım çok yoğunmuş, randevulu bile gitsen 2-3saat bekliyormuşsun. o yüzden tercih etmedim onu. Fatma hanımda böyle bir sorunla karşılaşmadım ben.

sanada kolay doğumlar dilerim canım. yukarda da yazmıştım, doktorum Fatma Ersan'dı, çok güleryüzlü ve ilgili bir doktordu bence. sorunsuz bir hamilelik ve doğum geçirdim onunla. çok yakın bir arkadaşım Asiye hanımda doğum yapmıştı, onu tavsiye ediyordu ama Asiye hanım çok yoğunmuş, randevulu bile gitsen 2-3saat bekliyormuşsun. o yüzden tercih etmedim onu. Fatma hanımda böyle bir sorunla karşılaşmadım ben.

teşekkürler iyi dileklerin ve bilgi için...

derya hanım isminde genç güleryüzlü bir doktor başlamış yeni..daha önce asiye hanıma gitmiş memnun kalmıştım ama onun kapısı çok kalabalık olunca yeni başlayan derya hanımın müsait olduğunu söylediler..benim de beklemeye zamanım yoktu..başlangıçta tedirgindim ama içeri girince çok rahatladım.benimle arkadaş sıcaklığında ilgilendi kesinlikle pozitif enerji alıyorsunuz..her sorunuza güleç bir yüz ifadesiyle cevap veriyor.bütün tetkiklerimle tek tek ilgilendi..nisa güvenilir bir hastane kesinlikle..doğumumu da kısmetse derya hanım yaptıracak.

merhabalar.. çok olmuş bu yorumu yazalı siz umarım görürsünüz ve cvp verirsiniz .. merak ettim doğum nasıl geçmişti ? ..33 haftalığım bende ve ilk günden bu yana hep derya hanıma gittim çok tatlı ilgili bi doktor çok memnunum .. doğumumu kısmetse o yapacak .. ve merak ediyorum .. ayrıca tüm arkadaşlara soruyorum odalar nasıl ? ilgi nasıl ? oda süslemeyi kendim yapmak istiyorum yapılabiliyor mu ? teşekkürler şimdiden ..

canım şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum
2011 ekimde Asiye hanım ile doğum yaptım.
oda süslemesini kendimiz yaptık.
Hemşireler çok ilgili değildi açıkcası, benim doğum yaptığım gün baya bebek vardı bebek odasında, hangisine bakacaklarını şaşırmış durumdaydı hemşireler, çağırdığımızda geldiler ama bazen 2 3 kez çağırmak zorunda kaldık .
onun dışında bir sorun yok açıkcası aklıma gelen.

mrb arkadaşlar ben 26 haftalık hamileyim ve hala nerde doğum yapacağıma karar veremedim :KK43:( şu an kontrollerimi devlet hastanesinde yaptırıyorum ama doğumu kesinlikle özelde istiyorum...çok araştırdım ve Nisa hastanesinden çok pozitif duyumlar aldım. geçen görümcemle beraber gittik oraya (evi 5 dk uzaklıkta :)) fiyat listesi çıkardılar bana sagolsunlar. dogumhane gezme yokmuş o hastanede göremedim ortamı ama çok temiz profesyonel bi yere benziyor(kendim tıp asistanıyım o yüzdende ortamı çok görmek istiyordum) Görümcemle kararlaştırdık kesin burada doğum yaparım diye inşallah....ama gelelim Eşimin düşüncelerine: birinci tereddütü Nisa nin evimize uzak olması (biz çapada oturuyoruz) diyo acil yetişmemiz gerekir trafiğe takılırsak naparız. dedim zaten hop diye bebek gelmiyor doğum uzun bir süreçtir hemen başlayan birşey değildir normalde. bu sefer diyor okadar yakınımızda hastane varken oraya mı gideceğiz taa? ama diyorum onlar hakkında hiç bi bilgiye ulaşamadım burda kimseyide tanımıyorumki sorayım. fiyatları sorabildim sadece oda aşağı yukarı hemen hemen aynı Nisayla. son konuşmamızda iş arkadaşı evli çocuklu kadın sakın özelde doğum yapmasın hanımın demiş o bundan bi kaç sene önce hiç memnun kalmamış gereksiz testler masraflar çıkarttılar demiş eşime kesinlikle devlet hastanesinde doğum yapsın şu an kontrollerimi yaptırdığım Bezmi Alem Hastanesine kardeşi taa Istanbulun bi ucundan geliyormuş herkes oradan çok memnunmuş. Tamam kontrolleri aksatmıyorum oradakiler güleryüzlü ortam temiz ama soru sormasam öylece göndercekler beni soruyorum herşey yolundamı kaç kilo falan öyle cevap geliyor yoksa hiçbi bilgi vermiyorlar. ve herseferinde tıklım tıklım orası doğum esnasında sadece benimle ilgilenilsin istiyorum bi kaç kişiyle aynı ortamda doğum yapmak istemiyorum :KK43: Eşim diyor şimdi iyice araştır Bezmi alemi kafasına taktı o kadın yüzünden ama ben napcam bilemiyorum orda doğum yapmak istemiyorum... eşimi ikna edebilmem için ne yapmam gerek? :KK43:(

X